Profesjonalny zestaw nagrań AUDIO mp3 z AFIRMACJAMI SUBLIMINLANYMI™ pomoże ci pozbyć się negatywnych myśli, przekonań i nawyków.

Jak wykazały badania naukowe regularne korzystanie z nagrań sprawia, że negatywne myśli są stopniowo zastępowane nowymi pozytywnymi. Technologia Subliminalna™ daje możliwości, których dotychczas nie oferowała żadna inna technika pozytywnego myślenia. Czy jesteś gotowy na wykreowanie swojej lepszej przyszłości?

Dawid Czarnecki

Kiedyś byłem przepełniony negatywnymi myślami, miałem niskie poczucie własnej wartości. Próbowałem różnych metod, chodziłem na terapię, ale one mi nie pomogły. Od 37 dni słucham afirmacji Pokochaj Siebie. To jest niesamowite, są wyraźne efekty. Mam dużo więcej pozytywnych myśli. W środku czuję się zupełnie inaczej, inaczej reaguje na ludzi, na siebie. Jestem zupełnie innym człowiekiem.

Dawid Czarnecki

Poznaj profesjonalny zestaw Afirmacji Subliminalnych™ do zmiany negatywnych przekonań.

Skuteczność oparta na badaniach naukowych i najnowszej technologii

Powstanie Technologii Subliminalnej™ to owoc wielu dziesiątek lat prac i badań naukowych specjalistów z dziedziny neurobiologii, psychologii, NLP, terapii behawioralnej i wielu innych...

 • Najnowsza technologia

  Technologia Subliminalna™ powstała w oparciu o lata badań naukowych nad funkcjonowaniem naszego mózgu i psychologii behawioralnej. Dostępnych jest szereg książek, publikacji i dowodów naukowych potwierdzających ich niesamowitą skuteczność. Zbadano jej zastosowanie w rozwoju osobistym, sporcie, motywacji, psychoterapii, leczeniu fobii, nauce i wielu innych.

  Dowody naukowe –>

 • Skuteczność potwierdzona testami

  Skuteczność naszych nagrań została potwierdzona wynikami niezależnych testów, które przysyłają do nas sami użytkownicy. Choć jak pokazują zebrane dane, sam proces zmiany negatywnych przekonań na pozytywne przebiega bardzo indywidualnie, to we wszystkich zbadanych przypadkach zaobserwowano znaczną poprawę w sposobie myślenia i zachowania po upływie 30 dni.

 • Najwyższa jakość i profesjonalizm

  Nasze nagrania tworzone są przy użyciu najnowszej, opatentowanej technologii na sprzęcie najwyższej jakości. Posiadamy międzynarodową licencję do produkcji i dystrybucji nagrań. Afirmacje opracowane są przez specjalistów certyfikowanych przez American Union of NLP (Certyfikat nr.4224 i 4231) Aktualnie jesteśmy jedyną firmą na świecie produkującą Afirmacje Subliminalne™ w wersji polskojęzycznej.

  Dowiedz się więcej o nas –>

Profesjonalny zestaw AFIRMACJI SUBLIMINALNYCH™

Wersja dla KOBIET

Kupując zestaw otrzymujesz:

 • Nagranie mp3 w wersji RELAKSACYJNEJ (R)
 • Nagranie mp3 w wersji CICHEJ (24h)
 • Test Skuteczności Pdf
 • Instrukcja obsługi Pdf
 • 90 dniowa gwarancja satysfakcji

cena 57 zł

Profesjonalny zestaw Afirmacji Subliminalnych™

Wersja dla MĘŻCZYZN

Kupując zestaw otrzymujesz:

 • Nagranie mp3 w wersji RELAKSACYJNEJ (R)
 • Nagranie mp3 w wersji CICHEJ (24h)
 • Test Skuteczności Pdf
 • Instrukcja obsługi Pdf
 • 90 dniowa gwarancja satysfakcji

cena 57 zł

Dla Twojej wygody Afirmacje Subliminalne™ dostępne są w formacie AUDIO mp3.

