AFIRMACJE – Jak się nimi posługiwać?

Czy masz problemy z Afirmacjami i pewnymi aspektami swego życia oraz z tym co chciałbyś w swoim życiu poprawić? Czy Twoje Afirmacje nie działają i nie widzisz pozytywnych efektów?

Czy zdajesz sobie sprawę z tego że każdego dnia Afirmujesz nieświadomie bardzo wiele przekazów? Afirmujesz mnóstwo myśli świadomych i nieświadomych. Twój głos wewnętrzny to również są Afirmacje. Oczywiście jakiej jakości są Twoje myśli świadome i nieświadome – takie życie prowadzisz i takie a nie inne zdarzenia w Twoim życiu się przytrafiają.
Jeśli chodzi o Afirmacje to musisz nauczyć się Afirmować używając tylko i wyłącznie pozytywnych określeń tego co chcesz osiągnąć.  Może to jest oczywiste, ale nie do końca każdy zdaje sobie z tego sprawę.  Afirmacje muszą być pozytywnymi zdaniami oznajmiającymi.

Świadomie lub nie często Afirmujesz sobie negatywne rzeczy. Twoje negatywne myśli pomnażają negatywne zdarzenia i to od czego uciekasz. Jeśli cały czas myślisz o czymś czego nie chcesz to zaczynasz to do siebie przyciągać.

Twoje negatywne myśli przyciągają negatywne zdarzenia. Podobne przyciąga podobne.

Jeśli w Twoich myślach i twoich nieświadomych Afirmacjach wciąż wypowiadasz to czego nie chcesz, to w ten sposób zaczynasz to przyciągać. Dzieje się tak dlatego, bo Twoja koncentracja jest skierowana na to czego nie chcesz.

Np.zamiast koncentrować się na myśleniu o tym że ,,ależ ja jestem chory,,- powinieneś Afirmować swoje zdrowie i powtarzać pozytywne myśli : ,,Każdego dnia czuję się coraz lepiej,, czy ,,jestem zdrowy,,.

Musisz kreować swoje życie swoimi pozytywnymi myślami czyli pozytywnymi Afirmacjami.

Pamiętaj aby skupić się na tym czego chcesz, a nie na tym czego nie chcesz. Jeśli powtarzasz sobie ,,nie chcę być biedny,, to zaprzeczasz temu czego chcesz. Umysł podświadomy nie słyszy słowa ,,nie,, – to słowo dla niego nie istnieje i w tym wypadku koncentruje się na biedzie- czyli na tym czego nie chcesz.
Jak myślisz jaki skutek będzie miała Twoja Afirmacja ,,Nie chcę być gruby,,?

Często w rozmowach ze znajomymi, rodziną wypowiadamy nieświadomie negatywne Afirmacje, nie zdając sobie sprawy z tego jak dużą szkodę one nam przynoszą. Przypomnij sobie ile razy zdarzyło Ci się powiedzieć: ,,nie mam czasu,, , ,,nie mam pieniędzy,, , ,,nie potrafię tego zrobić,,? Mówisz i masz! A czym częściej Ci się zdarza to powtarzać, tym mniej masz czasu, pieniędzy i umiejętności.

Twój umysł jest Twoim ,,sługą,, przyjmuje wszystko z Twojej podświadomości, Twoja podświadomość rządzi Twoją świadomością. Ty Afirmujesz swoją rzeczywistość.
Afirmacje aby działały na Twoją korzyść muszą mieć pozytywny i klarowny aspekt. Wszystko co wypowiadasz dociera do Twojej podświadomości i ta właśnie podświadomość kreuje Twoją rzeczywistość. To co podświadomość ma wgrane jako programy, to uwidacznia się w rzeczywistości.

Jeżeli Afirmujesz sobie, że jesteś bogaty to wyobrażaj sobie to, ale także w rzeczywistym codziennym życiu nie możesz narzekać że:
Nie masz pieniędzy,
Nie stać Cię na dobry samochód Itd…
Zawsze w sposób pozytywny wypowiadaj się na temat obrazu życia, które chcesz prowadzić. Twoje pozytywne wypowiedzi muszą być skonstruowane w czasie teraźniejszym. Twój umysł podświadomy reaguje na Twoje Afirmacje w ten sposób: ,,Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem,,. Tylko Ty jesteś odpowiedzialny za swoje życzenia, więc z większą świadomością obserwuj swoje myśli i to co wypowiadasz na głos.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o Skutecznych Afirmacjach, potrzebujesz pomocy w napisaniu poprawnych Afirmacji lub chciałbyś stworzyć swoje własne Personalne Nagranie z Afirmacjami podprogowymi skontaktuj się z nami korzystając z poniższych linków:
http://skuteczneafirmacje.freshdesk.com/support/tickets/new
http://skuteczneafirmacje.com/sklep/afirmacje-nagranie-specjalne-na-zamowienie/

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>