Jak Czakra Podstawy wpływa na Twoją karierę?

Czakra Podstawy odpowiada za ogólną odporność, moc oraz odwagę. Ma ona podstawowy wpływ na Twoje poczucie bezpieczeństwa i przetrwanie w sensie fizycznym i materialnym. Brak równowagi w tej Czakrze najczęściej objawia się problemami finansowymi.

Niedoczynność i blokady Czakry Podstawy powodują poczucie zagrożenia i lęku. Zanieczyszczona, nieodblokowana Czakra Podstawy powoduje nadmierne przywiązanie do spraw materialnych, kłopoty związane z zabezpieczeniem bytu, trudności finansowe. Nadczynność Czakry Podstawy wiąże się  z  materializmem, złym wykorzystywaniem energii życiowej, skupianiem się na przyziemnych przyjemnościach.

Jeśli Twoja Czakra Podstawy nie działa prawidłowo to nie może również prawidłowo działać w Twoim życiu aspekt kariery.

 

Energia Czakry Podstawy przede wszystkim odpowiada za rozwój Twojej kariery. Jeżeli przepływ energii przez tę Czakrę jest zablokowany to w aspekcie materialnym będziesz odczuwał zastój. Twoja kariera nie będzie się rozwijała w taki sposób jak byś tego chciał. Sprzyjające okoliczności do zarobienia pieniędzy pojawiają się bardzo rzadko, a jak już coś zarobisz to szybko tracisz pieniądze.

Takie sytuacje prowadzą do Twoich ciągłych frustracji i zmartwień . Nie czujesz się bezpiecznie w materialnym świecie i wciąż zastanawiasz się dlaczego innym się udaje kierować swoją karierą a Tobie nie.

Kiedy czujesz że utknąłeś w pracy, która Cię nie satysfakcjonuje, nie daje Ci poczucia stabilizacji, bezpieczeństwa i wciąż wydaje Ci się że nie masz wystarczającej ilości pieniędzy i wątpisz w swoją zdolność zarabiania to główną przyczyną jest zamknięta i nieaktywna Czakra Podstawy.

Czy od najmłodszych lat uczony byłeś strachu przed życiem, braku wiary w siebie i ciągłej walki o przetrwanie i godny byt?  Jeśli tak, to takie wzorce z dzieciństwa maja ogromny wpływ na teraźniejszy rozwój Twojej kariery.Czy chciałbyś wreszcie poczuć spokój i pewność że wszystko co potrzebne do przetrwania i godnego funkcjonowania będziesz miał zapewnione?

Jeżeli jesteś niezadowolony ze swojej obecnej pracy, zarabiasz niewiele- niezależnie od tego jak ciężko pracujesz, przez to wciąż martwisz się o jutro i często jesteś zadłużony. Jeśli wydawanie pieniędzy jest dla Ciebie ciężkim doświadczeniem, ponieważ nie wierzysz w to, że potrafisz racjonalnie zarządzać swoimi finansami, to pozbycie się blokad w przepływie energii przez Twoją Czakrę Podstawy może stanowić punkt zwrotny w Twoim życiu.

 

A w jakim stanie jest Twoja Czakra Podstawy i w jaki sposób wpływa na Twoją karierę i poczucie bezpieczeństwa?

Wiedząc, jak powinien działać system Czakr, możesz wykryć własne zablokowania i ograniczenia oraz zastosować odpowiednie techniki, aby je wyeliminować.

Aktywator Czakr z odpowiednio dobranymi nagraniami i Afirmacjami  jest jedną z takich metod. Ma jednocześnie tę dodatkową zaletę, że pomaga w rozbudzeniu Twojej świadomości i dążeniu do pełnej harmonii. Dlatego warto jest poświęcić tej technice jak najwięcej uwagi:

http://skuteczneafirmacje.com/aktywator-1-czakry-premium-kup/

 

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>