Bogactwo i Sukces

Czy chciałbyś aby bogactwo i sukces zagościły w Twoim życiu?

Czy zmagasz się z kłopotami finansowymi albo brak ci pieniędzy na spełnienie jakiegoś życzenia?

Czy wiesz dlaczego tak jest? Ponieważ nie zdołałeś przekonać podświadomości, że zawsze żyjesz w dostatku. Znasz na pewno ludzi, którzy pracują po kilka godzin w tygodniu, a zarabiają naprawdę duże pieniądze, i to bez zbytniego trudu.
Moc własnej podświadomości jest naprawdę czymś niezwykłym.

Rzecz jasna, nie staniesz się milionerem dzięki temu, że powiesz sobie: „Jestem milionerem, jestem milionerem!” Cel ten osiągniesz, przybierając właściwą postawę, tak by myśl o dostatku miała w nim swoje stałe miejsce.
Ktoś, kto boi się biedy albo czuje się biedny, stanie się nim. Jeśli jednak Twoje myśli kierują się ku bogactwu, wkrótce będziesz żył w dostatku. Ty też możesz być bogaty i żyć w dostatku. Twoje słowa i myśli mogą oczyścić umysł z błędnych wyobrażeń, zastępując je słusznymi myślami.

Być może, czytając te słowa, powiesz: „Ja też chcę bogactwa i sukcesów!” Wystarczy, żebyś zrobił rzecz następującą: trzy do czterech razy dziennie powtarzaj sobie przez pięć minut: „Bogactwo – sukces”. Słowa te mają ogromną siłę, uosabiają bowiem bezgraniczną moc podświadomości.

Skup myśli na tej sile w swoim wnętrzu, a w twoim życiu wkrótce nastąpi upragniona zmiana.

Ale musisz wierzyć w to co mówisz. Jeśli masz swojego wewnętrznego krytyka, który nie pozwala Ci w to uwierzyć to bardzo dobrze jest skorzystać z nagrań podprogowych z Afirmacjami Subliminalnymi. W tych specjalnych nagraniach głos  lektora jest ukryty i podświadomość z powodzeniem przyjmuje pozytywne przekazy.
Więcej o Skutecznych Afirmacjach Subliminalnych możesz się dowiedzieć korzystając z linku: http://skuteczneafirmacje.com/

Wielu ludzi, którzy głównie narzekają: „Całe tygodnie i miesiące mówiłem sobie: jestem zamożny, jestem bogaty – i nic z tego”. Nie wierzą w to co mówią, wypowiadają te słowa bez zaangażowania i wiary że tak może być. Oni mówiąc : jestem zamożny, jestem bogaty – czuli w głębi duszy, że tylko się okłamują.

Stwierdzenia tego rodzaju mogą się urzeczywistnić tylko wtedy, kiedy wyrażają jasną myśl i nie budzą wewnętrznej sprzeczności. Mówiąc o bogactwie nie możesz przecież wciąż myśleć o biedzie. Podświadomości możesz wpoić tylko prawdziwe myśli i uczucia, a nie takie w których prawdziwość sam ani trochę nie wierzysz. Podświadomość kieruje się wyłącznie tą ideą, jaka dominuje w twojej wyobraźni.

Ktoś, kto czuje się bogaty, będzie jeszcze bogatszy. Ktoś, kto czuje się biedny, straci i tę ostatnią odrobinę mienia. Twoja podświadomość pomnaża wszystko, co jej powierzysz. Każdego ranka myśl więc o sukcesie, bogactwie i spokoju. Zatrzymuj wyobraźnię na tych wizjach. Staraj się odmalowywać sobie te obrazy jak najczęściej i w jak najjaskrawszych barwach. Te pozytywne myśli zakorzenią się w twojej podświadomości a bogactwo i sukces będą dla Ciebie osiągalne.

Już słyszę, jak mówisz: „Ach, ja to wszystko robiłem, i nic się nie zdarzyło!” Niepowodzenie takie można z dużym prawdopodobieństwem tłumaczyć tym, że już dziesięć minut później pojawiły się dawne nawyki myślowe, niszcząc tym samym pozytywne skutki. Dlatego właśnie w takich przypadkach idealnym rozwiązaniem są wymienione powyżej Afirmacje Subliminalne, które utrzymują ten pozytywny stan.

Twojej podświadomości nigdy nie zabraknie pomysłów. Ty też w każdej chwili życia będziesz się cieszyć bogactwem w tej czy w innej formie – dzięki przeświadczeniu, że należy ci się dobrobyt, przeświadczeniu, które wpoisz podświadomości.

Często słyszysz narzekania, że komuś nie starcza pieniędzy na zaspokojenie potrzeb i zobowiązań. Ale czy kiedyś zastanowiłeś się, kto tak mówi? Czy ci ludzie nie potępiają z zasady wszystkich, którym się udało i którzy do czegoś doszli?

Przyczyną biedy i niedostatku bywa często zazdrość. Niektórych ogarnia zazdrość, kiedy widzą, że ktoś wpłaca na swoje konto w banku sumę, która przerasta ich możliwości? Uleganie zazdrości ma zgubne skutki. Sami sobie wtedy przeczą, nastawieniem negatywnym odstraszają od siebie bogactwo, zamiast je przyciągać. Kiedy też i Ciebie najdzie pokusa, żeby skrytykować czyjeś powodzenie lub dobrobyt, skieruj czym prędzej myśli w inną stronę: życz mu szczerze i z całego serca wszystkiego najlepszego! Tym samym cofniesz negatywne skutki swoich myśli, a zarazem zgodnie z prawem podświadomości obdarzysz siebie samego bogactwem, jakie ci się należy.

Pamiętaj, że barierę dzielącą cię od bogactwa wznieść może tylko twój umysł. Kiedy zdołasz się jednak pozytywnie odnosić do wszystkich bliźnich, usuniesz te przeszkody raz na zawsze.

Wieczorem zasypiaj słuchając Pozytywnych Afirmacji Subliminalnych powtarzając spokojnie, słowo „bogactwo”. Zasypiaj z tym słowem na uszach i ustach, a skutki wkrótce cię zadziwią.

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

  • Joanna pisze:

    Fajnie jakby było napisane że tekst w całości pochodzi z książki Potęga podświadomości 😉

  • ax pisze:

    Przepisałeś jedynie słowo w słowo z książki Potęga podświadomości Murpy’ego 😀

    Pozdrawiam

  • >