4 grudnia, 2014

Afirmacje to mocne postanowienia, wyznanie lub determinacja aby coś zrobić lub osiągnąć. Kiedy  AFIRMUJESZ, wtedy rozjaśniasz i uprzytamniasz sobie cel który pragniesz osiągnąć, to porządkuje wszystkie siły umysłu, i koncentruje tą siłę na celu.

Afirmacja może sprawić, że zdecydujesz się na najwyższy cel, zdeterminowany i obdarzony siłą . Kiedy Afirmacja działa, to w rzeczywistości dzieje się to dzięki sile umysłu.

Budda także wspomina, że silna Afirmacja może mieć do odegrania ważną rolę w oczyszczaniu umysłu. Powiedział, że skutecznym sposobem aby usunąć negatywne stany umysłu jest stworzenie odpowiednich Afirmacji.
Budda nauczał swoich uczniów, aby przyglądali się swoim myślom i osądzali je, gdy pojawiały się w ich świadomości. Uznał tę technikę za najwyższą metodę oświecenia. Psychologowie twierdzą, że każdy z nas ma ponad 30 000 myśli dziennie. To 30 000 szans obserwacji swoich myśli i oświecenia. Jeśli sobie zdasz sprawę, ze każda myśl jest  formą Afirmacji, oznacza to, że świadomie lub nie używamy 30 000 Afirmacji dziennie – to wspaniałe odkrycie.

Pozytywne Afirmacje, to myśli, które przyjmujesz do swojego umysłu, aby przeciwdziałać efektom lat negatywnego wpajania.

Jest to pozytywne, afirmujące życie stwierdzenie, wybrane w celu zastąpienia fałszywych negatywnych przekonań. Przykładowo, jeśli od dwudziestu lub trzydziestu lat wierzysz i utwierdzasz się w przekonaniu, że życie traktuje Cię źle, że jesteś bez grosza lub też nigdy nie będziesz wystarczająco dobry, to codzienna praca z Afirmacjami zacznie odwracać te negatywne przekonania.

Afirmacje zaczynają rozwijać w Tobie Świadomość Obfitości poprzez skierowanie Twoich myśli od negatywnych szablonów do potencjału pełnej realizacji Twego Prawdziwego JA.
Najważniejszym krokiem w kierunku zmiany Twojej świadomości jest uświadomienie sobie zwyczajowych, negatywnych Afirmacji, które codziennie sobie wpajasz i zastąpienie ich Afirmacjami pozytywnymi.

Afirmacje mają na celu wzbudzić pozytywne uczucia, by zastąpić te negatywne.

Nadać nowy program dla podświadomości, aby lepiej działała w życiu i tym świecie. Każdy program możesz zastąpić nowym. To wspaniała cecha umysłu, dzięki której cały czas możesz podwyższać jakość swego życia.

Przekonania wyniesione z dzieciństwa to często Twoja największa, podświadoma blokada na drodze do osiągnięcia swojego celu. Usuń ją przy pomocy Skutecznych Afirmacji.

Skuteczne Afirmacje  pomogą Ci zrealizować rzeczy, projekty czy marzenia dotychczas wciąż odkładane na później.

Autor Artykułu: Hubert Pierzchało

Hubert Pierzchało jest doświadczonym psychologiem transpersonalnym, terapeutą oraz certyfikowanym nauczycielem medytacji OSHO. Zasłynął jako pionier podprogowej metody programowania podświadomości w Polsce i twórca pierwszych polskojęzycznych afirmacji subliminalnych na świecie. Dodatkowo, pełni funkcję dyrektora polsko-angielskiej firmy coachingowej M&W Creative Coaching LTD. Jest również autorem pracy naukowej pt. "Afirmacje Podprogowe Jako Metoda Programowania Podświadomości".

"Moją misją jest dostarczenie Ci rzetelnej wiedzy na temat potencjału Twojej podświadomości oraz przedstawienie skutecznych, bezpiecznych i sprawdzonych technik. Możesz zacząć je stosować już dziś, aby realizować swoje pragnienia i marzenia."

>