POLECANE I BEZPIECZNE AFIRMACJE PODPROGOWE

 Zdaję sobie z tego sprawę że wiele osób ściąga z internetu bezpłatne Afirmacje Podprogowe , ze stron które nie dają gwarancji jakości takich nagrań. Osoby te nie zdają sobie sprawy że ściągając takie nagrania z nieznanych źródeł i od nieznanych osób mogą wyrządzić sobie więcej szkody niż pożytku.

Nie jesteście w stanie sprawdzić co na takich nagraniach jest umieszczone , nie macie wpływu na to czy ściągniecie afirmację prawidłową czy przerobioną . Czy jesteś w stanie w 100% zaufać szybko ściągniętym na przykład z chomika ,, Afirmacjom Podprogowym ?

Jeśli więc już zdecydujesz się na testowanie Afirmacji Podprogowych to polecam wypróbowanie bezpłatnych nagrań z renomowanych firm , zajmujących się nagrywaniem Afirmacji nawet na specjalne zamówienia. Pobierając Afirmacje Podprogowe z polecanej , renomowanej firmy masz pewność co do profesjonalizmu, bezpieczeństwa i przekazu takich informacji.

Afirmacje Podprogowe są to Afirmacje przetworzone specjalną techniką, która usuwa częstotliwości pomijane przez nasz świadomy umysł. Nagraniami takimi powinni zajmować się profesjonaliści , których rozległa wiedza pozwala na taki dobór Afirmacji i nagrań , że są one w stanie odmienić twoje życie na lepsze , zmienić złe kody , które blokują u Ciebie osiągnięcie celu i poprawić jakość Twojego życia.

 Napisałam o tym abyś w tym wypadku nie musiał się uczyć na własnych błędach , gdyż mogłoby się to okazać zbyt niebezpieczne. Więc pamiętaj jeśli chodzi o Afirmacje Podprogowe to do słuchania polecam tylko te z pewnego źródła, renomowane , profesjonalne i bezpieczne.

Twoje życie to suma działań , wszystko co myślisz , co robisz i co czujesz w rzeczywistości pochodzi z Twojej podświadomości , kieruje ona Tobą w sposób dla Ciebie niezauważalny. Zacznij zwracać świadomie uwagę na to co cię otacza, chroń siebie , wyłączaj dźwięki i obrazy, które mają negatywne przesłanie , otaczaj się przyjaznymi dźwiękami i ciszą. To co znajduje się w Twojej podświadomości zależy od tego co Ciebie otacza. Życzę wielu wspaniałych doświadczeń w pracy z Afirmacjami , niech siła Afirmacji obudzi w Was to co najważniejsze , doświadczajcie samych pozytywnych rzeczy.

http://skuteczneafirmacje.com/

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>