Czakra Gardła

Czakra Gardła odpowiada przede wszystkim za Twoją kreatywność, komunikację i wyrażanie siebie. Kolor przypisany tej Czakrze to Błękit.  Położona jest na wysokości gardła.

Gdy otwierasz Czakrę Gardła, to  uczysz się w coraz większym stopniu akceptować swą oryginalność bez względu na to, w jakiej formie ona się przejawia. Nie każdy może być artystą, ale każdy może się otworzyć na własną kreatywność i czerpać z tego korzyści, zarówno w dziedzinie artystycznej, jak i w sterowaniu karierą zawodową czy relacjach z rodziną.

Podstawową potrzebą Czakry Gardła jest znalezienie własnego, prawdziwego głosu i przemawianie tym głosem.
Czakra Gardła jest centrum wyższych zdolności umysłowych, pozwala na obserwację z dystansu, a w konsekwencji ułatwia dokonanie własnej oceny. Poznając rozmaite poglądy, uzmysławiasz sobie ich wpływ na Twoje własne doświadczenia.

Czakra Gardła zmusza Cię  do wyrażenia się w twórczy sposób.  Pisarstwo, malarstwo, taniec, muzyka, myślenie i niezliczone inne formy twórczego wyrazu stają się dostępne dzięki tej Czakrze.
Otwarcie Czakry Gardła pociąga za sobą doświadczanie przyspieszenia przepływu energii. To właśnie dzięki aktywowaniu tej Czakry decydujesz czy wygłosić swój pogląd, czy zachować go dla siebie. Gdy Czakra Gardła jest w stanie równowagi, nie masz już wątpliwości  czy Twoja  opinia jest warta wygłoszenia. Śmiało korzystasz z umysłu zbiorowości, aby wyrazić własne poglądy, prawdy czy idee.

Brak równowagi Czakry Gardła wyraża się niezdolnością wyrażania siebie, problemami z komunikacją  i brakiem kreatywności. W rezultacie możesz czuć  się wyobcowany.

Jeśli ośrodek Czakry Gardła jest zrównoważony, przychodzą Ci do głowy oryginalne pomysły dzięki temu, że zawsze patrzysz na życie świeżym spojrzeniem, zaskakujesz twórczymi pomysłami. Na skutek zharmonizowania Piątej Czakry  Twoje poglądy rozpalają umysły innych, szokują ich i prowokują do krytycznego spojrzenia na własne poglądy. Aktywowanie Czakry Gardła  jest przydatne gdy często dopada Cię trema.

Niedoenergetyzowana Czakra Gardła sprawia, że jesteś nieśmiały, nie masz odwagi do realizowania siebie i spełniania marzeń. Łatwo Cię zmanipulować. Blokuje się Twoja kreatywność. Nie znajdujesz właściwych słów, by ująć w nie to, co czujesz i myślisz, cierpi więc Twoja komunikacja. W trudniejszych przypadkach występuje blokada, nie pozwalająca energii poruszać się swobodnie do wyższych ośrodków. Powoduje to niekontrolowaną frustrację i choroby na poziomie fizycznym. Ze słabym gardłem często zapadasz na przeziębienia, choroby wirusowe. Atakowane są drogi oddechowe, nos i węzły chłonne. Źle pracuje tarczyca.

Poniżej znajdziesz link do Nagrania:  Aktywuj Swoją Piątą Czakrę, które pozwoli ci aktywować i odblokować  Czakrę Gardła.

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>