27 lutego, 2024

W najbliższy czwartek o 20.00 poprowadzę Cię przez głęboki proces wizualizacji i pomogę Ci skontaktować się z Twoją podświadomością.

Gdy nawiążesz kontakt z tą najważniejsza częścią Twojego umysłu - wyraźnie zobaczysz, jakie przekonania, blokady i wydarzenia z przeszłości utrudniają Ci wykreowanie wymarzonego dobrobytu i bogactwa.

W kolejnym kroku wizualizacji pomogę Ci usunąć te negatywne programy, a następnie w oczyszczonej podświadomości zainstalujemy wspólnie nowe pozytywne przekonania, które od środka zaczną zmieniać Twoje życie.

Sesja wizualizacji jest bezpłatna dla wszystkich subskrybentów PREMIUM.

Zapraszam do tej niezwykłej podróży do Twojego wnętrza

LINK do ZOOM:

https://us02web.zoom.us/j/86208106622

Autor Artykułu: Hubert Pierzchało

Hubert Pierzchało jest doświadczonym psychologiem transpersonalnym, terapeutą oraz certyfikowanym nauczycielem medytacji OSHO. Zasłynął jako pionier podprogowej metody programowania podświadomości w Polsce i twórca pierwszych polskojęzycznych afirmacji subliminalnych na świecie. Dodatkowo, pełni funkcję dyrektora polsko-angielskiej firmy coachingowej M&W Creative Coaching LTD. Jest również autorem pracy naukowej pt. "Afirmacje Podprogowe Jako Metoda Programowania Podświadomości".

"Moją misją jest dostarczenie Ci rzetelnej wiedzy na temat potencjału Twojej podświadomości oraz przedstawienie skutecznych, bezpiecznych i sprawdzonych technik. Możesz zacząć je stosować już dziś, aby realizować swoje pragnienia i marzenia."

>