Afirmacje przechytrzą Twojego Wewnętrznego Krytyka

Czy chcesz się dowiedzieć jak SKUTECZNIE stosować afirmacje bogactwa, by wreszcie przyciągnąć upragnione pieniądze?

Jeżeli miałeś kontakt z afirmacjami to wiesz, ze możesz mieć najlepszą książkę na ten temat, możesz stworzyć najwspanialsza listę afirmacji bogactwa, możesz je regularnie pisać i wizualizować, ale dopóki nie wnikną one głęboko do twojej podświadomości, to i tak w twoim życiu nie pojawią się oczekiwane zmiany.

Najczęstsze problemy z jakimi zmagają się osoby stosujące tradycyjne techniki pracy z afirmacjami to:

  • Brak czasu na regularne wykonywanie techniki ( potrzebujesz minimum 21 dni by zmienić stare nawyki i przekonania, a gdy przerwiesz choćby na jeden dzień musisz zaczynać od początku)
  • Nieumiejętność wprowadzenia się w stan głębokiego relaksu podczas pracy z afirmacjami (czyli tzw stan alfa, w którym dużo łatwiej przyswajamy nowe informacje)
  • Nieumiejętność odłączenia sceptycznego głosu świadomości, która wątpi i podważa pisane afirmacje i wizualizowane obrazy.

Ale mamy dla Ciebie dobra wiadomość: Dzięki NOWEJ technologii, możesz doświadczyć spektakularnych efektów, i to bez względu na to czy masz już jakieś doświadczenie w pracy z afirmacjami czy dopiero zaczynasz.

Nasze nagrania SKUTECZNYCH AFIRMACJI ® , łączą w sobie kilka niezwykłych technologii związanych z dźwiękiem, jego amplitudą i częstotliwością, które sprawią, że są one wielokrotnie skuteczniejsze od tradycyjnych, dotychczas dostępnych metod zmiany negatywnych przekonań. A oto niektóre z zawartych technologii:

Nagrania Zawierają specjalne fale dźwiękowe, które już w ciągu kilku minut wprowadzą cię w stan relaksu, czyli stan alfa.( Oprócz tego, że łatwiej przyswoisz afirmacje możesz użyć nagrania zawsze gdy czujesz stres, by już po kilku minutach poczuć przyjemne rozluźnienie).

Delikatnie pulsujący zapis dźwięku zsynchronizuje twoja lewa i prawą półkule dzięki czemu twój mózg będzie funkcjonował dużo sprawniej.

Sama treść afirmacji zapisana została na niezwykłej częstotliwości 14800 HZ, gdzie twój świadomy umysł już ich nie słyszy, ale podświadomość nadal je rejestruje i koduje. Oznacza to że nie musisz już prowadzić wewnętrznego dialogu pomiędzy swoja optymistyczna i pesymistyczna częścią umysłu tracąc czas i energię.

Kolejną zaleta jest to że możesz słuchać nagrań wykonując inne proste czynności np zmywając naczynia, wyprowadzając psa na spacer, sprzątając mieszkanie. NIE WOLNO jedynie prowadzić samochodu ani obsługiwać innych maszyn i urządzeń, ze względu na możliwość spowolnienia reakcji, związanej ze stanem głębokiego relaksu.

Wiele osób zadaje pytanie: Na ile nasze afirmacje są skuteczne? Odpowiedz jest prosta: Na tyle skuteczne, że dajemy Ci 90 dni na ich przetestowanie i to całkowicie bez ryzyka.

Naukowo udowodniono, że potrzeba 21 dni by w naszym umyśle zaszła trwała zmiana starych negatywnych przekonań na nowe. Jeżeli będziesz słuchać nagrań codziennie to już po tygodniu zaobserwujesz znaczna poprawę, a każdy kolejny tydzień będzie coraz lepszy.

Masz pełne 90 dni. Jeśli w tym czasie stwierdzisz, ze nie doświadczasz oczekiwanego efektu, zwrócimy Ci wszystkie pieniądze….co do grosza.

Opracowując nagranie AFIRMACJE BOGACTWA, przeprowadziliśmy badania i testy, z których wynika, że jednym z negatywnych zachowań, które mają osoby narzekające na brak pieniędzy jest strach przed próbowaniem NOWYCH rzeczy. Osoby te z jednej strony chcą zmiany w swoim życiu, ale nie podejmują żadnych NOWYCH działań. Czy ty również należysz do tych osób?

Jeżeli naprawdę pragniesz bogactwa i dobrobytu w swoim życiu, to musisz COŚ zmienić.

Twoje stare przekonania, zachowania i działania najwyraźniej nie doprowadziły Cię tam gdzie chcesz. Zacznij wiec zmianę od siebie, od swoich ograniczających przekonań, negatywnych myśli i nieefektywnych zachowań. Zrób to szybko, skutecznie i przyjemnie korzystając z najnowszych technologii SKUTECZNYCH AFIRMACJi

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>