Afirmacje – Pozbądź się Negatywnych Wzorców

Codzienne i systematyczne stosowanie Afirmacji skutecznie motywuje do działania i sprawia że zaczynasz wierzyć we własne zdolności. Być może tajemnica udanych Afirmacji tkwi w przekonaniu, że im częściej coś sobie powtarzasz, tym głębiej w to wierzysz.

Twój umysł jest tak skonstruowany że przyciąga i przejawia w życiu to na czym się skupiasz. Jeśli w dzieciństwie Twoja uwaga była skupiana na negatywnych wzorcach i doświadczeniach, to w dorosłym życiu będziesz uaktywniał i powielał te wzorce.
W każdej chwili możesz rozpocząć pracę nad zmianą starych negatywnych wzorców i zastąpić je pozytywnymi wzorcami. Twoje negatywne świadome lub nieświadome myśli uczą Twoją podświadomość negatywnych wzorców działania z którymi się utożsamiasz.

Afirmacją jest każda myśl pojawiająca się w Twojej głowie i to co mówisz. Wszystko o czym myślisz i napełniasz swoimi emocjami ma na Ciebie wpływ i kreuje Twoje życie i otoczenie. Negatywne stwierdzenia i myśli, które są mocno zakorzenione w Twojej głowie z łatwością się materializują, choć tego nie chcesz.

 

Co możesz zrobić aby pozbyć się złych wzorców i negatywnych myśli i przyciągnąć do siebie pozytywne zmiany?

Przede wszystkim musisz zwrócić uwagę na swoje myśli i zacząć eliminować te negatywne, które odpowiadają za wydarzenia i rzeczy, których nie chcesz dłużej doświadczać. W ten sposób zmienisz negatywne programy na pozytywne i korzystne dla Ciebie. Możesz zaprogramować swoją podświadomość na działanie i myślenie według nowych wzorców. Takie zmiany wymagają odpowiedniej ilości czasu i Twojej aktywnej pracy. Wprowadzenie pozytywnych Afirmacji pozwoli Ci na zmianę i pozbycie się Twoich dotychczasowych negatywnych wzorców. Afirmacje pełne pozytywnych przekazów poprzez systematyczne ich powtarzanie zapiszą się w Twoim podświadomym umyśle i z biegiem czasu zaczną się urzeczywistniać i materializować.

Pamiętaj jednak że to czego chcesz doświadczyć w swoim życiu musi być zgodne z tym czego chce Twoja podświadomość. Dlatego musisz objąć pozytywnymi myślami całe swoje życie i poszczególne aspekty takie jak praca, finanse, zdrowie, rodzina, miłość, relacje.

Afirmacje powinny zawierać stwierdzenia proste, jednoznaczne i pozytywne. Powinny mówić o tym czego pragniesz, a nie o tym czego nie chcesz. Afirmacjami może nie zmienisz świata i wszystkiego wokół, ale możesz zmienić siebie i sposób w jaki wszystko odbierasz.

Aby Afirmacje były skuteczne muszą być dobrze dobrane i prawidłowo napisane.

 

Zanim zaczniesz mówić że Afirmacje nie działają, to musisz wiedzieć że skuteczność Afirmacji jest uwarunkowana prawidłowym ich stosowaniem, zaangażowaniem, systematycznością i odpowiednią ilością potrzebnego czasu.

Twoje negatywne wzorce najczęściej sięgają czasu dzieciństwa i tak długo siedziały w Twojej głowie że teraz potrzebujesz odpowiedniej ilości czasu i systematyczności aby je zmienić i zastąpić wzorcami pozytywnymi. Bardzo ważne jest też to abyś się nie poddawał , gdy nadejdzie poczucie zwątpienia, kryzys, gorsze samopoczucie lub bunt. To są sytuacje, gdy Twoja podświadomość broni starych negatywnych wzorców do których jest przyzwyczajona i nie chce pozwolić na zmiany. Jeżeli zapanujesz nad tym, nie poddasz się i będziesz dalej kontynuował pracę z Afirmacjami, to z biegiem czasu zaczniesz zauważać pozytywne zmiany i poprawę samopoczucia.

Wiele osób już wie, że dzięki wykorzystaniu podświadomości można dokonywać cudów: leczyć się, zmieniać swoje nawyki, rozwijać niezwykłe zdolności, naprawiać relacje. Można w ten sposób pomagać również innym osobom.

Wybierz dla siebie Afirmacje, które najbardziej Ci odpowiadają i słuchaj ich systematycznie. Im szybciej osiągniesz dobre samopoczucie tym lepsze stanie się Twoje życie i tym więcej będziesz miał do zaoferowania sobie i innym. To Ty swoimi myślami tworzysz swój świat.

http://skuteczneafirmacje.com/

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>