5 Poziomów Na Twojej Drodze Sukcesu

Jeśli chcesz osiągnąć sukces w dowolnej dziedzinie życia: finansowej, związkach i relacjach, zdrowiu i kondycji fizycznej czy jakiejkolwiek innej to musisz przejść przez 5 poziomów PIRAMIDY SUKCESU....z VIDEO dowiesz się jakie to poziomy

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

 • Bogusia pisze:

  Witam! Nagranie super. Uświadomiło mi, że nie wystarczy marzyć ale trzeba realizować swoje marzenia. I nie jest to łatwe i szybkie. Najbardziej mnie zaskoczyła Twoja wypowiedź o 10 000 godzin. Masz rację.. Trzeba przejść wszystkie kolejne stopnie piramidy. a NAGRODA BĘDZIE WSPANIAŁA.
  Mnie pomagają wcześniejsze nagrania, których często słucham. Jest lepiej gdy robię to regularnie….ale tak nie jest. Jestem bardziej teoretykiem..daleko mi jednak do praktyka.
  a moim największym błędem to brak utrwalonych właściwych nawyków…i moje odkładanie wszystkiego na później…Czyli szukam nagrań związanych z nawykami. Pozdrawiam

  • Hubert pisze:

   Witaj Bogusia.

   Aby zostać mistrzem w jakiejś dziedzinie obliczono że potrzeba ok 10.000 godzin nauki/praktyki, czyli w przybliżeniu 7 lat. A więc potrzebujemy 10.000 godzin aby doskonale opanować grę na instrumencie, 10.000 godzin aby zostać mistrzem prezentacji…

   Oczywiście wielu z nas wyznacza sobie mniejsze cele, których osiągniecie nie zajmie aż tak dużo, ale warto sobie uświadomić że na wszystko potrzebny jest czas i to czas wykorzystany na działanie/praktykowanie a nie na czekanie aż samo się coś wydarzy.

   Jeśli chodzi o pozytywne nawyki to mam dla Ciebie dobrą wiadomość: powstaje właśnie kilkadziesiąt nowych albumów Skutecznych Afirmacji związanych właśnie ze skutecznym ich wyrabianiem.

   Będziesz mogła wiec przy pomocy nagrań wyrobić sobie nowy, pozytywny nawyk każdego miesiąca…..12 nowych nawyków w rok…to brzmi dobrze 🙂

   Pozdrawiam

 • ula pisze:

  hej 🙂 dzieki 🙂 ja w kilku sferach jednoczesnie pracuje: biznes, relacje, zdrowie… i tak skacze teoretyk-praktyk-teoretyk-praktyk-itd.. szukam blokad, i eliminuje jedna po drugiej. 🙂 twoj wylkad dał mi nadzieje ze jak sie nie poddam i bede dalej „praktykowac” to osiagne swoj cel 🙂 dzieki 🙂
  chcesz inspiracji i motywacji na kolejne… może właśnie nasze blokady są takim tematek 🙂 pozdrawiam cieplo ula

  • Hubert pisze:

   Ula dziękuje za Twój komentarz i pomysł na nowe nagranie VIDEO.

   Nie tylko Ty ale większość z nas blokuje się pomiędzy poziomami teoretyka-praktyka.

   – Strach przed porażką
   – Perfekcjonizm
   – Strach przed sukcesem
   – Obawa przed wyjściem poza strefę komfortu
   – Strach przed opinią innych gdy nam się nie uda

   To wszystko powoduje że wolimy pozostać na poziomie teorii….no bo przecież tutaj nie możemy odnieść porażki….tylko że cena jaką za to płacimy jest bardzo wysoka….pozostając na tym poziomie możemy nigdy nie zrealizować swoich marzeń i celów 🙁

