4 grudnia, 2015

Czakra Podstawy odpowiada za ogólną odporność, moc oraz odwagę. Ma ona podstawowy wpływ na Twoje poczucie bezpieczeństwa i przetrwanie w sensie fizycznym i materialnym. Brak równowagi w tej Czakrze najczęściej objawia się problemami finansowymi.

Niedoczynność i blokady Czakry Podstawy powodują poczucie zagrożenia i lęku. Zanieczyszczona, nieodblokowana Czakra Podstawy powoduje nadmierne przywiązanie do spraw materialnych, kłopoty związane z zabezpieczeniem bytu, trudności finansowe. Nadczynność Czakry Podstawy wiąże się  z  materializmem, złym wykorzystywaniem energii życiowej, skupianiem się na przyziemnych przyjemnościach.

Jeśli Twoja Czakra Podstawy nie działa prawidłowo to nie może również prawidłowo działać w Twoim życiu aspekt kariery.

 

Energia Czakry Podstawy przede wszystkim odpowiada za rozwój Twojej kariery. Jeżeli przepływ energii przez tę Czakrę jest zablokowany to w aspekcie materialnym będziesz odczuwał zastój. Twoja kariera nie będzie się rozwijała w taki sposób jak byś tego chciał. Sprzyjające okoliczności do zarobienia pieniędzy pojawiają się bardzo rzadko, a jak już coś zarobisz to szybko tracisz pieniądze.

Takie sytuacje prowadzą do Twoich ciągłych frustracji i zmartwień . Nie czujesz się bezpiecznie w materialnym świecie i wciąż zastanawiasz się dlaczego innym się udaje kierować swoją karierą a Tobie nie.

Kiedy czujesz że utknąłeś w pracy, która Cię nie satysfakcjonuje, nie daje Ci poczucia stabilizacji, bezpieczeństwa i wciąż wydaje Ci się że nie masz wystarczającej ilości pieniędzy i wątpisz w swoją zdolność zarabiania to główną przyczyną jest zamknięta i nieaktywna Czakra Podstawy.

Czy od najmłodszych lat uczony byłeś strachu przed życiem, braku wiary w siebie i ciągłej walki o przetrwanie i godny byt?  Jeśli tak, to takie wzorce z dzieciństwa maja ogromny wpływ na teraźniejszy rozwój Twojej kariery.Czy chciałbyś wreszcie poczuć spokój i pewność że wszystko co potrzebne do przetrwania i godnego funkcjonowania będziesz miał zapewnione?

Jeżeli jesteś niezadowolony ze swojej obecnej pracy, zarabiasz niewiele- niezależnie od tego jak ciężko pracujesz, przez to wciąż martwisz się o jutro i często jesteś zadłużony. Jeśli wydawanie pieniędzy jest dla Ciebie ciężkim doświadczeniem, ponieważ nie wierzysz w to, że potrafisz racjonalnie zarządzać swoimi finansami, to pozbycie się blokad w przepływie energii przez Twoją Czakrę Podstawy może stanowić punkt zwrotny w Twoim życiu.

 

A w jakim stanie jest Twoja Czakra Podstawy i w jaki sposób wpływa na Twoją karierę i poczucie bezpieczeństwa?

Wiedząc, jak powinien działać system Czakr, możesz wykryć własne zablokowania i ograniczenia oraz zastosować odpowiednie techniki, aby je wyeliminować.

Aktywator Czakr z odpowiednio dobranymi nagraniami i Afirmacjami  jest jedną z takich metod. Ma jednocześnie tę dodatkową zaletę, że pomaga w rozbudzeniu Twojej świadomości i dążeniu do pełnej harmonii. Dlatego warto jest poświęcić tej technice jak najwięcej uwagi:

https://skuteczneafirmacje.com/aktywator-1-czakry-premium-kup/

 

Autor Artykułu: Hubert Pierzchało

Hubert Pierzchało jest doświadczonym psychologiem transpersonalnym, terapeutą oraz certyfikowanym nauczycielem medytacji OSHO. Zasłynął jako pionier podprogowej metody programowania podświadomości w Polsce i twórca pierwszych polskojęzycznych afirmacji subliminalnych na świecie. Dodatkowo, pełni funkcję dyrektora polsko-angielskiej firmy coachingowej M&W Creative Coaching LTD. Jest również autorem pracy naukowej pt. "Afirmacje Podprogowe Jako Metoda Programowania Podświadomości".

"Moją misją jest dostarczenie Ci rzetelnej wiedzy na temat potencjału Twojej podświadomości oraz przedstawienie skutecznych, bezpiecznych i sprawdzonych technik. Możesz zacząć je stosować już dziś, aby realizować swoje pragnienia i marzenia."

>