Poniżej znajdziesz próbki różnych podkładów muzycznych, które używamy do tworzenia nagrań Skutecznych Afirmacji.


Istotne jest to, że każda z poniższych wersji (włącznie z CICHĄ 24h) zawiera nagrane Subliminalnie, (podprogowo) pozytywne sugestie dla Twojej podświadomości. A więc bez względu na to który z podkładów muzycznych będziesz używał do Twojej podświadomości trafią pozytywne afirmacje.


W zależności od swoich potrzeb i preferencji możesz korzystać z tych wersji, które odpowiadają Ci najbardziej. (Nie ma konieczności używanie wszystkich wersji, aby uzyskać pozytywny efekt.)


PRÓBKI dostępnych podkładów muzycznych

MEDYTACJA - Misy Tybetańskie


Misy Tybetańskie od dawna używane są do harmonizowania wibracji i częstotliwości zarówno CZAKR jak i ciała fizycznego. Korzystając z tego nagrania "masz dwa w jednym"- programowanie podświadomości pozytywnymi afirmacjami wspomagającymi otwarcie pierwszej czakry a jednocześnie balansowanie wszystkich czakr dźwiękami Mis Tybetańskich.

Ten podkład dostępny jest w Aktywatorze Czakr™ oraz Afirmacjach Personalnych na zamówienie.

Popraw Maksymalnie Swoja Pamiec-dla KOBIET KR

WERSJA KREATYWNOŚĆ (KR)


To specjalny podkład muzyczny, który został stworzony na podstawie badań związanych z częstotliwością mózgu osób w stanie kreatywności. Nasz mózg pracuje wtedy na określonej fali, a nagranie z podkładem KREATYWNOŚCI stymuluje mózg do przejścia na tą częstotliwość i uzyskania i utrzymania stanu kreatywności. 


Wersja ANTYDEPRESYJNA (AD)


Jak wykazały badania naukowe, wiele osób z depresją wykazuje nad aktywność prawego płatu czołowego oraz niedostateczną aktywnością lewego płatu czołowego.
Celem użytych w nagraniach częstotliwości jest pobudzenie aktywności beta w lewej półkuli, podczas gdy prawą półkulę stymulują kojące rytmy alfa.
W związku z tym że lewa część mózgu odpowiada za prawą stronę ciała, Beta jest wysyłany do prawego ucha, aby stymulować lewą półkuli, a alfa jest wysyłany do lewego ucha w celu stymulowania prawej półkuli.

UWAGA: Korzystając z nagrania ANTYDEPRESYJNEGO upewnij się, że prawa słuchawka znajduje się w prawym uchu, a lewa w lewym.

WERSJA RELAKSACYJNA (R) odgłosy lasu


Jeśli korzystałeś wcześniej z nagrań relaksujących z odgłosami morza to być może potrzebujesz odmiany i nagranie relaksacyjne z odgłosami LASU będzie przez ciebie mile widziane.


WERSJA RELAKSACYJNA (R) odgłosy morza


Ta wersja zawiera specjalny podkład muzyczny o właściwościach RELAKSUJĄCYCH. Nadaje się ona do słuchania o dowolnej porze dnia, szczególnie, gdy odczuwasz stres lub zdenerwowanie. Dzięki zawartym w tym nagraniu częstotliwościom ALFA osiągniesz przyjemny stan relaksu, jednocześnie wprowadzając bezpośrednio do podświadomości pozytywne afirmacje.

Z tej wersji nagrania nie korzystaj podczas wykonywania czynności wymagających dużej koncentracji takich jak np prowadzenie samochodu


WERSJA CICHA 24h (24)


To specjalne nagranie Audio mp3, z którego możesz korzystać cały dzień wykonując jednocześnie inne czynności. NIE zawiera ono podkładu muzycznego TYLKO same Afirmacje Subliminalne™ Ta wersja jest bardzo popularna wśród użytkowników, mających trudności z wygospodarowaniem wolnego czasu na sesję relaksacyjną lub medytacyjną.


ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Nasz Profesjonalny produkt to nie tylko nagranie, ale też profesjonalna obsługa klienta i obszerna baza wiedzy, w której możesz znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Jako nasz klient masz nieograniczony dostęp do profesjonalnego doradztwa i pomocy oraz stały kontakt z Obsługą Klienta Skutecznych Afirmacji.

Nawet jeśli w naszej bazie danych nie znajdziesz interesującej Cię odpowiedzi, to w każdej chwili możesz do nas napisać, a my udzielimy Ci informacji której potrzebujesz.

Aby ułatwić Ci skorzystanie z nagrań, poniżej zamieszczamy odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez użytkowników Aktywatora Czakr oraz Afirmacji Subliminlanych™.

Dlaczego na nagraniu nie słyszę Afirmacji Subliminalnych?

Kiedy możesz spodziewać się pozytywnych efektów?

Dlaczego niektórzy mają efekty już po kilku dniach a inni dopiero po kilku tygodniach?

Jaką mam gwarancję że nagrania mi pomogą?

Czy mogę słuchać Afirmacji w nocy?

Czy mogę wykonywać inne czynności słuchając nagrań CICHYCH?

Jaką mam gwarancję że na nagraniu znajdują się pozytywne treści?

Czy muszę wykonywać Test Skuteczności?

Czy mogę korzystać z kilku różnych ALBUMÓW Skutecznych Afirmacji równolegle?

Jeśli masz dalsze pytania lub potrzebujesz
pomocy to skorzystaj z poniższego LINKU
aby uzyskać szybki kontakt z naszym zespołem.

Copyright 2018 - Skuteczne Afirmacje™ - All Rights Reserved

>