   Pozdrawiam

 • Ela pisze:

  jestem osoba po 50..ale cały czas staram sie rozwijac…realizować kolejne marzenia.Stałam sie ekspertem czy mistrzem..np w komunikacji z innymi…ale w takich dziedzinach jak związki, finanse mam wrazenie że stoję na poziomie-praktyk…dlaczego?..może za małe motywacje….może wiele prób bez oczekiwanych efektów zniecheciło..i po prostu nie chce mi sie już”chcieć”:)….jednak uważam główny powód jest poza mną….to zewnętrze rzeczy zjawiska…reakcje ludzi na które nie mam wpływu…i w pewnym momencie pojawia sie rezygnacja.Nawet podjęcie po raz kolejny próby np.ułozenia sobie dobry relacji z bliska osobą…jest możliwe jesli druga strona jest otwarta na wspólprace,,,chce z nami byc…rozwijać relacje.Nasze samozaparcie, praca.chęci na nic sie zdają…jesli druga strona nie chce zaciesniania relacji.Wydawało by sie ze zdobywanie finasow..to nic trudnego tylko samozaparcie i praca…dadza efekt….no nie….nawet umiejętnośc nawiązywania szybko kontaktu…praca…i brak efektow…zniechecają.Były pewne sukcesy….ale trudno nadal w Polsce odniesc suksec finansowy, tylko własnm zaparcie, praca i konsekwencją…to moje obserwacje z wielu lat..i to b.zniecheca by sie chciało chciec ponownie.Pozdrawiam Ela

  • Hubert pisze:

   Witaj Ela,
   Z Twego komentarza dość jasno wynika, że działania jakie podejmujesz w sferze poprawy finansów nie przynoszą pożądanych efektów. A więc aby uzyskać inne/lepsze efekty powinnaś zmienić swoje działania…czyli uświadomić sobie że to co robiłaś do tej pory po prostu nie daje efektu i trzeba spróbować czegoś zupełnie innego.

   W Twoim opisie jest zbyt mało szczegółów na temat tego czym się zajmujesz, jaki masz finansowy cel i jakie działania się nie sprawdziły abym mógł dać Ci jakieś konkretne wskazówki.

   Myślę jednak że przekonania bardzo Cię blokują i odbierają motywację i energię do działania. Dlatego zacząłbym od zidentyfikowania jakie to są przekonania a następnie popracowałbym nad ich zmianą.
   Następnie zacząłbym testować nowe/inne działania i bacznie obserwował jakie przynoszą efekty.

 • anna pisze:

  Dziękuję za dodatkowe potwierdzenia nadal będę testować aby osiągnąć sukces skuteczny. Pozdrawiam

  • Hubert pisze:

   Witaj Anna.
   Sprawdź na którym jesteś poziomie i co możesz zrobić/zmienić aby jak najszybciej wejść na wyższy poziom i zbliżyć się do swojego celu.

 • Paweł pisze:

  Jest to świetny wykład.
  Pokazuje w którym jest się miejscu i dlaczego jeszcze nie dotarłem do CELU.
  Teraz wiem że jestem Praktykiem, wiem też ile mnie jeszcze czeka pracy i czasu aby osiągnąć swój cel.

  Bardzo dziękuję za pokazanie i wyjaśnienie mojej sytuacji.
  Pozdrawiam

  • Hubert pisze:

   Witaj Paweł,
   Dziękuje za Twój komentarz i cieszę się że VIDEO wyjaśniło Ci Twoją sytuację i pokazało na jakim etapie jesteś w dążeniu do swoich celów 🙂

 • Agata pisze:

  No więc jestem od długiego czasu między poziomem 2 a 3. Zaczynam i zaraz się wycofuję. Nie jest moim największym celem zdobycie pieniędzy a praca nad sobą, nad swoimi słabościami, silną wolą i realizacją swoich marzeń. Mam w sobie strażnika, który cały czas mnie blokuje przed zrobieniem kolejnego kroku. Bardzo pomogły mi afirmacje na motywację ale jak przestałam ich słuchac straciłam też motywację i znowu sie cofnęłam. Słuchanie afirmacji pokochaj siebie bardzo mnie relaksuje.