Afirmacje Uwolnij Się od Fobii Społecznej

Fobia społeczna to jedna z najczęściej występujących fobii. Osoby nią dotknięte nie mają prawdziwego życia towarzyskiego...

Badania naukowe potwierdzają jak ważne jest pozytywne myślenie.

Badania przeprowadzone przez specjalistów NLP (Neurolingwistycznego Programowania) psychologów, terapeutów, neurobiologów wyraźnie pokazują jak ogromne znaczenie ma nasz sposobu myślenia na wszystkie aspekty życia. To właśnie nasze myśli są głównym czynnikiem decydującym o emocjach jakich doświadczamy, emocje zaś są głównym motorem do działania. Twoje dzisiejsze życie jest efektem działań, decyzji i reakcji z przyszłości. Jeżeli chcesz wykreować swoją lepszą przyszłość to wiesz, że przede wszystkim musisz uwolnić się od negatywnych myśli.

W skład zestawu Skutecznych Afirmacji™ wchodzą:

 • Nagranie RELAKSACYJNE

  To specjalna ścieżka dźwiękowa Audio mp3, która już po kilkunastu minutach wprowadzi cię w stan ALFA. Jak stwierdzili naukowcy – jest to stan umysłu idealny do kasowania starych, negatywnych przekonań. Dodatkowy efekt relaksacyjny tego nagrania znacznie zredukuje poziom twojego stresu.

  Posłuchaj próbki AUDIO–>

 • Nagranie CICHE 24h

  To specjalne nagranie Audio mp3, z którego możesz korzystać cały dzień wykonując jednocześnie inne czynności. NIE zawiera ono podkładu muzycznego TYLKO same Afirmacje Subliminalne™ Ta wersja jest bardzo popularna wśród użytkowników, mających trudności z wygospodarowaniem wolnego czasu.

  Posłuchaj próbki nagrania CICHEGO–>

 • Test Skuteczności

  Istotną częścią zestawu jest również TEST Skuteczności, który pomoże ci zaobserwować pozytywne zmiany zachodzące w Twoim myśleniu i działaniu. Jego stosowanie na przestrzeni 30 dni, korzystnie wpływa na poziom motywacji i zwiększa pozytywne działanie nagrań.

 • Instrukcja użytkownika

  Dzięki dokładnej instrukcji dowiesz się jak korzystać z nagrań aby uzyskać maksymalne efekty. Znajdziesz w niej również szczegółowy opis technologii Subliminalnej™ i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Lista AFIRMACJI użytych w nagraniu AUDIO.

Album zawiera specjalnie wyselekcjonowane pozytywne sugestie, które skutecznie pomogą Ci uwolnić się od fobii społecznej. Głos lektora jest niesłyszalny, gdyż został zarejestrowany w technologii Subliminalnej™  Taki sposób zapisu sprawia że pozytywne sugestie trafią prosto do Twojej podświadomości. Album dostępny jest w dwóch wersjach: dla kobiet i mężczyzn. Poniżej pełna LISTA AFIRMACJI albumu Uwolnij Się od Fobii Społecznej w wersji dla mężczyzn:

