Głęboka Relaksacja

Nie możesz się uwolnić od codziennych stresów i napięć?
Jesteś przemęczony pracą, codziennymi obowiązkami?
Przytłaczają Cię negatywne informacje, codzienność?

Jeśli odpowiedziałeś na te pytania twierdząco to znaczy że potrzebujesz czegoś co Cię zrelaksuje, co sprawi że się wyciszysz, odpoczniesz i naładujesz akumulatory.

Relaksacja jest procesem, w trakcie którego Twoje ciało i umysł rozluźniają się. Trening relaksacyjny umożliwia tym samym doświadczenie stanu głębokiego odprężenia. Pomaga to nie tylko w osiągnięciu zwykłego relaksu dla przyjemności, ale również sprzyja lepszemu radzeniu sobie ze stresem, zmniejsza objawy nerwicy i a także pomaga w różnego rodzaju zaburzeniach psychicznych.

Czy musi tak być, że stres utrudnia ci życie?

Zdecydowanie nie. Musisz się tylko nauczyć i mieć narzędzie by sobie z nim radzić lub z czasem zupełnie go wyeliminować.
Relaksacja suwa negatywne skutki stresu, pozwala odnaleźć wewnętrzną równowagę, poprawia koncentrację i pamięć, wspomaga lepsze nastawienie do życia, pobudza twórczość i kreatywność, sprzyja fizycznej poprawie zdrowia i zachowaniu dobrej kondycji
Jest co najmniej kilka technik relaksacyjnych. Najprostszą formą relaksacji, niewymagającą udziału osób trzecich są Nagrania Subliminalne :

,, Głęboka Relaksacja dla kobiet ,, i ,, Głęboka relaksacja dla mężczyzn ,,

http://skuteczneafirmacje.com/sklep/zdrowie/stres/afirmacje-gleboka-relaksacja-dla-kobiet/

http://skuteczneafirmacje.com/sklep/zdrowie/stres/afirmacje-gleboka-relaksacja-dla-mezczyzn/

Nim przystąpisz do relaksacji, wyłącz telefon, zamknij drzwi i połóż się na kanapie lub wygodnie usiądź. Przykryj się kocem i zamknij oczy. Włącz Nagranie Relaksacyjne, zrób kilka powolnych, bardzo głębokich oddechów i wsłuchaj się w kojącą muzykę. To jest Twój czas, to jest Twoja chwila. Rozluźnij ciało i wszystkie mięśnie, niech rozpłyną się w tych dźwiękach.

,, Głęboka Relaksacja ,, wprowadzi Cię w bardzo przyjemny stan. Im częściej będziesz słuchała tych relaksujących nagrań tym lepiej Twój umysł i ciało będą sobie radziły ze stresem i napięciem.

Ciesz się stanem odprężenia. Możesz w nim być tak długo, jak zechcesz, tak długo, jak potrzebuje tego twoje ciało i umysł. Techniki relaksacyjne pozwalają zarówno odprężyć się na chwilę np. przed ważnym zadaniem, jak i pozbyć się stałego napięcia z organizmu i uporać np. z uporczywymi bólami głowy czy kręgosłupa. Może także być wykorzystywana do wyciszania i oczyszczania umysłu, by móc skuteczniej się koncentrować.

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>