15 czerwca, 2015

Możesz uzyskać to czego pragniesz tworząc obrazy w swoim umyśle. Niektórzy używają tej metody instynktownie, ale możesz się też tego nauczyć. Ta umiejętność może odmienić Twoje życie.

Z  Mocy Wizualizacji możesz korzystać jeśli chcesz zmienić swoją sytuacje finansową, rozwinąć karierę, poprawić zdrowie, pozbyć się negatywnych nawyków a nawet przyciągnąć miłość, pieniądze lub osiągnąć inny cel.

Kiedy skupiasz się na tym czego chcesz od życia zdobywasz siłę aby kreować je takim o jakim zawsze marzyłeś. W trakcie wizualizacji używasz wyobraźni do tworzenia wyraźnego obrazu jakiego pragniesz. Kiedy już to zrobisz, nasycasz myśli energią i emocjami do czasu aż zmieni się rzeczywistość. Skupiaj się na wyniku jaki pragniesz osiągnąć.

Jeśli chcesz na przykład mieszkać w domu za miastem, to wizualizuj go z najdrobniejszymi szczegółami, wyposażony, udekorowany. Spędź w myślach tyle czasu ile potrzebujesz, zwiedzaj swój dom, oglądaj pomieszczenia, wyobrażaj sobie kolory i zapachy. W ten sam sposób możesz wyobrażać sobie swojego partnera życiowego, awans, rozwój duchowy, zdrowie i szczęśliwe życie.

Aby Twoje wizualizacje były skuteczne stosuj się do czterech ważnych zasad:

1.Wizualizuj swój cel, ujrzyj go i obserwuj w swoich myślach.

2.Używaj obrazów mentalnych, uaktywnij jak najwięcej zmysłów i emocji ( smak, zapach, dźwięk, radość, szczęście, zachwyt)

3.Praktykuj jak najczęściej aby zbliżać się do swojego celu.

4.Powtarzaj. Im częściej wizualizujesz swój cel, tym lepiej.

Wizualizując zadbaj o swój komfort psychiczny i fizyczny. Usiądź lub połóż się wygodnie, załóż luźne ubrania, wyłącz telefon. Oddychaj głęboko aby wprowadzić się w stan relaksu i odprężenia. Rozluźnij swoje ciało. Wyobraź sobie swój cel i wszystko co jest z nim związane. Kiedy wyobrazisz sobie wszystko ze szczegółami pobądź w tym, doświadczaj tego. Po zakończeniu wizualizacji weź kilka głębokich wdechów i wydechów i otwórz oczy.

Oprócz wizualizacji ważne są też słowa. Słowami jesteś w stanie potęgować efekt wizualizacji i zmienić swoje życie na lepsze. Słowa piszą historię Twojego życia. Za pomocą słów manifestujesz swoje doznania, zmieniasz je i uzdrawiasz. Pozytywne zdania, przekazy i formuły, które możesz stosować aby kreować swoje życie to Afirmacje.

Dzięki Afirmacjom możesz polepszyć swoje zdrowie, finanse, relacje z przyjaciółmi i rodziną i inne ważne dla Ciebie aspekty. Umiejętna Praca z Afirmacjami sprawia że dzień po dniu dążysz do szczęścia. Afirmacja ma na celu wprowadzenie do podświadomego umysłu pozytywnego przekonania na dany temat, jednocześnie uwalniając z nieświadomości emocje i lęki, które oddziałują na Ciebie negatywnie.

Afirmacje są skuteczne i proste. Można je pisać ręcznie każdego dnia lub skorzystać z łatwiejszej i skuteczniejszej metody jaką są Nagrania z Afirmacjami Subliminalnymi ( inaczej: podprogowymi).

Pracując z Afirmacjami ważna jest systematyczność i Twoje pozytywne nastawienie.

Kształtujesz swoje życie poprzez własne myśli i słowa. Jesteś tym czym one są. Opanuj więc sztukę Wizualizacji i Afirmacji , a odkryjesz prosta drogę do szczęścia i wymarzonej przyszłości.

Jeśli chciałbyś rozpocząć pracę z Afirmacjami i otrzymać je nagrane w technice Subliminalnej to Skuteczne Afirmacje dają Ci taką możliwość. Wystarczy wejść na Stronę  https://skuteczneafirmacje.com/

W ciągu kilku minut otrzymasz Swoje Nagranie z Afirmacjami i będziesz mógł zacząć pozytywnie kodować swoją podświadomość i zmieniać negatywne wzorce na pozytywne.

 

Autor Artykułu: Hubert Pierzchało

Hubert Pierzchało jest doświadczonym psychologiem transpersonalnym, terapeutą oraz certyfikowanym nauczycielem medytacji OSHO. Zasłynął jako pionier podprogowej metody programowania podświadomości w Polsce i twórca pierwszych polskojęzycznych afirmacji subliminalnych na świecie. Dodatkowo, pełni funkcję dyrektora polsko-angielskiej firmy coachingowej M&W Creative Coaching LTD. Jest również autorem pracy naukowej pt. "Afirmacje Podprogowe Jako Metoda Programowania Podświadomości".

"Moją misją jest dostarczenie Ci rzetelnej wiedzy na temat potencjału Twojej podświadomości oraz przedstawienie skutecznych, bezpiecznych i sprawdzonych technik. Możesz zacząć je stosować już dziś, aby realizować swoje pragnienia i marzenia."

>