Skuteczne Afirmacje w miesięcznej subskrypcji PREMIUM

Aktywując swoją subskrypcję Premium nie musisz już się zastanawiać, który album wybrać. Masz dostęp do całego katalogu. Masz problemy z zaśnięciem - Sięgasz po album Zdrowy, spokojny sen. Zmagasz się z depresją? Masz spadek nastroju? Do dyspozycji jest album antydepresyjny. Masz trudności z KONCENTRACJĄ? Ważny egzamin? Prezentacja w pracy? Na każdą sytuację i na każdą twoją potrzebę znajdziesz odpowiedni album. Wreszcie możesz przejąć kontrolę nad swoimi myślami i wykreować życie jakiego pragniesz

Subskrybuj BEZ RYZYKA z naszą 30 dniowa gwarancją satysfakcji

Otrzymujesz od nas 30 dniową, bezwarunkową gwarancję satysfakcji. Oznacza to, że masz 30 dni na przetestowanie nagrań Afirmacji Subliminalnych™ Jeśli w ciągu tych 30 dni, w którymś momencie dojdziesz do wniosku, że nie jesteś usatysfakcjonowany, napisz do nas a my zwrócimy Ci wszystkie pieniądze bez jakichkolwiek pytań.

*sprawdz regulamin sklepu

NOWOŚCI !!!

Pieniądze i Bogactwo

Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z tego że nasze doświadczenia i przekonania wyniesione z dzieciństwa decydują o tym jak radzimy sobie w sferze finansów w dorosłym życiu. Np jeśli pieniądze były źródłem konfliktów pomiędzy rodzicami to podświadomie będziesz miał do nich negatywne nastawienie. Nie ma znaczenia że świadomie chcesz zarabiać i mieć pieniądze. Nieświadomie będziesz utożsamiał pieniądze z problemami i będziesz ich po prostu unikał.

Do innych częstych wzorców należy negatywny stosunek do ludzi bogatych. Jeśli w rodzinnym domu postrzegano ludzi bogatych jako nieuczciwych, egoistycznych oraz wykorzystujących innych - to z takimi przekonaniami raczej nie dołączysz do ich grona. Bycie bogatym będzie całkowicie kłóciło się z twoim światopoglądem. Poniższe albumy pomogą Ci usunąc negatywne wzorce i przekonania na temat bogactwa i pieniędzy.

Większość z nas pogrąża się finansowo poprzez negatywne nawyki takie jak zakupy pod wpływem emocji, uzależnienie od kredytów czy brak umiejętności oszczedzania. Poniżej znajdziesz albumy które pomogą Ci wyrobić pozytywne nawyki finansowe:

Praca i Kariera

Aby znaleść i urzymać dobrą pracę musisz w dzisiejszych czasach dać z siebie wszystko. Ale co zrobić jeśli masz wewnętrzne blokady i słabości? Np stresujesz się na rozmowach kwalifikacyjnych, albo masz problem z koncentracją czy produktywnością? Tu znajdziesz albumy które pomogą Ci zrobić karierę w pracy poprzez podniesienie swoich kwalifikacji, rozwinięcie kluczowych umiejętności i wydajności.

Biznes

Sukces w biznesie wymaga wielu róznych aspektów. Jednym z kluczowych jesteś TY i Twoje umiejętności. Jak radzisz sobie z negocjacjami? Jak wychodzą Ci prezentacje? Czy jesteś mistrzem komunikacji? Jeśli czujesz że możesz w tych dziedzinach zrobić postęp i wpłynie to pozytywnie na Twój biznes to przetestuj nagrania podprogowe Skutecznych Afirmacji™ dla biznesmenów

Poczucie wartości i pewność siebie

Twoje poczucie własnej wartości oprócz samoakceptacji jest chyba naważniejszym aspektem w życiu. To na ile czujesz się wartościowy będzie miało bezpośredni wpływ na Twoje zwiazki, relacje. Na karierę,  pracę i zarobki. Będzie też decydowało o Twoim poziomie szczęścia i satysfakcji w życiu. Poniższe albumy  pomogą Ci zbudować lub wzmocnić Twoje poczucie własnej wartości. A także nauczyć się stanowczości i asertywności.

