Afirmacje i ich Siła

Słowa, których używasz na co dzień, jak kropla, drążą skałę Twojej rzeczywistości, tworząc Twoją teraźniejszość.
To efekt Twoich przeszłych decyzji, przekonań, tak a nie inaczej przeprowadzonych rozmów, dokonanych wyborów, zmarnowanych szans.

Możesz zmienić swoje przekonania, poglądy, sposób postrzegania siebie i świata. Nie przez bezmyślne klepanie afirmacji, ale z pomocą przenikających Cię słów, uczuć, emocji i pięknej muzyki.
Jesteś żyjącą, czującą i myślącą istotą i wart jesteś tego, by każdy dzień był dla Ciebie nagrodą, przygodą, radością i szczęściem.

Niezależnie od tego, co dzieje się na zewnątrz – w swoim wnętrzu możesz pozwolić sobie na takie samopoczucie, jakie chcesz mieć i nikt nie ma prawa Ci tego zabronić. Twoje wnętrze, myśli, emocje – należą do Ciebie.
Jesteś wart tylko tego, co w życiu najlepsze.
Pozytywne afirmacje mogą wzmocnić twoją pewność siebie i wiarę, które są podstawowymi,  składnikami urzeczywistnienia marzeń.

Jeśli wyzbędziesz się złości, poczucia winy czy innych emocjonalnych ran, odnajdziesz w sobie nowe pokłady siły, które pozwolą ci zdobyć wszystko, czego pragniesz, a nawet więcej! Pamiętaj, że zasługujesz na miłość i szczęście. Bądź wobec siebie szczery, ponieważ tylko Ty wiesz, czego naprawdę pragniesz.

Afirmacje są jednym z najlepszych narzędzi jakie znam, które pozwolą Ci  zmienić wewnętrzne nastawienie.
Systematycznie powtarzając coś swojej podświadomości sprawisz, że ona po pewnym czasie to przyswoi i zrobi to za Ciebie automatycznie.

Jeżeli chcesz doświadczać szczęścia czy sukcesów, powinieneś ćwiczyć umysł w automatycznym koncentrowaniu się na szczęściu i sukcesach, a w ten sposób unikniesz nieprzewidzianych nieszczęść, czy pecha.
Zanim zaczniesz afirmować starannie dobierz swoją afirmacje, zastanów się czego najbardziej potrzebujesz , z czym masz kłopot.

Często pracę z Afirmacjami najlepiej zacząć od akceptacji samego siebie, pokochania siebie i wybaczenia wszystkim co Cię skrzywdzili, a także od wybaczenia samemu sobie.
Jeśli lubisz siebie – lubisz innych. Jeśli lubisz innych – oni lubią Ciebie. Jeśli coś lubisz, to znaczy, że to akceptujesz. Jeśli akceptujesz siebie – przestajesz mówić o swoich niedoskonałościach i wadach. Zaczynasz traktować samego siebie w zdrowy i pozytywny sposób. Zaczynasz postrzegać świat inaczej. Stajesz się szczęśliwym człowiekiem.

Jeśli chcesz skorzystać z Afirmacji to na stronie Skutecznych Afirmacji znajdziesz profesjonalne nagrania z Afirmacjami, które mogą Ci pomóc w różnych dziedzinach życia.

Możesz poradzić sobie z każdym problemem, a My będziemy Cie wspierać, odpowiadać na Twoje pytania i motywować Cię gdy będziesz tego potrzebował.
http://skuteczneafirmacje.com/

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>