Uwolnij się od erytrofobii.

Czy masz już dość panicznego strachu przed każdym spotkaniem towarzyskim, a jedyne o czym myślisz to czy inni widzą Twoją czerwoną twarz? Starasz się motywować, nastawiać pozytywnie ale to nic nie daje? Czy lęk przed otoczeniem powoduje, że po raz kolejny postanawiasz zostać sam w domu? Masz problem z zaakceptowaniem siebie i swoich słabości? Czy masz już dość uczucia jakby ktoś podpalał Ci twarz oraz ciągłego zakłopotania i dyskomfortu?

   Dzięki nagraniom afirmacji Subliminalnych możesz to zmienić. Wyobraź sobie jak wyglądałoby Twoje życie gdybyś mógł swobodnie wypowiadać się na każdy temat,  był śmiały i pewny siebie i z łatwością odnajdywał się w grupie ludzi. Gdybyś był swobodny, nie musiał nosić zakrywających twarz szalików, golfów, czapek, gdyby nic nie ograniczało Twojej życiowej aktywności i swobody. Jakby wyglądało Twoje życie gdybyś czuł się doskonale w każdym towarzystwie i mógł normalnie funkcjonować, bez lęku i stresu? Przekonaj się sam i przetestuj Skuteczne Afirmacje Subliminalne.

Aby Pozbyć się erytrofobii,
Najpierw Musisz Zmienić Swoje Myślenie

W roku 2013 Anna jako pierwsza osoba w Polsce cierpiąca na Erytrofobię skorzystała z nagrań Subliminalnych™ Przeczytaj jej opinię:

Anna


Przez ostatnie dwa lata, przez moja erytrofobię przestałam radzić sobie w życiu. Obniżyła się bardzo moja samoocena, straciłam pewność siebie, dopadła mnie depresja, a nawet doszło do myśli samobójczych. Wiedziałam, ze potrzebuje pomocy specjalisty, ale po siedmio miesięcznym leczeniu psychiatrycznym , które i tak nie dało rezultatów. Zdałam sobie sprawę, ze muszę poradzić sobie z tym sama, bo przecież problem tkwił we mnie. Wtedy ułożyłam afirmacje, które najbardziej przemawiały do mnie i wysłałam do portalu skuteczne afirmacje.com, aby powstało personalne nagranie, które miało docierać do mojej podświadomości nawet podczas snu, czy pracy przy komputerze. Moje życie zaczęło sie zmieniać. Bezsenne noce są już tylko wspomnieniem. Coraz częściej pojawia się uśmiech na mojej twarzy, no i co najważniejsze nie czerwienie się już tak często. A o to przecież mi chodziło najbardziej. Z dnia na dzień rumieniec występuje coraz rzadziej. Człowiek, który cierpi na erytrofobię wycofuje się z życia towarzyskiego. Teraz nie mam z tym problemu. Nie boje się odezwać w towarzystwie, a wcześniej miałam z tym problem. Po depresji nie ma śladu. Stałam się pewniejsza siebie. Zaczęłam lubić siebie, znajdować sposoby na urozmaicanie swojego czasu wolnego. Wszystko to, co kiedyś było niemożliwe, teraz stało się realne. Mogłabym wymieniać i wymieniać. Z łatwością przychodzi mi teraz pisanie o tym, ale jeszcze parę tygodni temu, było ze mną naprawdę źle. Czuję jakbym narodziła się na nowo. Tego słowami nie da się opisać, to trzeba przeżyć.

Specjalne nagrania AUDIO wykonane w Technologii Subliminalnej dają Ci możliwości, których dotychczas nie oferowała żadna inna technika pozytywnego myślenia. Dopiero od niedawna dostępna w Polsce.
Afirmacje Subliminalne dają wspaniałe efekty przy leczeniu wszelkiego rodzaju fobii. Na zachodzie stosuje się je z powodzeniem już od wielu lat. Teraz ich pozytywnego działania doświadczają również Polacy.

Profesjonalny zestaw nagrań AUDIO mp3 z AFIRMACJAMI SUBLIMINLANYMI™ pomoże ci pozbyć się negatywnych myśli, przekonań i nawyków.

