Uwolnij się od erytrofobii i odzyskaj kontrolę nad swoim własnym życiem.

 • Czy masz już dość panicznego strachu przed każdym spotkaniem towarzyskim?
 • Czy jedyne o czym myślisz to czy inni widzą Twoją czerwoną twarz?
 • Starasz się motywować , nastawiać pozytywnie ale to nic nie daje?
 • Czy lęk przed otoczeniem powoduje , że po raz kolejny postanawiasz zostać sam w domu?
 • Czy masz problem z zaakceptowaniem siebie i swoich słabości?
 • Czy masz już dość uczucia jakby ktoś podpalał Ci twarz?
 • Czy dość już masz ciągłego zakłopotania i dyskomfortu?

Jak wyglądałoby Twoje życie gdybyś mógł:

 • Swobodnie wypowiadać się na każdy temat?
 • Gdybyś był śmiały i pewny siebie?
 • Gdybyś z łatwością odnajdywał się w grupie ludzi?
 • Gdybyś był swobodny, nie musiał nosić zakrywających twarz szalików, golfów, czapek …?
 • Gdyby nic nie ograniczało Twojej życiowej aktywności i kreatywności?
 • Gdybyś mógł normalnie funkcjonować, bez lęku i stresu?
 • Jakby wyglądało Twoje życie gdybyś czuł się doskonale w każdym towarzystwie?

Specjalne nagrania AUDIO wykonane w Technologii Subliminalnej™ dają Ci możliwości, których dotychczas nie oferowała żadna inna technika pozytywnego myślenia. Dopiero od niedawna dostępna w Polsce.

Afirmacje Subliminalne™  dają wspaniałe efekty przy leczeniu wszelkiego rodzaju fobii. Na zachodzie stosuje się je z powodzeniem już od wielu lat. Teraz ich pozytywnego działania doświadczają również Polacy.

W roku 2013 Ania jako pierwsza osoba w Polsce cierpiąca na Erytrofobię skorzystała z nagrań Subliminalnych™ Przeczytaj jej opinię:

Anna - afirmacje personalne Uwolnij Się Od Erytrofobii

Przez ostatnie dwa lata, przez moja erytrofobię przestałam radzić sobie w życiu. Obniżyła się bardzo moja samoocena, straciłam pewność siebie, dopadła mnie depresja, a nawet doszło do myśli samobójczych. Wiedziałam, ze potrzebuje pomocy specjalisty, ale po siedmio miesięcznym leczeniu psychiatrycznym , które i tak nie dało rezultatów. Zdałam sobie sprawę, ze muszę poradzić sobie z tym sama, bo przecież problem tkwił we mnie. Wtedy ułożyłam afirmacje, które najbardziej przemawiały do mnie i wysłałam do portalu skuteczne afirmacje.com, aby powstało personalne nagranie, które miało docierać do mojej podświadomości nawet podczas snu, czy pracy przy komputerze. Moje życie zaczęło sie zmieniać. Bezsenne noce są już tylko wspomnieniem. Coraz częściej pojawia się uśmiech na mojej twarzy, no i co najważniejsze nie czerwienie się już tak często. A o to przecież mi chodziło najbardziej. Z dnia na dzień rumieniec występuje coraz rzadziej. Człowiek, który cierpi na erytrofobię wycofuje się z życia towarzyskiego. Teraz nie mam z tym problemu. Nie boje się odezwać w towarzystwie, a wcześniej miałam z tym problem. Po depresji nie ma śladu. Stałam się pewniejsza siebie. Zaczęłam lubić siebie, znajdować sposoby na urozmaicanie swojego czasu wolnego. Wszystko to, co kiedyś było niemożliwe, teraz stało się realne. Mogłabym wymieniać i wymieniać. Z łatwością przychodzi mi teraz pisanie o tym, ale jeszcze parę tygodni temu, było ze mną naprawdę źle. Czuję jakbym narodziła się na nowo. Tego słowami nie da się opisać, to trzeba przeżyć.

Anna - afirmacje personalne Uwolnij Się Od Erytrofobii

Skuteczność oparta na badaniach naukowych i najnowszej technologii

Powstanie Technologii Subliminalnej™ to owoc wielu dziesiątek lat prac i badań naukowych specjalistów z dziedziny neurobiologii, psychologii, NLP, terapii behawioralnej i wielu innych...

 • Najnowsza technologia

  Technologia Subliminalna™ powstała w oparciu o lata badań naukowych nad funkcjonowaniem naszego mózgu i psychologii behawioralnej. Dostępnych jest szereg książek, publikacji i dowodów naukowych potwierdzających ich niesamowitą skuteczność. Zbadano jej zastosowanie w rozwoju osobistym, sporcie, motywacji, psychoterapii, leczeniu fobii, nauce i wielu innych.

