Aktywator 7 Czakry PREMIUM KUP TERAZ

Aktywator Czakr™
CZAKRA #7:
Aktywuj Swoją Czakrę Korony

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

Witaj,

 

Na tej stronie znajdziesz znajdziesz informacje na temat CZAKRY KORONY. Dowiesz się miedzy innymi:

 • Jakie korzyści przyniesie Ci odblokowanie i aktywowanie Twojej SIÓDMEJ CZAKRY
 • Jak blokady czakry korony wpływają na Twoje życie.
 • W jaki sposób możesz odblokować SIÓDMĄ CZAKRĘ przy użyciu nagrań Aktywatora CZAKR™
 • Na samym dole strony będziesz mógł dokonać ZAKUPU nagrań Aktywatora SIÓDMEJ CZAKRY™.

 

Aby uzyskać szczegółową informację na temat zasady działania Aktywatora CZAKR™ KLIKNIJ TUTAJ[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” width=”940″]

Jak czakra Korony  (Siódma czakra) wpływa na  Twoją duchowość, wyższe doznania i pozytywną energię?

 

Gdy Twoja Czakra Korony jest silna oznacza to, że czujesz jedność z wszechświatem i często odczuwasz obecność boskiej lub spirytualnej energii w Swoim życiu. Każdego dnia czujesz jakby jakaś pozytywna siła czuwała nad Tobą. Czujesz się wdzięczny za bezgraniczną miłość i szacunek, które okazujesz sobie i otaczającym Cię ludziom. Emanujesz pozytywną energią.

Jeśli twoja Czakra Korony jest nieaktywna lub słaba, rzadko odczuwasz jedność z wszechświatem, tym co boskie i niewytłumaczalne. Często czujesz się samotny. Wydaje Ci się, że nie zasługujesz na wsparcie od mocy najwyższych i być może nawet jesteś zły na to, że wszechświat całkowicie o Tobie zapomniał. Możliwe, że cierpisz z powodu częstych bólów głowy i migren.

 

[/text_block]

Kiedy powinieneś pracować nad zbalansowaniem Siódmej czakry? (CZYTAJ)

+

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left”]Brak równowagi na poziomie Siódmej Czakry sprawia, że trudno Ci się odnaleźć w życiu. Czujesz się wyobcowany, odcięty od rzeczywistości. W związku z czym z niepewnością oraz lękiem patrzysz w przyszłość. By utrzymać dobrą energię na poziomie Siódmej Czakry powinieneś  popracować nad jej zbalansowaniem. Pomoże Ci to żyć w zgodzie z Twoją świadomością. Przy zrównoważonej siódmej czakrze będziesz mógł w pełni korzystać  z życia. Poprzez pobudzanie siódmej czakry uczysz się cierpliwości. Masz świadomość,że panujesz nad czasem i nie musisz się nigdzie śpieszyć.[/text_block][/op_liveeditor_element]
[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

Po czym możesz poznać że Twoja Siódma czakra pracuje prawidłowo? (CZYTAJ)

+

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left”]Nieprawidłowe funkcjonowanie  Siódmej Czakry może prowadzić do skrajnego materializmu i braku perspektyw życiowych. Podczas otwierania się Czakry Korony coraz częściej będziesz przeżywał chwile, w których oddzielenie między twoim wewnętrznym bytem a zewnętrznym życiem zostanie zniesione. Twoja świadomość stanie się głęboka. Wraz z postępującym rozwojem Czakry Korony przeżycia te pojawiają się coraz częściej i będą doświadczane coraz jaśniej. Doświadczysz  silnego połączenia z wyższą energią, poczujesz jej obecność, miłość,bezpieczeństwo i jedność z wszechświatem.[/text_block][/op_liveeditor_element]
[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

Jakie efekty uzyskasz balansując swoją Siódmą Czakrę? (CZYTAJ)

+

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left”]Gdy otworzysz się na Siódmą Czakrę dostrzeżesz  wyższą siłę w swoim  życiu. Zaczniesz odbierać życie jako wyższy dar a nie jak tylko coś co Ci się przydarza. Czakra Siódma odkrywa przed Tobą Twój prawdziwy cel życia duchowego, Twoją życiową misję. Poprzez rozwój i balans Siódmej czakry rozwiązują się także ograniczające blokady w pozostałych czakrach i ich energie zaczynają wibrować w najwyższych dostępnych im częstotliwościach. W momencie, gdy czakra korony jest doskonale rozbudzona, wysyła dobrą energię na zewnątrz.[/text_block][/op_liveeditor_element]
[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

Co powinieneś zrobić aby zwiększyć i utrwalić efekt korzystania z nagrania “Aktywuj swoją Siódmą Czakrę”? (CZYTAJ)

+

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left”]Nagrania z Afirmacjami są dla Ciebie wyjątkowym wspomaganiem i aby rozwiązać swój problem to oprócz Afirmacji powinieneś też dać coś od siebie:

Aby zwiększyć i utrwalić efekt korzystania z nagrania ,, Aktywuj swoją siódmą Czakrę,, powinieneś zrobić DWIE rzeczy:

1.Zwiększyć swoją świadomość związaną z aspektami, za które odpowiada SIÓDMA  CZAKRA czyli z otwartością, misją życiową,wiarą, sensem życia … poprzez obserwowanie życiowych sytuacji z nimi związanymi np:

Czy często czujesz się samotny? Czy wydaje Ci się, że nie zasługujesz na wsparcie ?

