MOC Skutecznych Afirmacji w miesięcznej subskrypcji PREMIUM

Aktywując swoją subskrypcję Premium nie musisz już się zastanawiać, który album wybrać. Masz dostęp do całego katalogu 65 nagrań. Chcesz poprawić swoją sytuację finansową? Zaprogramuj swoją podświadomość z albumem Przyciągnij Pieniądze i Bogactwo. Chcesz prowadzić zdrowszy tryb życia i cieszyć się piękną sylwetką? Zaprogramuj podświadomość z albumem Zrzuć Zbędne Kilogramy. Masz problemy z zaśnięciem - Sięgasz po album Zdrowy, spokojny sen. Zmagasz się z depresją? Masz spadek nastroju? Do dyspozycji jest album antydepresyjny. Masz trudności z KONCENTRACJĄ? Ważny egzamin? Prezentacja w pracy? Na każdą sytuację i na każdą twoją potrzebę znajdziesz odpowiedni album. Wreszcie możesz przejąć kontrolę nad swoimi myślami i wykreować życie jakiego pragniesz

W Subskrybcji PREMIUM otrzymujesz dostęp do:

wartość 5,135 PLN

Bez względu na to, jaka jest Twoja sytuacja i potrzeby, zawsze znajdziesz album który pomoże ci poradzić sobie z trudnościami i wyzwaniami i wykreować to, o czym marzysz.

Jeżeli rozwój osobisty, pozytywne myślenie, manifestowanie i wykreowanie życia o jakim marzysz jest twoim priorytetem to w subskrypcji Premium otrzymujesz najpotężniejsze narzędzia, aby swoje marzenia i pragnienia zmienić w rzeczywistość.

NOWE ZESTAWY PREMIUM

Oprócz 65 albumów podstawowych otrzymasz również dostęp do niezwykłych nagrań premium, które jeszcze głębiej i jeszcze efektywniej są w stanie aktywować potęgę Twojej podświadomości.

wartość 970 PLN

Zmień swoją wibrację, oczyść i aktywuj wszystkie 7 czakr

Zestaw Nagrań Antydepresyjnych

wartość: BEZCENNE

Teraz możesz radzić sobie z depresją bez terapii, bez psychologa, bez antydepresantów szybko i skutecznie.

Zestaw Nagrań Głęboki Regenerujący SEN

wartość: BEZCENNE

Zdrowy i spokojny sen to jedna z najważniejszych rzeczy w życiu. Osoby, które cierpią na bezsenność, zaburzenia snu, z pewnością docenią ten album.

Aktywator Poczucia Bezpieczeństwa

wartość: BEZCENNE

Stres, napięcie, ciągłe martwienie się potrafi odebrać całą radość życia. Z tym albumem przywrócisz naturalny, wewnętrzny spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Aktywator Czakr Bogactwa i Dobrobytu

wartość: BEZCENNE

Dla wszystkich, którzy ukończą siedmiotygodniowy proces pracy z czakrami, mamy niezwykły bonus. Aktywacja energii i wibracji wszystkich siedmiu czak, aby przyciągnąć jak magnes dobrobyt i bogactwo w Twoim życiu.

W PRODUKCJI NOWE ZESTAWY PREMIUM

Oprócz wszystkiego, co widzisz na tej stronie, w trakcie produkcji są albumy zestawy na koncentrację, zestaw na kreatywność, a także zestawy aktywatorów pozytywnych emocji, aktywator miłości, aktywator wdzięczności.

Instrukcja zakupu subskrybcji i dostępu do portalu
>