  Dowody naukowe –>

 • Skuteczność potwierdzona testami

  Skuteczność naszych nagrań została potwierdzona wynikami niezależnych testów, które przysyłają do nas sami użytkownicy. Choć jak pokazują zebrane dane, sam proces zmiany negatywnych przekonań na pozytywne przebiega bardzo indywidualnie, to we wszystkich zbadanych przypadkach zaobserwowano znaczną poprawę w sposobie myślenia i zachowania po upływie 30 dni.

 • Najwyższa jakość i profesjonalizm

  Nasze nagrania tworzone są przy użyciu najnowszej, opatentowanej technologii na sprzęcie najwyższej jakości. Posiadamy międzynarodową licencję do produkcji i dystrybucji nagrań. Afirmacje opracowane są przez specjalistów certyfikowanych przez American Union of NLP (Certyfikat nr.4224 i 4231) Aktualnie jesteśmy jedyną firmą na świecie produkującą Afirmacje Subliminalne™ w wersji polskojęzycznej.

  Dowiedz się więcej o nas –>

Poznaj profesjonalny zestaw Afirmacji Subliminalnych™ do zmiany negatywnych przekonań.

Profesjonalny zestaw AFIRMACJI SUBLIMINALNYCH™

Wersja dla KOBIET

Kupując zestaw otrzymujesz:

 • Nagranie mp3 w wersji RELAKSACYJNEJ (R)
 • Nagranie mp3 w wersji CICHEJ (24h)
 • Test Skuteczności Pdf
 • Instrukcja obsługi Pdf
 • 90 dniowa gwarancja satysfakcji

cena 57 zł

Profesjonalny zestaw Afirmacji Subliminalnych™

Wersja dla MĘŻCZYZN

Kupując zestaw otrzymujesz:

 • Nagranie mp3 w wersji RELAKSACYJNEJ (R)
 • Nagranie mp3 w wersji CICHEJ (24h)
 • Test Skuteczności Pdf
 • Instrukcja obsługi Pdf
 • 90 dniowa gwarancja satysfakcji

cena 57 zł

Dla Twojej wygody Afirmacje Subliminalne™ dostępne są w formacie AUDIO mp3.

Afirmacje Uwolnij Się od Erytrofobii

Fobia społeczna to jedna z najczęściej występujących fobii. Osoby nią dotknięte nie mają prawdziwego życia towarzyskiego...

Badania naukowe potwierdzają jak ważne jest pozytywne myślenie.

Badania przeprowadzone przez specjalistów NLP (Neurolingwistycznego Programowania) psychologów, terapeutów, neurobiologów wyraźnie pokazują jak ogromne znaczenie ma nasz sposobu myślenia na wszystkie aspekty życia. To właśnie nasze myśli są głównym czynnikiem decydującym o emocjach jakich doświadczamy, emocje zaś są głównym motorem do działania. Twoje dzisiejsze życie jest efektem działań, decyzji i reakcji z przyszłości. Jeżeli chcesz wykreować swoją lepszą przyszłość to wiesz, że przede wszystkim musisz uwolnić się od negatywnych myśli.

W skład zestawu Skutecznych Afirmacji™ wchodzą:

 • Nagranie RELAKSACYJNE

  To specjalna ścieżka dźwiękowa Audio mp3, która już po kilkunastu minutach wprowadzi cię w stan ALFA. Jak stwierdzili naukowcy – jest to stan umysłu idealny do kasowania starych, negatywnych przekonań. Dodatkowy efekt relaksacyjny tego nagrania znacznie zredukuje poziom twojego stresu.

  Posłuchaj próbki AUDIO–>

 • Nagranie CICHE 24h

  To specjalne nagranie Audio mp3, z którego możesz korzystać cały dzień wykonując jednocześnie inne czynności. NIE zawiera ono podkładu muzycznego TYLKO same Afirmacje Subliminalne™ Ta wersja jest bardzo popularna wśród użytkowników, mających trudności z wygospodarowaniem wolnego czasu.

  Posłuchaj próbki nagrania CICHEGO–>

 • Test Skuteczności

  Istotną częścią zestawu jest również TEST Skuteczności, który pomoże ci zaobserwować pozytywne zmiany zachodzące w Twoim myśleniu i działaniu. Jego stosowanie na przestrzeni 30 dni, korzystnie wpływa na poziom motywacji i zwiększa pozytywne działanie nagrań.