Czy wątpisz w istnienie sił wyższych i z trudnością przychodzi Ci zrozumienie faktu, że istnieją inne wymiary życia niż tylko ten cielesny?

Czy odczuwasz w swoim życiu sens?

2.Uświadom sobie co możesz zrobić aby pozbyć się blokad i wprowadzić więcej harmonii w danej sferze życia. Ważne jest abyś wspomógł pozytywne zmiany jakie będą w Tobie zachodziły pod wpływem nagrań, poprzez swoje pozytywne działanie. W przypadku SIÓDMEJ CZAKRY możesz na przykład :

Otwórz się na połączenie z wyższą energią, poczuj jej obecność.

Pomyśl o sobie, zrób sobie dzień relaksu, wycisz się, wsłuchaj się w swoje ciało i jego potrzeby.

Wybierz się na masaż , jogę, pobiegaj lub idź na długi spacer.

Zaakceptuj to co się dzieje dookoła Ciebie, bądź uważny i radosny.[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

Lista pozytywnych afirmacji użytych na nagraniu “Aktywuj swoją Siódmą czakrę” (CZYTAJ)

+

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left”]Otwieram i oczyszczam swoją SIÓDMĄ czakrę.

Otwieram i oczyszczam swoją czakrę Korony.

Łącze się z wyższą  energią  poprzez moją czakrę Korony.

Odpuszczam i ufam procesowi życia.

Wyższa, oczyszczająca i uzdrawiająca energia  jest we mnie.

Mam dostęp do  każdej informacji, jakiej potrzebuję.

Jestem prowadzony przez Wyższą Moc.

Wypełnia mnie Świadomość.

Moja czakra Korony jest zdrowa, silna i zbalansowana.

Dostrzegam doskonałość własną oraz doskonałość innych.

Odczuwam w sobie bezwarunkowe szczęście i miłość.

Ufam Wyższej Sile.

Jestem otwarty na nowe idee.

Każda informacja której potrzebuję, zawsze się mi objawia.

Mam silną i zrównoważoną czakrę Korony

Jestem prowadzony przez Wewnętrzną Mądrość

Świat to mój nauczyciel.

Moja czakra Korony, zostaje oczyszczona i napełnia się czystą, fioletową energią, która rozchodzi się po całym moim ciele.

Jednoczę się teraz ze swoją wyższą mocą i mądrością.

Akceptuję  siebie takiego, jakim jestem, z miłością i wdzięcznością.

Jestem wyjątkową, promienną i kochającą istotą.

Jestem czystym światłem i miłością.

Wybieram życie w miłości i zadowoleniu.

Uwalniam się od wszelkich ograniczeń myślowych i wznoszę się na wyższe poziomy świadomości.

Jestem tym, kim jestem i tym kim chcę być.

Moja czakra Korony emanuje energią witalności i zdrowia.

Moja SIÓDMA czakra jest zbalansowana i zharmonizowana.[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

Subliminalny Aktywator Czakry Korony to…

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”26″ font_style=”300″]…profesjonalny zestaw 4 nagrań AUDIO mp3, które dzięki użytej w nich Technologii Subliminalnej pomogą Ci usunąć MENTALNE BLOKADY w Twojej podświadomości…..ale to co najważniejsze i unikalne:

Oczyszczenie Twoich negatywnych przekonań na poziomie mentalnym sprawi, że Twoje czakry będą mogły zacząć funkcjonować prawidłowo na poziomie energetycznym.[/text_block]

— SPACER —

Aktywator Czakry Korony zawiera:

— SPACER —

 • 1

  Wersja #1 Nagranie Relaksacyjne ALFA -odgłosy morza

  To specjalna ścieżka dźwiękowa Audio mp3, która już po kilkunastu minutach wprowadzi cię w stan ALFA. Jak stwierdzili naukowcy – jest to stan umysłu idealny do kasowania starych, negatywnych przekonań. Dodatkowy efekt relaksacyjny tego nagrania znacznie zredukuje poziom twojego stresu.

 • 2

  Wersja #2 Nagranie CICHE 24h

  To specjalne nagranie Audio mp3, z którego możesz korzystać cały dzień wykonując jednocześnie inne czynności. NIE zawiera ono podkładu muzycznego TYLKO same Afirmacje Subliminalne™ Ta wersja jest bardzo popularna wśród użytkowników, mających trudności z wygospodarowaniem wolnego czasu.

