5 marca, 2024

Prawo wszechświata

Przyciągasz w swoim życiu nie to, co chcesz, tylko to, kim jesteś, a dokładniej mówiąc –to, jaką energią i wibracją emanujesz.

 

Wibracja Twojego ciała jest kluczowa

Wspaniałym uzupełnieniem programowania podświadomości poprzez afirmacje subliminalne, które podnoszą Twoją wibrację na poziomie mentalnym, jest również dostrojenie wibracji Twojego ciała, czyli praca na poziomie fizycznym.

 

Poznaj Alchemię Tańca

Jako były tancerz zawodowy z 30-letnim doświadczeniem, wzbogaconym o wiedzę i 12-letnie doświadczenie w prowadzeniu terapii tańcem, poprowadzę Cię przez przepiękny proces nazywany Alchemią Tańca.

 

Jak wiesz, jestem wielkim miłośnikiem afirmacji subliminalnych i pracy z podświadomością, ale uwierz mi, że praca z ciałem jest równie ważnym elementem na drodze Twojego rozwoju osobistego i transformacji, i nie można go pomijać.

 

Jak wygląda sesja Alchemii Tańca?

Zacznę od tego, że nie ma to nic wspólnego z typowymi zajęciami tanecznymi, gdzie uczysz się kroków czy choreografii, albo musisz utrzymać rytm. Tu nie liczy się efekt zewnętrzny.

 

Cały proces Alchemii Tańca jest w 100% oparty na spontanicznym, naturalnym ruchu. Nikt nie narzuca Ci, jak masz się poruszać. Wprost przeciwnie, Ty eksplorujesz i odnajdujesz swój własny, naturalny, spontaniczny ruch wewnątrz siebie i pozwalasz sobie, aby ta energia naturalnie zmieniła się w Twój spontaniczny taniec.

 

Komfort i bezpieczeństwo

Aby zapewnić Ci pełen komfort i poczucie bezpieczeństwa, nie musisz w trakcie zajęć ONLINE mieć włączonej kamery czy mikrofonu, a więc masz pełną prywatność i przestrzeń, w której możesz bezpiecznie odkrywać i podążać za ruchem i energią Twojego ciała.

 

Uwielbiane przez kobiety, doceniane przez mężczyzn

Sesje Alchemii Tańca są uwielbiane przez kobiety, które mogą tu spełniać swoje marzenia o byciu tancerką i odnaleźć swoją kobiecość z zmysłowość.


Jednakże Alchemia Tańca jest również popularna wśród mężczyzn, świadomych tego, że ich ciało fizyczne może mieć blokady, które muszą uwolnić, aby podnieść swoją wibrację.

Mężczyźni cenią tę metodę za jej niezwykłą skuteczność i efektywność.

 

Skuteczna terapia bez słów i analizy

Alchemia Tańca ma również działanie silnie terapeutyczne i uzdrawiające, ale w przeciwieństwie do tradycyjnej terapii, tu nie musisz mówić o swoich problemach ani ich analizować. Od razu przechodzisz do transformacji negatywnych emocji i niskich wibracji na wysokie.

Metoda ta jest więc ceniona przez osoby, które chcą pozytywnych zmian, pragną pozytywnej transformacji, ale nie chcą spędzać lat na terapii, rozmawiając o swoich problemach.

 

Gdzie i kiedy

W najbliższy czwartek doświadczysz Alchemii Tańca i transformacji, która podniesie Twoją wibrację w kontekście dobrobytu, obfitości i zasługiwania na pieniądze. Dostrajając się do tej wibracji dobrobytu i obfitości, na zasadzie rezonansu, właśnie to zaczniesz przyciągać i manifestować w swoim życiu.

Sesja jest bezpłatna dla osób z pakietem PREMIUM ale tym razem na spotkanie zapraszam również gratisowo wszystkie osoby, które są klientami skutecznych afirmacji i w przeszłości zakupiły choćby jeden album. Chciałbym, aby każdy miał możliwość doświadczenia tej wspaniałej, a zarazem niezwykle skutecznej metody.

Ostatnia sesja Alchemii Tańca odbyła się w czwartek, 7 marca o godzinie 20.00 czasu polskiego. 
Wkrótce kolejne spotkania.....

Zapisz się aby otrzymać powiadomienie o terminie kolejnej sesję ONLINE Alchemii Tańca


Autor Artykułu: Hubert Pierzchało

Hubert Pierzchało jest doświadczonym psychologiem transpersonalnym, terapeutą oraz certyfikowanym nauczycielem medytacji OSHO. Zasłynął jako pionier podprogowej metody programowania podświadomości w Polsce i twórca pierwszych polskojęzycznych afirmacji subliminalnych na świecie. Dodatkowo, pełni funkcję dyrektora polsko-angielskiej firmy coachingowej M&W Creative Coaching LTD. Jest również autorem pracy naukowej pt. "Afirmacje Podprogowe Jako Metoda Programowania Podświadomości".

"Moją misją jest dostarczenie Ci rzetelnej wiedzy na temat potencjału Twojej podświadomości oraz przedstawienie skutecznych, bezpiecznych i sprawdzonych technik. Możesz zacząć je stosować już dziś, aby realizować swoje pragnienia i marzenia."

>