Jak wykazały badania naukowe regularne korzystanie z nagrań sprawia, że negatywne myśli są stopniowo zastępowane nowymi pozytywnymi.. Czy jesteś gotowy na wykreowanie swojej lepszej przyszłości?

Poznaj profesjonalny zestaw Afirmacji Subliminalnych do zmiany negatywnych przekonań i uwolnienia się od Erytrofobii.

W skład zestawu Skutecznych Afirmacji™ wchodzą:

Nagranie CICHE 24h

To specjalne nagranie Audio mp3, z którego możesz korzystać cały dzień wykonując jednocześnie inne czynności. NIE zawiera ono podkładu muzycznego TYLKO same Afirmacje Subliminalne™ Ta wersja jest bardzo popularna wśród użytkowników, mających trudności z wygospodarowaniem wolnego czasu.

Posłuchaj próbki nagrania CICHEGO--->

Nagranie RELAKSACYJNE

To specjalna ścieżka dźwiękowa Audio mp3, która już po kilkunastu minutach wprowadzi cię w stan ALFA. Jak stwierdzili naukowcy – jest to stan umysłu idealny do kasowania starych, negatywnych przekonań. Dodatkowy efekt relaksacyjny tego nagrania znacznie zredukuje poziom twojego stresu.

Posłuchaj próbki AUDIO--->

Instrukcja użytkownika

Dzięki dokładnej instrukcji dowiesz się jak korzystać z nagrań aby uzyskać maksymalne efekty. Znajdziesz w niej również szczegółowy opis technologii Subliminalnej™ i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Test Skuteczności

Istotną częścią zestawu jest również TEST Skuteczności, który pomoże ci zaobserwować pozytywne zmiany zachodzące w Twoim myśleniu i działaniu. Jego stosowanie na przestrzeni 30 dni, korzystnie wpływa na poziom motywacji i zwiększa pozytywne działanie nagrań.

"


Powiem szczerze, afirmacje CICHE są super, mogę ich słuchać wszędzie, robiąc śniadanie, obiad a nawet w pracy przy biurku, wspaniały pomysł, z podkładem afirmacje były również fajne, ale nie zawsze mogłam sobie pozwolić na ich słuchanie.


Anita 

"


Wasze nagranie relaksacyjne ALFA codziennie wieczorem przenosi mnie nad morze. Czuję że naprawdę mogę się zrelaksować po całym dniu pracy co wcześniej było prawie niemożliwe. A najfajniejsze jest to, że w trakcie tego relaksu do mojej głowy płyną pozytywne afirmacje.


Zbyszek

"


Chce tylko powiedzieć, że Instrukcja użytkownika zrobiła na mnie duże wrażenie, od razu widać wasz profesjonalizm. Dziękuje też za test skuteczności, bo gdyby nie jego regularne stosowanie to pewnie znowu skończyłoby się na moim słomianym zapale.


Martyna

Lista AFIRMACJI użytych w nagraniu AUDIO.

Album zawiera specjalnie wyselekcjonowane pozytywne sugestie, które skutecznie pozwolą uwolnić ci się od przeszłości i otworzyć się na to w życiu jeszcze przed Tobą. Głos lektora jest niesłyszalny, gdyż został zarejestrowany w technologii Subliminalnej™ Taki sposób zapisu sprawia że pozytywne sugestie trafią prosto do Twojej podświadomości. Album dostępny jest w dwóch wersjach: dla kobiet i mężczyzn. Poniżej pełna LISTA AFIRMACJI albumu w wersji dla mężczyzn:

KLIKNIJ TUTAJ aby zobaczyć LISTE afirmacji użytych w tym albumie:

Użyta w naszych nagraniach Technologia Subliminalna™ wykonuje 99% pracy za ciebie.

Jeżeli stosowałeś jedną z popularnych technik zmiany negatywnych przekonań takich jak wizualizacja, hipnoza czy metoda Silvy to dobrze wiesz, że to żmudna praca, która wymaga poświęcenia, determinacji a przede wszystkim czasu.

