Czakra Serca

Czakra Serca znajduje się na wysokości serca w środku klatki piersiowej. Otwiera się ku przodowi. Kolorem przypisanym tej Czakrze jest zieleń.

Czakra serca tworzy środek systemu czakr. Symbolem tej czakry jest sześcioramienna gwiazda, która przedstawia, jak łączą się energie czakr dolnych i górnych. Czakra Serca odpowiada za zdolność  wczuwania się, współodczuwania, zestrojenia. Dzięki tej Czakrze dostrzegasz piękno natury, jak również harmonię w muzyce, sztuce i poezji. Zadaniem Czakry serca jest zjednoczenie przez miłość. Każda tęsknota za najgłębszym związkiem, za jednością, harmonią i miłością wyraża się przez Czakrę Serca. Czakra ta odpowiada tez za odczuwany przez Ciebie  smutek, ból, strach przed rozstaniem lub utratą miłości.

W  Czakrze Serca znajdziesz wiedzę o tym, że wszystkie uczucia i przejawy życia pochodzą  z tęsknoty za miłością i zjednoczeniem i są w końcu wyrazem tej miłości. Może przeżyłeś już kiedyś sytuację, w której intensywne uczucie smutku, wściekłości lub rozpaczy zostało zneutralizowane, kiedy poświęciłeś temu uczuciu pełną miłości, wolną od uprzedzeń i niepodzielną uwagę.

Kiedy cierpisz z powodu bólu lub choroby, możesz zaobserwować, że pełne miłości zwrócenie się do chorego organu lub części ciała może bardzo przyśpieszyć wyzdrowienie. Rozporządzasz zatem poprzez Czakrę Serca ogromnym potencjałem transformacji i leczenia – zarówno dla Ciebie samego, jak i dla innych. Miłość do siebie samego, przyjęcie i akceptacja z głębi serca może Cię  gruntownie zmienić i wyleczyć.

Otwarta Czakra Serca będzie działała na innych ludzi spontanicznie i lecząco. Czakra Serca promieniuje w kolorach zielonym, różowym, czasami także złotym. Zielony jest kolorem leczenia, jak również harmonii i sympatii. Jeśli ktoś, kto widzi aurę, spostrzega w obszarze serca innego człowieka jasny, klarowny kolor zielony, to jest to dla niego wskazówka bardzo rozwiniętej zdolności leczenia. Przeniknięta kolorem różowym złota aura pokazuje człowieka, żyjącego czystym, pełnym oddania uczuciem miłości.

Czakra Serca odpowiada za Twoją zdolność do kochania siebie i innych. Nie sposób kochać innych, nie kochając siebie. Bardzo często o tym zapominasz. Odbierasz sobie prawo do miłości własnej, uważając, że jest to objaw samolubstwa czy egoizmu. Ale trudno dawać innemu coś, czego nie ma się samemu.

Odblokowana Czakra Serca to sprawne funkcjonowanie układu krążenia, odpornościowego i oddechowego. To również moc rozumienia siebie i innych, która przejawia się w bezinteresownej miłości i zdolności do współczucia.

Zablokowana Czakra Serca skutkuje gniewem, chęcią zemsty, złośliwością i obojętnością. Jest również podłożem wielu chorób: serca, płuc, raka piersi, chorób krwi. Poniżej znajdziesz link do Nagrania:  Aktywuj Swoją Czwartą Czakrę, które pozwoli ci aktywować i odblokować tę Czakrę.

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>