Związki i relacje

Samoakceptacja jest najważniejszą rzeczą w życiu. Jeśli nie kochasz i nie akceptujesz siebie to trudno mówić o szczęści i satysfakcji. Twój wewnętrzny konflikt będzie Cię niszczył od środka. Trudno też jest stworzyć dobre relacje z rodziną i przyjaciółmi. Album Pokochaj Siebie jest na pewno świetnym wyborem na początek pracy z pozytywnymi afirmacjami.

Motywacja i Produktywność

Słomiany zapał nie ma nic wspólnego z prawdziwą, długoterminową motywacją. Jeśli chcesz cokolwiek w zyciu osiągnąć to potrzebujesz prawdziwej motywacji, jasno określonego celu, musisz dobrze zarządzać czasem (sobą w czasie) i oczywiście działać szybko i skutecznie. Poniżej znajdziesz albumy króre dadzą Ci to wszystko.

Fitness, odżywianie i odchudzanie.

Wszyscy wiemy, że silna wola jest kluczem do dobrej sylwetki. Potrzebujesz silnej woli aby regularnie ćwiczyć oraz aby nie wyłamywać się ze swojej diety (słodycze ze swoimi uzależniającymi właściwościami są chyba największą pokusą). Poniżej znajdziesz albumy które pomogą Ci zbudować, wzmocnić i zachować silną wolę....klucz do dobrej sylwetki.

Nałogi i uzależnienia

Uzależnienia i nałogi często zaczynają się niewinnie.  Z czasem, nawet nie wiadomo kiedy przeradzają się w potężną siłę która może zrujnować Twoje życie. Poniżej znajdziesz albumy które pomogą Ci uwolnić się od dwóch najczęściej występujących nałogów.

Pozytywne Myślenie

W dzisiejszych czasach jesteśmy bombardowani z każdej strony negatywnymi wiadomościami w mediach.  Wiele osób z którymi mamy bezpośredni kontakt narzeka na sytuację w kraju, na pracę na innych ludzi. Do tego gdy pojawią się nasze osobiste problemy czy finasowe, zdrowotne czy związane z relacjami to wtedy bardzo trudno jest zachować pozytywne myślenie. A właśnie zachowanie pozytywnego nastawienia, nie załamywanie się w obliczu problemu daje nam największą szansę na jego rozwiązanie. Poniżej znajdziesz albumy które pomogą Ci zachować pozytywne myślenie a także uwolnić się od narzekania i krytykowania.

Leczenie Fobii

Fobia to problem który dotyka mnóstwo osób. Przyczyną fobii jest nieprawidłowy zapis w mózgu który powoduje niewspółmiernie silną do sytuacji reakcję. Np większość osób na kontakt z nową nieznajomą osobą zareaguje lekkim spęciem i jest to reakcja normalna. Natomiast osoba z fobią społeczną zareagują w tej samej sytuacji dużo silniej. Często włącznie z kołataniem serca, poceniem się, spiętym ciałem. Nagrania Subliminalne (podprogowe) z dużym powodzeniem od lat stosuje się w leczenu fobii na zachodzie. Teraz dostępne są również w Polsce. Poniższe albumy pomogą Ci przezwyciężyć włąsne lęki i zacząć żyć normalnie.

Opanowanie Języków Obcych

Kluczem do opanowania języka obcego jest wewnętrzna samodyscyplina, systematyczność, motywacja a także przełamanie początkowego oporu by mówić w języku obcym. Bez tych czynników nawet najlepszy kurs czy metoda na niewiele Ci się przydadzą.  Prędzej czy pózniej stracisz zapał i motywację a kurs powędruje na półkę. Dlatego albumy Skutecznych Afirmacji™ motywujące do nauki języka obcego są  idealnym uzupełnieniem kursu czy metody którą już stosujesz. 