  • Hubert pisze:

   Witaj Agata,
   Z Twego opisu wynika, że utknęłaś na poziomie na którym najwięcej z nas się blokuje. Charakterystyczne dla tego poziomu są:

   -słomiany zapał
   -brak konsekwencji w działaniu
   -brak silnej woli aby doprowadzić rozpoczętą rzecz do samego końca
   -„łapanie się” za nowe rzeczy

   Będzie Ci trudno pójść dalej na drodze realizacji marzeń/celów dopóki nie zidentyfikujesz i nie usuniesz tych blokad. Od tego więc powinnaś moim zdaniem zacząć.

   Jeśli chodzi o afirmacje na motywację to faktycznie są one skuteczne. Jednak gdy przestałaś ich słuchać to najprawdopodobniej ponownie uległaś wpływom zewnętrznego środowiska (otoczenia/bliskich osób) i wróciłaś z czasem do niższego poziomu motywacji.

   A więc wróć do słuchania nagrań i dodatkowo obserwuj jaki wpływ mają na Ciebie otaczający Cię ludzie (motywujący czy de-motywujący).

   Pozdrawiam

 • Kasia pisze:

  cześć Mark, dziękuję za nagranie, dzięki, któremu uświadomiłam sobie gdzie utknęłam… Jestem praktykiem, któremu trudno przeskoczyć do bycia ekspertem. Jestem twórczynią – maluję, zajmuję się ceramiką i okazuje się, że poświęcam swoim pasjom zbyt mało czasu. To znaczy wiem, że powinnam każdego dnia zajmować się swoją twórczością a ja tak łatwo oddaję swój bezcenny czas na rzecz innych spraw. Rozumiem, że kiedy nieustannie będę pracować przez ok. 4 tyg. wyrobię w sobie nawyk. Czas rozpocząć i się nie bać.:) Pozdrawiam Cię serdecznie! Dzięki!

  • Hubert pisze:

   Witaj Kasia,

   W Twoim przypadku dobre efekty może dać robienie w ciągu dnia najpierw rzeczy związanych z Twoją pasją i twórczością a później załatwianie innych spraw.
   Odwrócona kolejność sprawia, że nie masz już po prostu energii pod koniec dnia na to co jest dla dla Ciebie tak naprawdę najważniejsze.

   Dobre byłoby wyrobienie nawyku robienia rzeczy właśnie w takiej kolejności 🙂

   Pozdrawiam

 • Piotr pisze:

  Dobra Robota Hubert
  Pozdrawiam 🙂

  • Hubert pisze:

   Witaj Piotr.
   Dziękuje za miłe słowa 🙂

 • Martyna pisze:

  Witaj.
  Nagranie wideo bardzo pomocne , bardzo dobrze wytłumaczone zostały etapy na drodze do sukcesu oraz przejście między nimi.
  Ja osobiście obecnie znajduje się na poziomie praktyki w dążeniu do spełnienia marzenia, spełnienia pasji którą odnalazłam :), oraz do spełnienia zawodowego :). Marzenia są ,ale już teraz bardziej w formie celu a niżeli tylko myślowych wyobrażeń czy słownych.
  Dziękuję Ci bardzo za to co robisz , to piękne jak bardzo skutecznie pomagasz ludziom w odnalezieniu siebie samych.
  Bo tak naprawdę najważniejsze w życiu to znać siebie i umieć sobie pomóc.
  Gratuluje wszelkich sukcesów 🙂
  Pozdrawiam
  Martyna

  • Hubert pisze:

   Witaj Martyna,
   Cieszę się że nagranie było dla Ciebie pomocne. Gratuluję również przejścia do poziomu realizacji swoich marzeń i oczywiście życzę sukcesów 🙂