 • 3

  Wersja #3 Nagranie MEDYTACJA Misy Tybetańskie

  Dzięki dokładnej instrukcji dowiesz się jak korzystać z nagrań aby uzyskać maksymalne efekty. Znajdziesz w niej również szczegółowy opis technologii Subliminalnej™ i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 • 4

  Wersja #4: Nagranie RELAKSACJA ALFA z odgłosami LASU

  Jeśli korzystałeś wcześniej z nagrań relaksujących z odgłosami morza to być może potrzebujesz odmiany i nagranie relaksacyjne z odgłosami LASU będzie przez ciebie mile widziane.

 • 5

  Instrukcję użytkownika

  Dzięki dokładnej instrukcji dowiesz się jak korzystać z nagrań aby uzyskać maksymalne efekty. Znajdziesz w niej również szczegółowy opis technologii Subliminalnej™ i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 • 6

  Profesjonalną pomoc i obsługę

  Jednym z kluczowych elementów każdego profesjonalnego produktu jest profesjonalna pomoc i obsługa klienta. Specjalnie dla użytkowników naszych produktów stworzyliśmy portal z Bazą Wiedzy gdzie regularnie dodajemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Na większość zgłoszeń odpowiadamy w ciągu 24 godz.

 • 7

  90 Dniową Gwarancję Satysfakcji

  Otrzymujesz od nas bezwarunkową gwarancję satysfakcji. Oznacza to, że masz 90 dni na przetestowanie nagrań Aktywujących Czakry™ Jeśli w ciągu tych 90 dni, w którymś momencie dojdziesz do wniosku, że nie jesteś usatysfakcjonowany, napisz do nas a my zwrócimy Ci wszystkie pieniądze bez jakichkolwiek pytań.

— SPACER —

Wersja RELAKSACJA Morze

Wersja CICHA 24h

MEDYTACJA Misy Tybetańskie

RELAKSACJA odgłosy LASU

Pamiętaj również, że Aktywator CZAKR™ , jak wszystkie nasze produkty możesz przetestować absolutnie BEZ RYZYKA

— SPACER —

Kupuj BEZ RYZYKA z naszą 90 dniowa gwarancją satysfakcji

Masz 90 dni na przetestowanie Aktywatora CZAKR™ Jeśli w ciągu tych 90 dni, w którymś momencie dojdziesz do wniosku, że nie jesteś usatysfakcjonowany, napisz do nas a my zwrócimy Ci wszystkie pieniądze bez jakichkolwiek pytań.

— SPACER —

Aktywator Czakry Korony

[op_liveeditor_element data-style=””]

Wersja PREMIUM
(dla KOBIET)

[/op_liveeditor_element]
[op_liveeditor_element data-style=””]

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_element data-style=””]

W zestawie otrzymasz:

[/op_liveeditor_element]
[op_liveeditor_element data-style=””]
— SPACER —
[/op_liveeditor_element]
[op_liveeditor_element data-style=””]
 • Wersję Relaksacja Morze mp3
 • Wersję CICHĄ 24h mp3
 • Wersję Medytacji Mis Tybetańskich mp3
 • Wersję Relaksacja Las mp3
 • Szczegółową Instrukcję Użytkownika
 • Profesjonalną pomoc
 • 90 dniową Gwarancję Satysfakcji
[/op_liveeditor_element]
[op_liveeditor_element data-style=””]

cena 97 PLN

[/op_liveeditor_element]
[op_liveeditor_element data-style=””]
— SPACER —
[/op_liveeditor_element]
[op_liveeditor_element data-style=””]

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_element data-style=””]
— SPACER —
[/op_liveeditor_element]
[op_liveeditor_element data-style=””]

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

Aktywator Czakry Korony

[op_liveeditor_element data-style=””]

Wersja PREMIUM
(dla MĘŻCZYZN)

[/op_liveeditor_element]
[op_liveeditor_element data-style=””]

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_element data-style=””]

W zestawie otrzymasz:

[/op_liveeditor_element]
[op_liveeditor_element data-style=””]
— SPACER —
[/op_liveeditor_element]
[op_liveeditor_element data-style=””]
 • Wersję Relaksacja Morze mp3
 • Wersję CICHĄ 24h mp3
 • Wersję Medytacji Mis Tybetańskich mp3
 • Wersję Relaksacja Las mp3
 • Szczegółową Instrukcję Użytkownika
 • Profesjonalną pomoc
 • 90 dniową Gwarancję Satysfakcji
[/op_liveeditor_element]
[op_liveeditor_element data-style=””]

cena 97 PLN

[/op_liveeditor_element]
[op_liveeditor_element data-style=””]
— SPACER —
[/op_liveeditor_element]
[op_liveeditor_element data-style=””]

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_element data-style=””]
— SPACER —
[/op_liveeditor_element]
[op_liveeditor_element data-style=””]

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”21″]UWAGA: Natychmiast po zaksięgowaniu Twojej płatności otrzymasz od nas AUTOMATYCZNĄ wiadomość email z dostępem do swojego Aktywatora CZAKR™.

Jeśli nie znajdziesz AUTOMATYCZNEJ wiadomości na głównej skrzynce to sprawdź proszę dodatkowo foldery spam i junk na swojej poczcie czy tam nie wylądowała AUTOMATYCZNA wiadomość. W razie potrzeby skontaktuj się z nami.

 

[/text_block]

>