M&W Creative Coaching

Światowy lider polskojęzycznych produktów rozwoju osobistego.

Brytyjska firma z polskimi korzeniami

M&W Creative Coaching to Brytyjska firma założona i prowadzona przez Polaków. Nasza ugruntowana już międzynarodowa  pozycja daje nam dostęp do najnowszych, opatentowanych technologii na bazie których tworzymy polskojęzyczne produkty rozwoju osobistego najwyższej jakości.  Niezwykła skuteczność naszych Afirmacji Subliminalnych™ wzbudziła ogromne zainteresowanie i pozwoliła nam nawiązać współpracę ze światowymi liderami dystrybucji produktów rozwoju osobistego. Do naszych partnerów należą m in Mindvalley, które publikuje takich autorów jak Eckhart Tolle.

Skuteczne Afirmacje™ w Akademii Mindvalley Poland

W roku 2013 nasze produkty znalazły się w Akademii Mindvalley Poland, jednej z największych na świecie firm zajmujących się publikacją produktów z zakresu rozwoju osobistego. Dzięki naszej współpracy partnerskiej dziesiątki tysięcy Polaków uzyskało dostęp do najnowszej Technologii Subliminalnej™


Nasza wizja i nasza misja.

Od samego początku naszą wizją było stworzenie praktycznych i skutecznych produktów z zakresu rozwoju osobistego, które pozytywnie zmienią życie tysięcy ludzi. Dla nas liczy się:

  • Najwyższa jakość
  • Największa skuteczność
  • Najnowsza technologia

Użytkownicy Skutecznych Afirmacji™
są już w 23 krajach świata.

Uważamy, że najlepszą wizytówką każdej firmy są opinie jej klientów.

Nasze produkty rozwoju osobistego zmieniły już pozytywnie życie tysięcy osób. Współpracujemy z osobami znanymi z telewizji, profesjonalnymi sportowcami, biznesmenami oraz każdym kto zainteresowany jest rozwojem osobistym i poprawą jakości swojego życia.

Przeczytaj opinie naszych klientów-->

Piotr Gauczyk

Finalista programu You Can Dance

Sylwia Sachajko

Mistrzyni Polski w Tańcu Orientalnym uczestniczka Mam Talent

Adrian Wilczko

Finalista programu You Can Dance

Paweł Danilczuk

Profesjonalny kierowca rajdowy

Sylwia Maczek

Mistrzyni Polski w Tańcu Towarzyskim