 • Instrukcja użytkownika

  Dzięki dokładnej instrukcji dowiesz się jak korzystać z nagrań aby uzyskać maksymalne efekty. Znajdziesz w niej również szczegółowy opis technologii Subliminalnej™ i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Lista AFIRMACJI użytych w nagraniu AUDIO.

Album zawiera specjalnie wyselekcjonowane pozytywne sugestie, które skutecznie pomogą Ci uwolnić się od fobii społecznej. Głos lektora jest niesłyszalny, gdyż został zarejestrowany w technologii Subliminalnej™  Taki sposób zapisu sprawia że pozytywne sugestie trafią prosto do Twojej podświadomości. Album dostępny jest w dwóch wersjach: dla kobiet i mężczyzn. Poniżej pełna LISTA AFIRMACJI albumu Uwolnij Się od Fobii Społecznej w wersji dla mężczyzn:

Moja twarz jest spokojna i zrelaksowana
Moja twarz jest naturalna
Moja twarz ma zawsze naturalny kolor
Mięśnie mojej twarzy są naturalnie rozluźnione i zrelaksowane
Mój oddech jest spokojny i zrelaksowany
Z łatwością kontroluję swój oddech
Z łatwością panuję nad swoimi emocjami
Z łatwością panuję nad swoimi reakcjami
W towarzystwie innych ludzi jestem spokojny i zrelaksowany
Czuję się pewnie w grupie ludzi
Z łatwością i naturalnością wypowiadam się w towarzystwie innych ludzi
Jestem całkowicie zrelaksowany gdy poznaję nowych ludzi
Gdy przebywam wśród innych ludzi moja twarz jest naturalna i zrelaksowana
W pełni akceptuje siebie takim jaki jestem
Zawsze jestem bezpieczny
Jestem wspaniałym i wartościowym mężczyzną
Kocham, lubię, szanuje i doceniam siebie takim jaki jestem
Jestem spokojny i zadowolony z siebie
Akceptuje siebie zawsze i w każdej sytuacji
Moja twarz w każdej sytuacji jest zrelaksowana, wyciszona
Moje ciało jest zrelaksowane
Jestem całkowicie zdrowy
Zasługuje na zdrowie
Szybko wracam do zdrowia
Moja wiara przywraca mi pełne zdrowie.
Mój układ współczulny jest coraz silniejszy.
Każdego dnia jestem coraz zdrowszy
Uwalniam się od przeszłości

Użyta w naszych nagraniach Technologia Subliminalna™ wykonuje 99% pracy za ciebie.

Jeżeli stosowałeś jedną z popularnych technik zmiany negatywnych przekonań takich jak wizualizacja, hipnoza czy metoda Silvy to dobrze wiesz, że to żmudna praca, która wymaga poświęcenia, determinacji a przede wszystkim czasu.

Jednak największy problemem związany ze stosowaniem tych metod wynika z tego, że wewnętrzny krytyczny głos odrzuca i blokuje większość pozytywnych sugestii. To sprawia, że dla wielu osób metody te nie przynoszą upragnionych efektów. Od dawno psycholodzy i terapeuci zastanawiali  się jak rozwiązać ten problem i sprawić by  świadomy, krytyczny  umysł nie mógł blokować pozytywnych sugestii. Nam udało się to rozwiązać stosując specjalną, opatentowaną technologię obróbki dźwięku...

Nasze nagrania kompletnie różnią się od wszystkiego o czym dotychczas słyszałeś lub czego próbowałeś. Dzięki specjalnej technologii  Subliminalnej™ głos lektora czytającego pozytywne afirmacje został ukryty na częstotliwości 14800Hz. Słuchając nagrania odnosisz więc wrażenie, że nie ma na nim zarejestrowanego żadnego głosu ludzkiego wypowiadającego pozytywne sugestie.  Dzięki temu zjawisku twój krytyczny umysł nie może ich odrzucać czy blokować jak w przypadku wizualizacji, medytacji czy hipnozy. Dzięki użytej w nagraniach technologii pozytywne sugestie całkowicie omijają świadomy umysł trafiając prosto do twojej podświadomości.

Każda godzina odsłuchanego nagrania Skutecznych Afirmacji™ to ok 500-600 pozytywnych sugestii trafiających prosto do twojej podświadomości. U większości osób już po 2-3 tygodniach regularnego korzystania z nagrań pojawiają się wyraźne pozytywne zmiany w myśleniu i stanie emocjonalnym. Dalsze wzmacnianie tego pozytywnego stanu mentalno-emocjonalnego prowadzi w efekcie do wyrobienia umiejętności podejmowania lepszych życiowych decyzji, a także wyrobieniu nowych,  pozytywnych nawyków, zachowań i reakcji. Wszystkie pozytywne procesy zachodzą bez twojego wysiłku.

