Afirmacje i Wizualizacja kształtują Twoje życie

Możesz uzyskać to czego pragniesz tworząc obrazy w swoim umyśle. Niektórzy używają tej metody instynktownie, ale możesz się też tego nauczyć. Ta umiejętność może odmienić Twoje życie.

Z  Mocy Wizualizacji możesz korzystać jeśli chcesz zmienić swoją sytuacje finansową, rozwinąć karierę, poprawić zdrowie, pozbyć się negatywnych nawyków a nawet przyciągnąć miłość, pieniądze lub osiągnąć inny cel.

Kiedy skupiasz się na tym czego chcesz od życia zdobywasz siłę aby kreować je takim o jakim zawsze marzyłeś. W trakcie wizualizacji używasz wyobraźni do tworzenia wyraźnego obrazu jakiego pragniesz. Kiedy już to zrobisz, nasycasz myśli energią i emocjami do czasu aż zmieni się rzeczywistość. Skupiaj się na wyniku jaki pragniesz osiągnąć.

Jeśli chcesz na przykład mieszkać w domu za miastem, to wizualizuj go z najdrobniejszymi szczegółami, wyposażony, udekorowany. Spędź w myślach tyle czasu ile potrzebujesz, zwiedzaj swój dom, oglądaj pomieszczenia, wyobrażaj sobie kolory i zapachy. W ten sam sposób możesz wyobrażać sobie swojego partnera życiowego, awans, rozwój duchowy, zdrowie i szczęśliwe życie.

Aby Twoje wizualizacje były skuteczne stosuj się do czterech ważnych zasad:

1.Wizualizuj swój cel, ujrzyj go i obserwuj w swoich myślach.

2.Używaj obrazów mentalnych, uaktywnij jak najwięcej zmysłów i emocji ( smak, zapach, dźwięk, radość, szczęście, zachwyt)

3.Praktykuj jak najczęściej aby zbliżać się do swojego celu.

4.Powtarzaj. Im częściej wizualizujesz swój cel, tym lepiej.

Wizualizując zadbaj o swój komfort psychiczny i fizyczny. Usiądź lub połóż się wygodnie, załóż luźne ubrania, wyłącz telefon. Oddychaj głęboko aby wprowadzić się w stan relaksu i odprężenia. Rozluźnij swoje ciało. Wyobraź sobie swój cel i wszystko co jest z nim związane. Kiedy wyobrazisz sobie wszystko ze szczegółami pobądź w tym, doświadczaj tego. Po zakończeniu wizualizacji weź kilka głębokich wdechów i wydechów i otwórz oczy.

Oprócz wizualizacji ważne są też słowa. Słowami jesteś w stanie potęgować efekt wizualizacji i zmienić swoje życie na lepsze. Słowa piszą historię Twojego życia. Za pomocą słów manifestujesz swoje doznania, zmieniasz je i uzdrawiasz. Pozytywne zdania, przekazy i formuły, które możesz stosować aby kreować swoje życie to Afirmacje.

Dzięki Afirmacjom możesz polepszyć swoje zdrowie, finanse, relacje z przyjaciółmi i rodziną i inne ważne dla Ciebie aspekty. Umiejętna Praca z Afirmacjami sprawia że dzień po dniu dążysz do szczęścia. Afirmacja ma na celu wprowadzenie do podświadomego umysłu pozytywnego przekonania na dany temat, jednocześnie uwalniając z nieświadomości emocje i lęki, które oddziałują na Ciebie negatywnie.

Afirmacje są skuteczne i proste. Można je pisać ręcznie każdego dnia lub skorzystać z łatwiejszej i skuteczniejszej metody jaką są Nagrania z Afirmacjami Subliminalnymi ( inaczej: podprogowymi).

Pracując z Afirmacjami ważna jest systematyczność i Twoje pozytywne nastawienie.

Kształtujesz swoje życie poprzez własne myśli i słowa. Jesteś tym czym one są. Opanuj więc sztukę Wizualizacji i Afirmacji , a odkryjesz prosta drogę do szczęścia i wymarzonej przyszłości.

Jeśli chciałbyś rozpocząć pracę z Afirmacjami i otrzymać je nagrane w technice Subliminalnej to Skuteczne Afirmacje dają Ci taką możliwość. Wystarczy wejść na Stronę  http://skuteczneafirmacje.com/

W ciągu kilku minut otrzymasz Swoje Nagranie z Afirmacjami i będziesz mógł zacząć pozytywnie kodować swoją podświadomość i zmieniać negatywne wzorce na pozytywne.

 

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>