Jednak największy problemem związany ze stosowaniem tych metod wynika z tego, że wewnętrzny krytyczny głos odrzuca i blokuje większość pozytywnych sugestii. To sprawia, że dla wielu osób metody te nie przynoszą upragnionych efektów. Od dawno psycholodzy i terapeuci zastanawiali się jak rozwiązać ten problem i sprawić by świadomy, krytyczny umysł nie mógł blokować pozytywnych sugestii. Nam udało się to rozwiązać stosując specjalną, opatentowaną technologię obróbki dźwięku...

Nasze nagrania kompletnie różnią się od wszystkiego o czym dotychczas słyszałeś lub czego próbowałeś. Dzięki specjalnej technologii Subliminalnej™ głos lektora czytającego pozytywne afirmacje został ukryty na częstotliwości 14800Hz. Słuchając nagrania odnosisz więc wrażenie, że nie ma na nim zarejestrowanego żadnego głosu ludzkiego wypowiadającego pozytywne sugestie. Dzięki temu zjawisku twój krytyczny umysł nie może ich odrzucać czy blokować jak w przypadku wizualizacji, medytacji czy hipnozy. Dzięki użytej w nagraniach technologii pozytywne sugestie całkowicie omijają świadomy umysł trafiając prosto do twojej podświadomości.

Każda godzina odsłuchanego nagrania Skutecznych Afirmacji™ to ok 500-600 pozytywnych sugestii trafiających prosto do twojej podświadomości. U większości osób już po 2-3 tygodniach regularnego korzystania z nagrań pojawiają się wyraźne pozytywne zmiany w myśleniu i stanie emocjonalnym. Dalsze wzmacnianie tego pozytywnego stanu mentalno-emocjonalnego prowadzi w efekcie do wyrobienia umiejętności podejmowania lepszych życiowych decyzji, a także wyrobieniu nowych, pozytywnych nawyków, zachowań i reakcji. Wszystkie pozytywne procesy zachodzą bez twojego wysiłku.

...jedyne co musisz zrobić to wcisnąć PLAY

Skuteczność oparta na badaniach naukowych i najnowszej technologii

Powstanie Technologii Subliminalnej™ to owoc wielu dziesiątek lat prac i badań naukowych specjalistów z dziedziny neurobiologii, psychologii, NLP, terapii behawioralnej i wielu innych...

Najnowsza opatentowana technologia

Technologia Subliminalna™ powstała w oparciu o lata badań naukowych nad funkcjonowaniem naszego mózgu i psychologii behawioralnej. Dostępnych jest szereg książek, publikacji i dowodów naukowych potwierdzających ich niesamowitą skuteczność. Zbadano jej zastosowanie w rozwoju osobistym, sporcie, motywacji, psychoterapii, leczeniu fobii, nauce i wielu innych.

Skuteczność potwierdzona testami

Skuteczność naszych nagrań została potwierdzona wynikami niezależnych testów, które przysyłają do nas sami użytkownicy. Choć jak pokazują zebrane dane, sam proces zmiany negatywnych przekonań na pozytywne przebiega bardzo indywidualnie, to we wszystkich zbadanych przypadkach zaobserwowano znaczną poprawę w sposobie myślenia i zachowania po upływie 30 dni.

Najwyższa jakość i profesjonalizm

Nasze nagrania tworzone są przy użyciu najnowszej, opatentowanej technologii na sprzęcie najwyższej jakości. Posiadamy międzynarodową licencję do produkcji i dystrybucji nagrań. Afirmacje opracowane są przez specjalistów certyfikowanych przez American Union of NLP (Certyfikat nr.4224 i 4231) Aktualnie jesteśmy jedyną firmą na świecie produkującą Afirmacje Subliminalne™ w wersji polskojęzycznej.

Zapoznaj się z dowodami naukowymi

Jest wiele dowodów naukowych na skuteczność Afirmacji Subliminlanych™ Badania, testy i doświadczenia na temat ich zastosowania prowadzone są od wielu lat. Najobszerniejsza praca naukowa na ten temat to opracowanie:
"Preconscious Processing" dr Normana Dixona z University College w Londynie, który zebrał i podsumował 748 naukowo przeprowadzonych testów na temat percepcji subliminalnej.

