Afirmacje i ich Sekret

Afirmacje mogą być niezwykle skuteczną techniką pozytywnego programowania podświadomości, pod warunkiem, że wiesz jak z nich korzystać i na co zwrócić uwagę.

Czy zastanawiałeś się dlaczego niektóre osoby mają niesamowite efekty w pracy z Afirmacjami i ich życie zmienia się na lepsze, a Ty nie widzisz u siebie pozytywnych zmian? Zastanawiasz się co robisz nie tak?Aby podnieść i podtrzymać pozytywny efekt działania pozytywnych przekazów musisz poznać Cztery Sekrety Skutecznych Afirmacji:

1 Sekret- Treść Afirmacji.

Afirmacje muszą mieć przede wszystkim pozytywny przekaz i nie mogą zawierać żadnych negatywnych słów i przeczeń. W Afirmacjach nie należy używać słowa ,,Nie,,. Słowo ,,Nie,,- jest często ignorowane przez Twoją podświadomość, co powoduje że Afirmujesz sobie wtedy to, czego chcesz uniknąć: ,, Nie chcę być biedny,, zamień na ,, Mam zawsze tyle pieniędzy ile potrzebuję,,.

Jednym z najczęściej popełnianych błędów jest to że Afirmacja jest abstrakcyjna lub zbyt skomplikowana. Lepiej gdy jest prosta i zrozumiała – Twoja podświadomość skuteczniej przyswaja pozytywne przekazy do których może stworzyć obraz. Afirmacje maja stwierdzać to czego pragniesz, a nie to czego nie chcesz. Zatem zamiast mówić ,,nie choruję,,- używaj określenia: ,,jestem zdrowy,,.

2 Sekret – Podświadomość.

Twoje Afirmacje muszą dotrzeć do podświadomości. Pozytywne efekty i zmiany uzyskasz dopiero wtedy, gdy Afirmacje zostaną zakodowane przez Twoją podświadomość. Największa blokadą, która sprawia, że Afirmacje często nie docierają do Podświadomości jest Twój logiczny i krytyczny umysł. Gdy pracujesz na przykład z Afirmacja bogactwa: ,,Żyję w bogactwie i dostatku,,- to natychmiast włącza się Twój racjonalny umysł, który prowadzi wewnętrzny dialog pomiędzy Twoją optymistyczną i pesymistyczna częścią umysłu podpowiadając Ci negatywne schematy: ,,…to kłamstwo, mało zarabiam…, ledwo wiążę koniec z końcem..,, itp. W ten sposób Twój racjonalny umysł blokuje i sabotuje pozytywne Afirmacje.

Najlepszym sposobem, aby Afirmacje trafiły do Twojej podświadomości i zostały w niej zakodowane jest celowe wyciszenie i oszukanie racjonalnego umysłu. Aby to zrobić możesz posłużyć się relaksacją, medytacją, hipnozą lub od dawna stosowanymi na zachodzie a od kilku lat w Polsce: Afirmacjami Subliminalnymi ( podprogowymi). Skuteczność Afirmacji Subliminalnych polega na tym, że są one niesłyszalne dla świadomego umysłu i nie jest on w stanie ich blokować. Jest to bardzo prosta i skuteczna technika i nie musisz mieć żadnego doświadczenia z zakresu medytacji, wizualizacji, relaksacji czy hipnozy.

 

3 Sekret – Systematyczność.

Wiele osób stosujących Afirmacje, oczekuje natychmiastowych i bardzo szybkich efektów nie zdając sobie sprawy z tego że latami kreowały swoje negatywne przekonania, a teraz muszą odwrócić ten proces i zastąpić negatywne przekonania i myśli – pozytywnymi. Im dłużej były kreowane i przyswajane negatywne przekonania i nawyki to tym dłużej należy pracować z Afirmacjami aby osiągnąć pożądane zmiany. Cierpliwość i systematyczność pomogą Ci szybciej osiągnąć zamierzone efekty. Daj sobie odpowiednią ilość czasu na zakodowanie nowych wzorców i przyjęcie ich jako nową rzeczywistość.

4 Sekret – Działanie.

Aby w Twoim życiu zaszły realne zmiany, to oprócz zmiany Twojego myślenia i dotychczasowych przekonań musisz zrobić następny krok. Kolejnym ważnym krokiem jest DZIAŁANIE, którym poprzesz i aktywujesz swoje zmiany w myśleniu i przekonaniach. Jeżeli na przykład nie wierzyłeś dotąd że możesz być bogaty i miałeś negatywne przekonania na temat pieniędzy, a teraz dzięki pracy z Afirmacjami zaczyna to się zmieniać i zaczynasz myśleć, że możesz zapewnić sobie finansowe bezpieczeństwo i dobrobyt, to jest to najwłaściwszy moment aby zacząć w tym kierunku DZIAŁAĆ. Możesz między innymi rozejrzeć się za lepszą pracą, ubiegać się o podwyżkę, znaleźć dodatkowe dochodowe zajęcie, lub może już warto pomyśleć o założeniu własnego biznesu. Są to działania zależne tylko i wyłącznie od Ciebie, ponieważ to Ty kreujesz swoje życie i swoją przyszłość.

Przedstawione Sekrety są Czterema Ważnymi Warunkami, które są konieczne do zrealizowania, aby Afirmacje mogły przynieść oczekiwane pozytywne efekty.

Podsumowując:

-Afirmacje muszą być prawidłowo dobrane i sformułowane.

-Afirmacje muszą Trafić do Twojej podświadomości i zastąpić Twoje negatywne przekonania pozytywnymi przekonaniami i nawykami.

-Afirmacje musisz stosować systematycznie, regularnie i przez odpowiedni okres czasu.

-Pracę z Afirmacjami musisz poprzeć swoim aktywnym działaniem.

Bez względu na to czy dopiero zaczynasz pracę z Afirmacjami, czy też masz już jakieś doświadczenie w tym kierunku, to wiedz że poczucie własnej wartości i dobra samoocena są kluczowym aspektem w Twoim codziennym życiu i rozwoju osobistym.

Osoby, które trafiają na Stronę Skutecznych Afirmacji często pytają od jakiego Nagrania powinny zacząć pracę z Afirmacjami. Zdecydowanie każdemu polecamy nagranie ,,Pokochaj Siebie,,. Bo bez względu na to jaki aspekt w swoim życiu chcesz poprawić to Album ,,Pokochaj Siebie,, jest podstawą w budowaniu wiary w siebie, samoakceptacji i pozytywnej przyszłości.

 

Wysokie poczucie własnej wartości, wiara w siebie i samoakceptacja pomogą Ci w wielu aspektach Twojego życia: w związkach i relacjach, w odnalezieniu nowej pracy, w zachowaniu zdrowia i energii, w poprawie statusu materialnego, w motywacji czy też w uwolnieniu się od fobii i nałogów.Dzięki Afirmacjom masz możliwość zmiany swojego dotychczasowego życia. Zaprogramuj w pozytywny sposób swoją podświadomość. Siła sugestii zawarta w Afirmacjach ma niezwykłą moc.

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>