Afirmacje a funkcjonowanie naszego mózgu

Bez względu na to czy wierzysz w afirmacje, hipnozę, NLP, medytacje czy jakąkolwiek inną technikę wykorzystującą potęgę ludzkiego umysłu to nie możesz zignorować faktów i niepodważalnych wyników badań naukowych.

FAKTEM jest, że w naszym mózgu, oprócz tego o czym świadomie w danym momencie myślimy, równolegle odbywa się drugi, całkowicie niezależny od nas proces analizy danych. Proces ten odbywa się w tle i jest najczęściej przez nas niedostrzegany. W psychologii nazywany jest WEWNĘTRZNYM DIALOGIEM i jak wykazują badania naukowe przebiega z prędkością 1200 słów na minutę.

Można powiedzieć, że to jest taki wewnętrzny głos który szepcze ci tak cicho, że praktycznie go nie słyszysz i do tego, z prędkością 1200 różnych słów na minutę.

Najprawdopodobniej należysz do 95% ludzi którzy nie są świadomi tego co występuje w ich wewnętrznym dialogu, czyli innymi słowy jakie afirmacje powtarzają sobie w myślach. Od tego właśnie jakie afirmacje pojawiają się w Twojej głowie zależy wszystko: twoje samopoczucie, emocje jakich doświadczasz, poziom motywacji, kreatywność, wiara w siebie i własne możliwości. Sposób w jaki nawiązujesz kontakt z ludźmi, twoje ambicje życiowe, marzenia i to czy je realizujesz czy też nie.

Jeżeli chcesz by twoje życie było piękne, satysfakcjonujące pełne radości i sukcesów to najpierw zadbaj o to co “MASZ W SWOJEJ GŁOWIE” czyli jakie afirmacje tam się pojawiają.

Wybierając odpowiednie dla siebie nagranie z katalogu SKUTECZNE AFIRMACJE ® , TY decydujesz co trafia do twojej głowy i jakich efektów w swoim życiu możesz się spodziewać.

Afirmacje podprogowe, to technologia użyta w naszych nagraniach AUDIO, dzięki której Twoja transformacja będzie prosta, szybka i skuteczna.

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>