...jedyne co musisz zrobić to wcisnąć PLAY

Technologia SUBLIMINALNA™ to  przełom w pozytywnym programowaniu umysłu.

Najnowsze badania NEUROBIOLOGII pokazują, że nasz mózg jest niezwykle plastyczny. Ciągle tworzy nowe połączenia neuronowe, które stają się naszymi przekonaniami, zachowaniami czy nawykami. Do niedawna uważano, że tą plastyczność tracimy wraz z wiekiem i że im jesteśmy starsi tym trudniej wprowadzić nam zmiany w życiu. Jak udowodnił w swojej najnowszej książce Deepak Chopra nawet do późnej starości możemy dowolnie kształtować nasz mózg a tym samym nasze możliwości i potencjał.

Już ponad kilka tysięcy osób w Polsce regularnie korzysta z nagrań Afirmacji Subliminalnych™

Zaufały nam osobistości telewizji, profesjonalni sportowcy, biznesmeni, a przede wszystkim osoby zainteresowane rozwojem osobistym i poprawą jakości swojego życia.

Dzięki indywidualnemu nagraniu Skutecznych Afirmacji, stałem się pewniejszy siebie, mój trening jest bardziej wydajny i efektywny. Dzięki regularnemu korzystaniu z nagrań czuję się spokojniejszy oraz mam kontrole nad swoim rozwojem.
Adrian Wilczko
Adrian Wilczko Finalista You Can Dance
Afirmacje subliminalne są świetne bo nie muszę uczyć się wizualizacji, ani wierzyć w sugestie, a one i tak wchodzą prosto do mojej podświadomości. Piotr Bracichowski
Żałuję tylko że tak późno trafiłam na waszą stronę. Gdybym zaczęła słuchać afirmacji subliminalnych wcześniej to ostatnie kilka lat mojego życia wyglądałoby zupełnie inaczej. Ale jak to się mówi...lepiej późno niż wcale. Krystyna
Jestem kierowcą rajdowym, a koncentracja, opanowanie nerwów, zaufanie do pilota to największe moje wyzwania. Słuchanie afirmacji pomogło mi zdecydowanie w opanowaniu emocji, lepszej koncentracji, a także większym zaufaniu do poleceń pilota. Jako “efekt uboczny” jestem też bardziej skoncentrowany w ciągu dnia i śpię dużo lepiej w nocy.
Paweł Danilczuk
Paweł Danilczuk Profesjonalny kierowca rajdowy

Kup teraz i zacznij korzystać z nagrań w ciągu 3 minut.

Nasze nagrania odstępne są w formie PLIKÓW elektronicznych do natychmiastowego pobrania na komputer. Dzięki temu możesz zacząć korzystać z afirmacji Subliminalnych™ natychmiast po dokonaniu płatności. Każdy album dostępny jest w 2 wersjach:  dla KOBIET  i dla MĘŻCZYZN. Wybierz odpowiednią wersję i zacznij uwalniać się od negatywnych myśli i przekonań już dziś!

Kupuj BEZ RYZYKA z naszą 90 dniowa gwarancją satysfakcji

Otrzymujesz od nas 90 dniową, bezwarunkową gwarancję satysfakcji. Oznacza to, że masz 90 dni na przetestowanie nagrań Afirmacji Subliminalnych™ Jeśli w ciągu tych 90 dni, w którymś momencie dojdziesz do wniosku, że nie jesteś usatysfakcjonowany, napisz do nas a my zwrócimy Ci wszystkie pieniądze bez jakichkolwiek pytań.

Profesjonalny zestaw AFIRMACJI SUBLIMINALNYCH™

Wersja dla KOBIET

Kupując zestaw otrzymujesz:

 • Nagranie mp3 w wersji RELAKSACYJNEJ (R)
 • Nagranie mp3 w wersji CICHEJ (24h)
 • Test Skuteczności Pdf
 • Instrukcja obsługi Pdf
 • 90 dniowa gwarancja satysfakcji

cena 57 zł

Profesjonalny zestaw Afirmacji Subliminalnych™

Wersja dla MĘŻCZYZN

Kupując zestaw otrzymujesz:

 • Nagranie mp3 w wersji RELAKSACYJNEJ (R)
 • Nagranie mp3 w wersji CICHEJ (24h)
 • Test Skuteczności Pdf
 • Instrukcja obsługi Pdf
 • 90 dniowa gwarancja satysfakcji

cena 57 zł