   Pozdrawiam

 • urszula pisze:

  w słowie ekspert nie ma literki „P”
  a tak na serio 🙂
  dzień dobry,

  powiem panu, że podoba mi sie Pańska wypowiedź poniewaz jak mi sie wydaje jestem na etapie pomiędzy praktykiem a ekspertem chyba pod każdym wzgledem.
  Super nagranie, które uświadomiło mi całokształt mojego zycia i, ze warto iść do przodu.
  Myslę, że będe korzystała z Pana szerokiej wiedzy w najblizszym czasie, chyba kogos takiego szukałam celem dalszego rozwoju

  Pozdrawiam serdecznie

  • Hubert pisze:

   Witaj Urszula.
   Cieszę się, że informacje zawarte w nagraniu do ciebie przemówiły. Zapraszam Cię do kolejnych materiałów (aktualnie najwięcej publikacji znajdziesz na stronie Facebooka Mark Hubert Kamerton 🙂
   Zachęcam cię też do jak najszybszego wprowadzania proponowanych technik i metod w życie 🙂
   Pozdrawiam

 • Beata pisze:

  Witaj Mark , filmki super , prosty i klarowny .
  Ale w/g mnie w tej piramidzie brakuje jednej grupy ludzi .
  Ci, ktorzy nie potrafia marzyc , gdyz maja zblokowane- nazwe to ,,pragnienie marzen,,. Bez usuniecia tej blokady, beda zawsze ,,nigdzie ,,

  • Hubert pisze:

   Witaj Beata,
   Zgadzam się z Tobą. Ze względu na to, że coraz mniej dorosłych, młodzieży i dzieci czyta książki, zanika u nich umiejętność wizualizowania. Bez tej umiejętności nie da się marzyć….smutne ale prawdziwe.

 • Barbara pisze:

  Witaj Marku,
  nagranie świetnie uzmysławia konieczność celu, cierpliwości, systematyczności.
  Niedawno bo dwa lata temu zrealizowałam swój cel jakim jest własny biznes.Rozwija się dobrze, ale doszłam do wniosku, że potrzebuję wzmocnić siebie od wewnątrz. Szukając afirmacji trafiłam na Twoją stronę i…….. jestem Twoją klientką. Pierwsze afirmacje Pokochaj siebie, uwolnij się od własnej przeszłości i uzdrów swoje relacje odsłuchuję już od trzech tygodni i zauważyłam pozytywne zmiany we własnych emocjach. Nie stresuję się, potrafię spokojnie rozmawiać, używając argumentów, nie krzyku i zauważyłam coś co mogę nazwać, że przeszłość, która mnie bardzo obciążała, związana ze śmiercią trzech najbliższych mi osób, jakby odpuściła. Generalnie jestem dużo spokojniejsza.
  Dokupiłam i zaczęłam odsłuchiwać kolejne dwie afirmacje związane z obfitością i pieniędzmi, aby zmienić moje podejście do pieniędzy i uwolnić się od banków.
  Przyznam, że nie jestem zbyt uduchowioną osobą, do afirmacji podchodziłam bardzo sceptycznie, niezupełnie rozumiem terminologię stosowaną w samodoskonaleniu, ale myślę, że za jakiś czas przyswoję ją. Zaczęłam dużo czytać i uczestniczę w coachingu.Mam ogromną motywację do zmiany siebie, do poprawy finansów i poprawy relacji. Myślę, że mogę stwierdzić, że jestem na poziomie 2 i 3.

  Pozdrawiam
  Barbara

  • Hubert pisze:

   Witaj Barbara,
   Bardzo dziękuję, że zechciałaś podzieliś się swoją historią i Twoimi doświadczniami w stosowaniu afirmacji. Myślę, że jest to szczególnie cenne, gdyż jak sama piszesz na początku byłaś sceptycznie nastawiona.
   Życzę Ci sukcesów w Twoich pozytywnych przemianach 🙂

 • >