Afirmacje Podprogowe

 Gdy człowiek przechodzi wewnętrzny przełom i zmienia swoje życie z przyziemnego na bardziej duchowe , osiąga po pewnym czasie spokój wewnętrzny i stabilizację. Nasze życie przecież nigdy nie miało być walką , a jednak wszystko jest tak zorganizowane by nas kontrolować i ograniczać.

W większości odgrywamy w życiu pewne role , chyba dlatego by przezwyciężyć lęk . Celem otaczającego nas świata jest odebrać nam siłę i indywidualność. System nie chce żebyśmy się rozwijali duchowo i emocjonalnie bo nie będzie miał nad nami kontroli .

Koniecznie odzyskaj swoją moc i zrób to szybko . Zacznij pracować nad sobą od teraz i od dziś. Do Ciebie należy wybór jak będzie wyglądało Twoje życie . Twoją rzeczywistość , sytuacje wokół Ciebie i wydarzenia z Twego  życia tworzy Twoja wewnętrzna energia i tylko od Ciebie zależy na co chcesz przeznaczyć swoją cenną energię. Jeśli to co Cię otacza nie jest zgodne z tym czego pragniesz i oczekujesz to pora zacząć pracę nad poprawa jakości Twojego życia.

Pierwszym krokiem w kierunku zmian może być Afirmacja. Dla niewtajemniczonych wyjaśniam że Afirmacje są to pozytywne zdania powtarzane w dowolnej formie w celu wytworzenia właściwych nawyków funkcjonowania naszego umysłu.

Najskuteczniejsze obecnie są  Afirmacje Podprogowe , które są zapisane w wysokich częstotliwościach, są one słyszane przez nas jako szumy lub inne dźwięki . Nasz mózg i podświadomość odbiera je tak samo jak zwykłe afirmacje – są one jednak o tyle lepsze, że my ich nie słyszymy i nie możemy ich blokować w żaden sposób – dlatego są bardzo skuteczne .

Nie ma sytuacji , której nie można by zmienić .

Każde wydarzenie złe czy dobre jest częścią Ciebie, każdy z nas ma swoją przeszłość i nagromadzone w głowie negatywne myśli i doświadczenia. Dlatego może upłynąć trochę czasu , zanim osiągniesz wybrany cel i zmieni się Twoja rzeczywistość. Ale kiedy rozpoczniesz już pracę z Afirmacjami to proces zmian i odzyskiwania sił z dnia na dzień będzie mobilizował Cię do kontynuowania pracy nad sobą.

Afirmacje z którymi będziesz pracować staną się Twoimi nowymi przekonaniami , staną się dla Ciebie prawdziwe a Twój umysł będzie się ich trzymał z determinacją.

Twoje nowe pozytywne przekonania będą  dla Ciebie codziennością . Uwierz to takie proste , a to co jesteś w stanie osiągnąć może znacznie wykroczyć poza strefę Twoich oczekiwań .

Afirmacje Podprogowe w formie nagrań są jedną z najwygodniejszych i najbardziej skutecznych form przeprogramowania starych i negatywnych przekonań. Współpracując z umysłem słuchaj jak najczęściej swoich Afirmacji , w końcu umysł uzna je za prawdziwe a nowa energia zajmie miejsce starych słabości.

Afirmacje stają się rzeczywistością przez to że bezustannie ich słuchasz i doświadczasz ich mocy . Jeśli w dzieciństwie ktoś Ci powtarzał ,, jesteś do niczego ,, , to do dziś możesz tak o sobie myśleć , ale jeśli chcesz coś z tym zrobić i zmienić te negatywne przekonania i codziennie mówisz sobie ,, jestem wspaniały ,,  to tak się staje …. po prostu jesteś wspaniały !

Wystarczy pozbyć się ograniczających Cię kodów i zamienić je w Pozytywne Afirmacje. Wszystko jest w zasięgu Twoich możliwości i cierpliwie na Ciebie czeka. Miej tylko odwagę pchnąć sprawy do przodu i powiedzieć ,, chcę zmiany ,,.

Nawet nie wiesz jak wiele osób które skorzystały z Afirmacji Podprogowych zmieniło swoje życie , osiągnęło cel i spełniło marzenia. Ty też masz do tego dostęp , warto spróbować i się przekonać . Kiedy już pozwolisz sobie skoncentrować się na własnych potrzebach , Twoje życie stopniowo nabierze nowego znaczenia i będziesz zdolny osiągnąć swój cel.

Ważne jest aby Afirmacja miała w sobie siłę emocjonalną i żeby coś dla Ciebie znaczyła.

Emocja wzmacnia energię . Afirmacje muszą być silne aby pokonać opór wytworzony przez dawne zaprogramowanie.

Afirmując bądź cierpliwy , ciesz się nawet z najmniejszych postępów a niebawem będziesz świętował coraz większe osiągnięcia. Sytuacje zaczną się zmieniać na Twoją korzyść wtedy gdy zmienią się Twoje uczucia w stosunku do nich .

 

Więcej o Afirmacjach Podprogowych możesz dowiedzieć się korzystając z linku

http://www.youtube.com/user/SkuteczneAfirmacje

 

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>