KLIKNIJ TUTAJ aby zapoznać się z pracą naukową

Już ponad kilka tysięcy osób w Polsce regularnie korzysta z nagrań Afirmacji Subliminalnych™

Zaufały nam osobistości telewizji, profesjonalni sportowcy, biznesmeni, a przede wszystkim osoby zainteresowane rozwojem osobistym i poprawą jakości swojego życia.

Dzięki indywidualnemu nagraniu Skutecznych Afirmacji, stałem się pewniejszy siebie, mój trening jest bardziej wydajny i efektywny. Dzięki regularnemu korzystaniu z nagrań czuję się spokojniejszy oraz mam kontrole nad swoim rozwojem.

Adrian Wilczko, Finalista You Can Dance

Jestem kierowcą rajdowym, a koncentracja, opanowanie nerwów, zaufanie do pilota to największe moje wyzwania. Słuchanie afirmacji pomogło mi zdecydowanie w opanowaniu emocji, lepszej koncentracji, a także większym zaufaniu do poleceń pilota. Jako “efekt uboczny” jestem też bardziej skoncentrowany w ciągu dnia i śpię dużo lepiej w nocy.

Paweł Danilczuk, profesjonalny kierowca rajdowy

Żałuję tylko że tak późno trafiłam na waszą stronę. Gdybym zaczęła słuchać afirmacji subliminalnych wcześniej to ostatnie kilka lat mojego życia wyglądałoby zupełnie inaczej. Ale jak to się mówi...lepiej późno niż wcale.

Krystyna K.

Afirmacje subliminalne są świetne bo nie muszę uczyć się wizualizacji, ani wierzyć w sugestie, a one i tak wchodzą prosto do mojej podświadomości.

 Potr Bracichowski,  


Kup teraz i zacznij korzystać z nagrań w ciągu 3 minut.

Nasze nagrania odstępne są w formie PLIKÓW elektronicznych do natychmiastowego pobrania na komputer. Dzięki temu możesz zacząć korzystać z afirmacji Subliminalnych™ natychmiast po dokonaniu płatności. Każdy album dostępny jest w 2 wersjach: dla KOBIET i dla MĘŻCZYZN. Wybierz odpowiednią wersję i zacznij uwalniać się od negatywnych myśli i przekonań już dziś!

Kupuj BEZ RYZYKA z naszą 90 dniowa gwarancją satysfakcji

Otrzymujesz od nas 90 dniową, bezwarunkową gwarancję satysfakcji. Oznacza to, że masz 90 dni na przetestowanie nagrań Afirmacji Subliminalnych™ Jeśli w ciągu tych 90 dni, w którymś momencie dojdziesz do wniosku, że nie jesteś usatysfakcjonowany, napisz do nas a my zwrócimy Ci wszystkie pieniądze bez jakichkolwiek pytań.

Uwolnij Się Od Erytrofobii

WERSJA DLA KOBIET

Kupując zestaw otrzymujesz:

  • Nagranie mp3 w wersji RELAKSACYJNEJ (R)
  • Nagranie mp3 w wersji CICHEJ (24h)
  • Test Skuteczności Pdf
  • Instrukcja obsługi Pdf
  • 90 dniowa gwarancja satysfakcji

cena 57 zł

Uwolnij Się Od Erytrofobii

WERSJA DLA MĘŻCZYZN

Kupując zestaw otrzymujesz:

  • Nagranie mp3 w wersji RELAKSACYJNEJ (R)
  • Nagranie mp3 w wersji CICHEJ (24h)
  • Test Skuteczności Pdf
  • Instrukcja obsługi Pdf
  • 90 dniowa gwarancja satysfakcji

cena 57 zł

UWAGA: Natychmiast po zaksięgowaniu Twojej płatności otrzymasz od nas AUTOMATYCZNĄ wiadomość email z dostępem do swojego zakupionego albumu.

Jeśli nie znajdziesz AUTOMATYCZNEJ wiadomości na głównej skrzynce to sprawdź proszę dodatkowo foldery spam i junk na swojej poczcie czy tam nie wylądowała AUTOMATYCZNA wiadomość. W razie potrzeby skontaktuj się z nami.

>