Lubię poznawać nowych ludzi
W sytuacjach publicznych jestem zrelaksowany
Staję się spokojniejszy w sytuacjach publicznych
Czuję się komfortowo w grupie ludzi
Z radością czekam na kolejne spotkanie towarzyskie
Jestem wyleczony z mojej nerwicy społecznej
Spotkania towarzyskie wspomagają mój rozwoju
Inni ludzie cieszą się poznając mnie
Lubię towarzystwo innych ludzi
Towarzystwo innych ludzi sprawia mi radość
Inni ludzie cieszą się nawiązując ze mną kontakt
Z każdym nawiązanym kontaktem jestem coraz bardziej pewny siebie
Jestem zrelaksowany w sytuacjach publicznych
Jestem bezpieczny w nowych sytuacjach publicznych
Cieszę się ze mogąc uczestniczyć w przyjęciach
Każdego dnia coraz chętniej poznaję nowych ludzi
Otwieram się na nowe znajomości
Czuję się coraz pewniej wśród ludzi
Czuję że ludzie mnie szanują
Z łatwością nawiązuje rozmowę z ludźmi
Aktywność towarzyska sprawia mi radość
Aktywność społeczna daje mi możliwość rozwoju
Czuję że mam ciekawe rzeczy do powiedzenia
Ludzie lubią mnie słuchać
Gdy jestem wśród ludzi moje ciało jest zrelaksowane
Gdy jestem w grupie oddycham spokojnie i naturalnie
W sytuacjach społecznych czuje się bardzo spokojnie
Czuje gotowość by spotykać nowych ludzi
Moje poczucie wartości rośnie każdego dnia
Odzyskuje kontrolę nad swoim życiem i swoimi emocjami
Zasługuję na przyjaźń

Użyta w naszych nagraniach Technologia Subliminalna™ wykonuje 99% pracy za ciebie.

Jeżeli stosowałeś jedną z popularnych technik zmiany negatywnych przekonań takich jak wizualizacja, hipnoza czy metoda Silvy to dobrze wiesz, że to żmudna praca, która wymaga poświęcenia, determinacji a przede wszystkim czasu.

Jednak największy problemem związany ze stosowaniem tych metod wynika z tego, że wewnętrzny krytyczny głos odrzuca i blokuje większość pozytywnych sugestii. To sprawia, że dla wielu osób metody te nie przynoszą upragnionych efektów. Od dawno psycholodzy i terapeuci zastanawiali  się jak rozwiązać ten problem i sprawić by  świadomy, krytyczny  umysł nie mógł blokować pozytywnych sugestii. Nam udało się to rozwiązać stosując specjalną, opatentowaną technologię obróbki dźwięku...

Nasze nagrania kompletnie różnią się od wszystkiego o czym dotychczas słyszałeś lub czego próbowałeś. Dzięki specjalnej technologii  Subliminalnej™ głos lektora czytającego pozytywne afirmacje został ukryty na częstotliwości 14800Hz. Słuchając nagrania odnosisz więc wrażenie, że nie ma na nim zarejestrowanego żadnego głosu ludzkiego wypowiadającego pozytywne sugestie.  Dzięki temu zjawisku twój krytyczny umysł nie może ich odrzucać czy blokować jak w przypadku wizualizacji, medytacji czy hipnozy. Dzięki użytej w nagraniach technologii pozytywne sugestie całkowicie omijają świadomy umysł trafiając prosto do twojej podświadomości.

Każda godzina odsłuchanego nagrania Skutecznych Afirmacji™ to ok 500-600 pozytywnych sugestii trafiających prosto do twojej podświadomości. U większości osób już po 2-3 tygodniach regularnego korzystania z nagrań pojawiają się wyraźne pozytywne zmiany w myśleniu i stanie emocjonalnym. Dalsze wzmacnianie tego pozytywnego stanu mentalno-emocjonalnego prowadzi w efekcie do wyrobienia umiejętności podejmowania lepszych życiowych decyzji, a także wyrobieniu nowych,  pozytywnych nawyków, zachowań i reakcji. Wszystkie pozytywne procesy zachodzą bez twojego wysiłku.

...jedyne co musisz zrobić to wcisnąć PLAY

Pobierz bezpłatną próbkę nagrania mp3 SKUTECZNYCH AFIRMACJI™

Szanujemy Twoją prywatność. Nie przekazujemy danych nikomu.

Technologia SUBLIMINALNA™ to  przełom w pozytywnym programowaniu umysłu.

Najnowsze badania NEUROBIOLOGII pokazują, że nasz mózg jest niezwykle plastyczny. Ciągle tworzy nowe połączenia neuronowe, które stają się naszymi przekonaniami, zachowaniami czy nawykami. Do niedawna uważano, że tą plastyczność tracimy wraz z wiekiem i że im jesteśmy starsi tym trudniej wprowadzić nam zmiany w życiu. Jak udowodnił w swojej najnowszej książce Deepak Chopra nawet do późnej starości możemy dowolnie kształtować nasz mózg a tym samym nasze możliwości i potencjał.

