Afirmacje Miłości – Nowy Początek

 

Od dłuższego czasu szukałam jakieś odpowiedniej formy  na oczyszczenie własnego życia , nie wiedziałam do końca czego potrzebuję.

Prawie nigdy nie byłam w pełni zadowolona , nawet jeśli miało się coś wydarzyć na co bardzo czekałam , to kiedy w końcu to się zdarzało miałam mieszane uczucia i myślałam że jednak mogłoby być lepiej . Tkwiłam w związku z którego nie byłam zadowolona ale coś mnie w nim trzymało. Nie wiedziałam jak sobie poradzę gdy odejdę i nie chciałam być sama. Wciąż myślałam –,, Dlaczego niektórzy maja wszystko a inni nie mają nic ?  ,,

Były też momenty że nienawidziłam siebie za to, że nie jestem bardziej dowcipna, bardziej ładna, bardziej mądra ….., bo wtedy wszystko byłoby łatwiejsze. Żebym mogła poprawnie funkcjonować potrzebowałam poczucia że jestem bezpieczna , kochana , ważna i wartościowa. Im więcej o tym wszystkim myślałam , tym bardziej poznawałam siebie , tak jakby od początku . I mówiłam sobie -,,Jestem ważna i mam prawo tu być , mam prawo kochać i być kochana., nikomu nie muszę nic udowadniać,, . To był mój pierwszy krok ,pierwszy i jak na razie jedyny , bo nie wiedziałam co dalej ? Wpadłam więc na pomysł , że w internecie na pewno znajdę rozwiązanie . Od tego czasu każdy wieczór spędzałam z laptopem , kocem i ulubioną herbatą . Któregoś wieczoru natrafiłam na piękną Afirmację Miłości ;

 Mój związek jest przejrzystym źródłem inspiracji, miłość jest wyzwoleniem, nie pułapką.

 

Przeczytałam Afirmację kilkanaście razy i poczułam jak mocno te słowa do mnie przemawiają . To jedno zdanie okazało się tym czego szukałam . Nie miałam wcześniej zbyt dużych doświadczeń z Afirmacjami , wiedziałam że coś takiego istnieje , słyszałam pozytywne opinie ale nie sądziłam , że wywrze to na mnie aż takie wrażenie . Wgłębiłam się więc w ten temat , czytałam swoje wybrane Afirmacje Miłości każdego wieczora . Z każdym dniem było mi jakby lżej , inaczej patrzyłam na siebie , na mojego partnera i na to co mnie otacza . Czułam się lepiej i pragnęłam czuć się jeszcze lepiej . Drążyłam temat , szukałam i znalazłam rozwiązanie – Afirmacje Subliminalne – nagrania gdzie Afirmacje były niesłyszalne i w ten sposób miały działać na moją podświadomość.

Zleciłam więc nagranie moich wybranych Afirmacji Miłości z podkładem muzycznym . Otrzymałam cudowną  ścieżkę dźwiękową , rozpływałam się a często tez zasypiałam słuchając relaksujących mnie dźwięków.

Ta forma afirmowania stała się bardziej skuteczna i konkretna niż odczytywanie afirmacji na głos. Poza tym nagrania okazały się też bardziej intymną formą , więc mogę ich słuchać wszędzie – w pracy , w autobusie i w poczekalni przychodni. Nagrań słucham do dziś , codziennie , podkręcają moją energię. Czuję w sobie moc , jest mi z każdym dniem coraz łatwiej , czuję się ,,przeprogramowana,, na lepsze. Rozkwitam . Żałuje tylko jednego , że nie zrobiłam tego wcześniej , że nikt mi nie poradził tak prostej i skutecznej metody na szczęście.

Dzięki afirmacjom zmieniłam swoje nawyki myślowe, i moje życie zmieniło się na lepsze.

Zrozumiałam że najpierw sama musiałam chcieć coś zmienić w swoim życiu bo jeśli są chęci są też szanse że się powiedzie.

Sprawdź Skuteczność Afirmacji

 

 

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>