Emocje Wpływają na Odchudzanie

Czy wiesz że setki tysięcy ludzi wydaje miliony żeby się odchudzić?

Stosują diety, medytacje, hipnozy, zioła, tabletki lub decydują się na ingerencję lekarza.

Większość tych sposobów niestety zawodzi i po utracie wagi kilogramy wracają. Dlaczego tak się dzieje?

Niestety większość z tych sposobów skupia się na fizycznych czynnikach zapominając o bardzo ważnych czynnikach emocjonalnych. Emocje jakich najczęściej doświadczasz odzwierciedlają się w Twoim ciele. Mogą przejawiać się jako choroby, pogorszenie samopoczucia i często jako nadwaga.

Problem nadwagi staje pod ogromną presją ze strony otoczenia, mediów a także przemysłu spożywczego który kreuje zdrowy styl życia serwując nam jednocześnie negatywne pułapki. Abyś mógł wprowadzić zmiany w kierunku zdobycia i utrzymania atrakcyjnej sylwetki najpierw musisz oczyścić emocje odpowiadające i przyczyniające się do Twojej nadwagi.

Zbyt często tłumisz i wypierasz swoje emocje co niestety nie wpływa korzystnie na Twój organizm, odchudzanie i funkcjonowanie.

Żadna dieta nie pomoże Ci w pozbyciu się zbędnego tłuszczu gdy pełni on w Twoim życiu funkcję emocjonalną i w pewien sposób ,,chroni,, Cię przed odrzuceniem, bólem i brakiem akceptacji. Ciało podświadomie szuka ochrony gromadząc tłuszcz w różnych częściach ciała. Twoje ciało może też przybierać na wadze aby wzmocnić poczucie niedopasowania i bycia niekochanym. Im gorzej myślisz o sobie tym bardziej przybierasz na wadze, a im bardziej przybierasz na wadze tym gorzej myślisz o sobie. Emocje zataczają koło ponieważ nie jesteś świadomy głęboko skrywanego emocjonalnego bólu, z którym nie chcesz się zmierzyć.

 

Sytuacja zaczyna się zmieniać gdy pozwolisz sobie na wyrażenie własnych uczuć takich jak gniew, żal, smutek, ból i otworzysz swoje serce na wybaczenie. To wszystko jest potrzebne do procesu zmiany i wpływa na odchudzanie.

Pozbycie się emocjonalnych przyczyn nadwagi jest krokiem naprzód.  Następnym krokiem jest zmiana nawyków związanych ze stylem życia, które przez lata powodowały gromadzenie dodatkowych kilogramów.

Skup się na swoim celu, zaobserwuj i poczuj całym sobą uczucia, które Cię przepełniają gdy wyobrazisz sobie że Twój cel się urzeczywistnił.

Znalezienie i uświadomienie celu pomaga ukierunkować energię w sposób, który pozwoli Ci przekroczyć swoje dotychczasowe ograniczenia.

Twoja podświadomość potrzebuje odwrotnych niż dotychczas przekazów, nowych wzorców, które mówią, że Twoja atrakcyjność jest w porządku, że Twoje smukłe ciało jest w porządku. Że Ty jesteś w porządku.

Świadomość swojego ciała pozwoli Ci zaobserwować myśli na temat ciała, jego wyglądu i funkcjonowania. Przeprogramowanie swoich myśli, poglądów i założeń pomoże Ci dokonać zmian w postrzeganiu siebie i zmian swojego wyglądu.

Jedna z najbardziej skutecznych metod pracy z podświadomością są Afirmacje Subliminalne, które pozwalają na skuteczne zmiany nawyków, przekonań i myśli.

Nagrania Skutecznych Afirmacji ze specjalnie dobranym podkładem muzycznym redukują stres i są idealne do słuchania podczas pracy, biegania, czytania i innych zajęć. Wystarczą dobre słuchawki, mp3 czy telefon, a dodatkowa mobilizacja do zrzucenia kilogramów pomoże Ci konsekwentnie sprostać postanowieniom.

 

Jeśli interesują Cię Afirmacje Zrzuć Zbędne Kilogramy to więcej na ten temat znajdziesz korzystając z linku: http://skuteczneafirmacje.com/sklep/zdrowie/fizyczne/afirmacje-zrzuc-zbedne-kilogramy/

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>