Już ponad kilka tysięcy osób w Polsce regularnie korzysta z nagrań Afirmacji Subliminalnych™

Zaufały nam osobistości telewizji, profesjonalni sportowcy, biznesmeni, a przede wszystkim osoby zainteresowane rozwojem osobistym i poprawą jakości swojego życia.

Dzięki indywidualnemu nagraniu Skutecznych Afirmacji, stałem się pewniejszy siebie, mój trening jest bardziej wydajny i efektywny. Dzięki regularnemu korzystaniu z nagrań czuję się spokojniejszy oraz mam kontrole nad swoim rozwojem.
Adrian Wilczko
Adrian Wilczko Finalista You Can Dance
Afirmacje subliminalne są świetne bo nie muszę uczyć się wizualizacji, ani wierzyć w sugestie, a one i tak wchodzą prosto do mojej podświadomości. Piotr Bracichowski
Żałuję tylko że tak późno trafiłam na waszą stronę. Gdybym zaczęła słuchać afirmacji subliminalnych wcześniej to ostatnie kilka lat mojego życia wyglądałoby zupełnie inaczej. Ale jak to się mówi...lepiej późno niż wcale. Krystyna
Jestem kierowcą rajdowym, a koncentracja, opanowanie nerwów, zaufanie do pilota to największe moje wyzwania. Słuchanie afirmacji pomogło mi zdecydowanie w opanowaniu emocji, lepszej koncentracji, a także większym zaufaniu do poleceń pilota. Jako “efekt uboczny” jestem też bardziej skoncentrowany w ciągu dnia i śpię dużo lepiej w nocy.
Paweł Danilczuk
Paweł Danilczuk Profesjonalny kierowca rajdowy

Kup teraz i zacznij korzystać z nagrań w ciągu 3 minut.

Nasze nagrania odstępne są w formie PLIKÓW elektronicznych do natychmiastowego pobrania na komputer. Dzięki temu możesz zacząć korzystać z afirmacji Subliminalnych™ natychmiast po dokonaniu płatności. Każdy album dostępny jest w 2 wersjach:  dla KOBIET  i dla MĘŻCZYZN. Wybierz odpowiednią wersję i zacznij uwalniać się od negatywnych myśli i przekonań już dziś!

Kupuj BEZ RYZYKA z naszą 90 dniowa gwarancją satysfakcji

Otrzymujesz od nas 90 dniową, bezwarunkową gwarancję satysfakcji. Oznacza to, że masz 90 dni na przetestowanie nagrań Afirmacji Subliminalnych™ Jeśli w ciągu tych 90 dni, w którymś momencie dojdziesz do wniosku, że nie jesteś usatysfakcjonowany, napisz do nas a my zwrócimy Ci wszystkie pieniądze bez jakichkolwiek pytań.

Profesjonalny zestaw AFIRMACJI SUBLIMINALNYCH™

Wersja dla KOBIET

Kupując zestaw otrzymujesz:

 • Nagranie mp3 w wersji RELAKSACYJNEJ (R)
 • Nagranie mp3 w wersji CICHEJ (24h)
 • Test Skuteczności Pdf
 • Instrukcja obsługi Pdf
 • 90 dniowa gwarancja satysfakcji

cena 57 zł

Profesjonalny zestaw Afirmacji Subliminalnych™

Wersja dla MĘŻCZYZN

Kupując zestaw otrzymujesz:

 • Nagranie mp3 w wersji RELAKSACYJNEJ (R)
 • Nagranie mp3 w wersji CICHEJ (24h)
 • Test Skuteczności Pdf
 • Instrukcja obsługi Pdf
 • 90 dniowa gwarancja satysfakcji

cena 57 zł