Praca Dyplmowa, Prawo Jazdy

Przygotowania do egzaminów są często żmudną pracą wymagającą od nas ogromnej samodyscypliny, motywacji, koncentracji i systematyczności. Do tego dochodzi jeszcze duży stres na samym egzaminie. Nagrania subliminalne (podprogowe) pomogą Ci zaprogramować Twoją podświadomość na szybki i skuteczny proces przygotowań, nauki czy pisania pracy. Dodatkowo zredukują znacznie poziom stresu w trakcie egzaminu zwiększając Twoją szansę na jego zdanie.

Młodzież Nauka i Szkoła

Przekonania dzieci na temat własnych zdolności i umiejętności mogą mieć kluczowy wpływ na wyniki w nauce. Jeśli dziecko uważa że nie jest zdolne albo ma problem z danym przedmiotem to traci zapał, motywację do nauki. Zaniedbanie przedmiotu tylko pogłębia problem a wyniki stają się jeszcze gorsze. Dodatkowo dziecko dużo silniej stresuje się na testach, egzaminach z danego przedmiotu. To poważnie ogranicza jego zdolność koncentracji i dostępu do zapamiętanych informacji. Poniższe albumy pomogą Twoim dzieciom zmienić swoje negatywne nastawienie i przekonania na temat danego przedmiotu. Zwiększą ich motywację i obniżą poziom stesu.

Zdrowie

Zdrowie to jeden z naszych najcenniejszych skarbów, który niestety często zaniedbujemy. Nauka wykazała że istnieje silne połączenie między naszą psychiką a stanem zdrowia. Właśnie to połączenie wykorzystują nasze nagrania Subliminalne (podprogowe), które pozytywnie porgramują Twóją podświadomość. Możesz nazwać to jak chcesz: efektem placebo, pozytywnym myśleniem...najważniejsze że to działa. 

Redukcja Stresu i Relaksacja

Stres ma silne destrukcyjne działanie zarówno na naszą psychikę jak i zdrowie fizyczne. Obniża poziom koncentracji, kreatywności. Wprowadza napięcie, wywołuje zmęczenie i obniża poziom energii. Szczególnie grożne mogą być jego długofalowe skutki. Jeśli często doświadczasz stresu to Twój organiz uznaje go za stan "pożądany" i nie pozwala Ci się zrelaksować i odreagować nawet po pracy czy po stresujących sytuacjach. Oznacza to że dalej nosisz w sobie całe skumulowane napięcie i nie masz możliwości jego uwolnienia i regeneracji. Nagrania Głębokiej Relaksacji pomogą Ci opanować umiejętność uwolnienia całego stresu i napięcia, a dzięki temu wspomogą Twoją regenerację mentalną i fizyczną.

Ezoteryka

Ludzki mózg ma ogromny potencjał. Są ludzie którzy opanowali świadome śnienie, OBE, jasnowidzenie, rozwinęli ponad przeciętną swoją intuicję. Pytanie tylko jak aktywować drzemiące w nas umiejętności? Większość osób wskazuje na podświadomość jako klucz do niezwykłych zdolności. Nasze albumy Subliminalne (podprogowe) oddziaływują bezpośrednio na podświadomość.  Przesyłają do niej subtelne pozytywne afirmacje które programują Twój mózg na aktywowanie niezwykłej zdolności.

AFIRMACJE PERSONALNE Na Zamówienie

Jeśli nie znalazłeś albumu, który Cię interesuje lub Twoja sytuacja jest specyficzna to możesz zamówić profesjonalne nagranie z Twoimi własnymi, personalnymi afirmacjami. Jeśli potrafisz Tworzyć afirmacje to możesz przesłać nam gotową listę.

Jeśli nie potrafisz Tworzyć afirmacji lub nie jesteś pewny które z nich zastosować to nasi specjaliści służa pomocą. Wystarczy że opisz swoją sytuację a my prześlemy Ci LISTĘ afirmacji z których możesz wybrać te które najbardziej Ci odpowiadają. Okres realizacji zamówień wynosi 3-5 dni od zatwierdzenia listy afirmacji i dokonania płatności.

>