13 września, 2014

Nie możesz się uwolnić od codziennych stresów i napięć?
Jesteś przemęczony pracą, codziennymi obowiązkami?
Przytłaczają Cię negatywne informacje, codzienność?

Jeśli odpowiedziałeś na te pytania twierdząco to znaczy że potrzebujesz czegoś co Cię zrelaksuje, co sprawi że się wyciszysz, odpoczniesz i naładujesz akumulatory.

Relaksacja jest procesem, w trakcie którego Twoje ciało i umysł rozluźniają się. Trening relaksacyjny umożliwia tym samym doświadczenie stanu głębokiego odprężenia. Pomaga to nie tylko w osiągnięciu zwykłego relaksu dla przyjemności, ale również sprzyja lepszemu radzeniu sobie ze stresem, zmniejsza objawy nerwicy i a także pomaga w różnego rodzaju zaburzeniach psychicznych.

Czy musi tak być, że stres utrudnia ci życie?

Zdecydowanie nie. Musisz się tylko nauczyć i mieć narzędzie by sobie z nim radzić lub z czasem zupełnie go wyeliminować.
Relaksacja suwa negatywne skutki stresu, pozwala odnaleźć wewnętrzną równowagę, poprawia koncentrację i pamięć, wspomaga lepsze nastawienie do życia, pobudza twórczość i kreatywność, sprzyja fizycznej poprawie zdrowia i zachowaniu dobrej kondycji
Jest co najmniej kilka technik relaksacyjnych. Najprostszą formą relaksacji, niewymagającą udziału osób trzecich są Nagrania Subliminalne :

,, Głęboka Relaksacja dla kobiet ,, i ,, Głęboka relaksacja dla mężczyzn ,,

https://skuteczneafirmacje.com/sklep/zdrowie/stres/afirmacje-gleboka-relaksacja-dla-kobiet/

https://skuteczneafirmacje.com/sklep/zdrowie/stres/afirmacje-gleboka-relaksacja-dla-mezczyzn/

Nim przystąpisz do relaksacji, wyłącz telefon, zamknij drzwi i połóż się na kanapie lub wygodnie usiądź. Przykryj się kocem i zamknij oczy. Włącz Nagranie Relaksacyjne, zrób kilka powolnych, bardzo głębokich oddechów i wsłuchaj się w kojącą muzykę. To jest Twój czas, to jest Twoja chwila. Rozluźnij ciało i wszystkie mięśnie, niech rozpłyną się w tych dźwiękach.

,, Głęboka Relaksacja ,, wprowadzi Cię w bardzo przyjemny stan. Im częściej będziesz słuchała tych relaksujących nagrań tym lepiej Twój umysł i ciało będą sobie radziły ze stresem i napięciem.

Ciesz się stanem odprężenia. Możesz w nim być tak długo, jak zechcesz, tak długo, jak potrzebuje tego twoje ciało i umysł. Techniki relaksacyjne pozwalają zarówno odprężyć się na chwilę np. przed ważnym zadaniem, jak i pozbyć się stałego napięcia z organizmu i uporać np. z uporczywymi bólami głowy czy kręgosłupa. Może także być wykorzystywana do wyciszania i oczyszczania umysłu, by móc skuteczniej się koncentrować.

Autor Artykułu: Hubert Pierzchało

Hubert Pierzchało jest doświadczonym psychologiem transpersonalnym, terapeutą oraz certyfikowanym nauczycielem medytacji OSHO. Zasłynął jako pionier podprogowej metody programowania podświadomości w Polsce i twórca pierwszych polskojęzycznych afirmacji subliminalnych na świecie. Dodatkowo, pełni funkcję dyrektora polsko-angielskiej firmy coachingowej M&W Creative Coaching LTD. Jest również autorem pracy naukowej pt. "Afirmacje Podprogowe Jako Metoda Programowania Podświadomości".

"Moją misją jest dostarczenie Ci rzetelnej wiedzy na temat potencjału Twojej podświadomości oraz przedstawienie skutecznych, bezpiecznych i sprawdzonych technik. Możesz zacząć je stosować już dziś, aby realizować swoje pragnienia i marzenia."

>