Jak Aktywować Swoją Energię Życiową?

Czy wiesz co jest kluczem do uaktywnienia Twojej życiowej energii, witalności i czerpania pełnej radości z życia?

*Czy często jesteś ospały i brak Ci energii?

*Czy Twoje ciało jest słabe i zmęczone?

*Czy w domu i pracy czujesz, że wszystko Ci się ,,wali na głowę?

*Czy spadek energii coraz bardziej przeszkadza Ci w codziennym funkcjonowaniu?

*Czy rezygnujesz z rzeczy, które cię uszczęśliwiają?

Jeśli chcesz aktywować lub wzmocnić swoją energię życiową musisz najpierw pozbyć się barier, które masz w swojej głowie i które z jakichś powodów nie pozwalają Ci się rozwijać i korzystać z ogromnego potencjału jaki zapewne masz w sobie.

Tymi barierami może być negatywne myślenie na temat Siebie, brak aktywności i wydajności. Wiedz, że ludzie pełni energii są silnie zdeterminowani, wytrwali, osiągają to, czego chcą i potrafią cieszyć się życiem.

Jeśli zauważyłeś, że Twoja życiowa energia jest zablokowana, brak Ci pomysłów, nie wiesz co masz zrobić ze swoim życiem i czujesz, że stoisz w miejscu, to dobrze, że trafiłeś na stronę Skutecznych Afirmacji. Jeśli opuściła Cię wiara we własne możliwości i energia do działania, to wiedz, że możesz to zmienić. Teraz Ty też możesz stać się bardziej energetyczną osobą, wystarczy, że zmienisz swoje nastawienie, myślenie i nawyki. Jeśli chciałbyś zwiększyć poziom swojej życiowej energii, rozbudzić w sobie chęć do działania czy z łatwością rozwiązywać swoje problemy, to musisz zmienić swoje negatywne przekonania.

Jeśli jednak próbowałeś już zmienić swoje myślenie i szukałeś odpowiedniego rozwiązania dla siebie to wiesz, że łatwiej jest powiedzieć niż to zrobić.

Dzięki wygodnej i skutecznej metodzie Afirmacji Subliminalnych możesz stać się pełen energii, pomysłowy i znacznie lepiej będziesz mógł wykorzystywać swój potencjał.

Dowiedz się w jaki sposób nagrania z Afirmacjami Subliminalnymi pomogą Ci pozbyć się negatywnych blokad i Aktywować Twoją Energię Życiową.

Skuteczność Afirmacji wynika z zastosowanej w nim Technologii Subliminalnej. Technologia ta znana jest również pod nazwą Technologii Podprogowej.

W praktyce oznacza to, że pozytywne sugestie i zdania wypowiadane przez lektora, które w tradycyjnym nagraniu AUDIO są słyszalne, w naszych nagraniach Subliminalnych są zamaskowane i ukryte w taki sposób, że dla osoby odsłuchującej nagranie są praktycznie niesłyszalne. I właśnie ten efekt zamaskowania i ukrycia pozytywnych sugestii sprawia, że negatywny i krytyczny umysł osoby, która z nagrania korzysta nie może ich blokować czy odrzucać.

To sprawia, że metoda Subliminalna jest często dużo skuteczniejsza niż hipnoza, wizualizacja, tradycyjne afirmacje, metoda Silvy czy każda inna technika znana dziś na świecie.

Nagrania Skutecznych Afirmacji i zawarte w nich pozytywne sugestie pomogą Ci odzyskać energię abyś mógł:


                      *cieszyć się wysokim poziomem aktywności,

*cieszyć się chęcią do działania,

             *funkcjonować z energią każdego dnia.

      http://skuteczneafirmacje.com/

Halina Przesłała nam Swoją Opinię:

Już od samego początku słuchania nagrania zrealizowanego na moje zamówienie: ,,Aktywuj swoją energię życiową ,, polepszyło mi się samopoczucie. Z cukrzycy w stopniu umiarkowanym udaje mi się teraz z powodzeniem utrzymywać cukier w normie, bez wahań. Jestem aktywna. Chodzę na jogę, basen i ćwiczenia gimnastyczne. Aktywność fizyczna jest dla mnie przyjemna i możliwa do wykonania. Psychicznie też czuję się lepiej i wiem, że z każdym dniem będzie jeszcze lepiej. Afirmację są po prostu przecudowne. Idealnie dobrana muzyka, dźwięki natury są harmonijne i kojące i naprawdę działają, po odsłuchaniu ich kilka razy poczułam w sercu i ciele ogromną energię. Afirmacje są świetne zwłaszcza słuchane przed snem. Mam po nich wspaniałe sny i budzę się w świetnym humorze i pełna energii. Dziękuję. Halina


Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>