18 czerwca, 2015

Skutecznie kontroluj swoje wydatki i mądrze zarządzaj swoimi przychodami.

Czy uważasz że powinieneś poważnie zastanowić się nad swoim domowym budżetem i nad tym jak możesz Kontrolować Wydatki ?
Warto mieć budżet pod kontrolą, żeby w razie kłopotów finansowych nie być zmuszonym do zaciągania kredytów, chwilówek czy też innych pożyczek gotówkowych.

Nie da się ukryć, że łatwiej jest mówić o Kontrolowaniu Wydatków, niż to robić zwłaszcza wtedy gdy wydawanie pieniędzy przychodzi Ci bardzo łatwo i sprawia dużo przyjemności.

Jeśli zaczniesz kontrolować to ile wydajesz, będziesz kontrolował też to ile musisz zarobić. Ustalając swój realistyczny budżet i trzymając się go nie będziesz musiał się przepracowywać, żeby spłacić ogromne długi i zaczniesz lepiej korzystać ze swego czasu i życia.
Bardzo często jest tak, że na co dzień nie zastanawiasz się na co wydajesz pieniądze. Kontrolowanie Wydatków to pierwszy krok do osiągnięcia celu jakim jest wolność finansowa. Większa ilość pieniędzy zapewni Ci spokój i umożliwi realizację wyznaczonych wcześniej celów.

Jak kontrolować swoje wydatki ?

Jeśli już wcześniej próbowałeś Kontrolować Wydatki to na pewno wiesz że wprowadzenie oszczędności nie jest takie proste . Oczywiście możesz wykorzystać do tego tradycyjne metody – notes, ołówek i kalkulator. Znacznie lepiej jednak posłużyć się prostą i efektywną techniką jaką są Nagrania z Afirmacjami Subliminalnymi.

Nagrania z Afirmacjami Subliminalnymi pomogą Ci się zmotywować i wprowadzić dobry nawyk Kontrolowania Własnych Wydatków.

Jeśli nie podejmiesz działania już teraz i nie zadbasz o swoje finanse i Kontrolę Swoich Wydatków to Twoja sytuacja może się pogorszyć. Musisz zdać sobie sprawę z tego, że bez Twojej odpowiedniej Kontroli Wydatków, to Twoje Wydatki zaczną kontrolować Ciebie.
Jeśli już zdiagnozowałeś swój problem, to warto wziąć się od razu za jego rozwiązanie.

Rozwiązanie jest banalnie proste – jeśli sam sobie z czymś nie radzisz, to powinieneś skorzystać z gotowych informacji i narzędzi które pomogą Ci sobie z tym poradzić.
Dziś nowoczesna Technologia Subliminalna wykorzystana w Naszych nagraniach pozwala ulepszyć stare techniki i jeszcze bardziej zwiększyć ich skuteczność. Możliwości, które otwierają się przed Tobą i korzystaniem z tej metody pozwolą polepszyć Twoją sytuację finansową.

Jeśli jednak przed skorzystaniem z tej techniki powstrzymuje Cię brak czasu to mam dla Ciebie świetną wiadomość. Z Afirmacji Subliminalnych możesz korzystać robiąc w tym samym czasie inne rzeczy: gotując, sprzątając, uprawiając sport a nawet słuchać ich podczas snu!
Dzięki tak nowoczesnej i skutecznej Technice dużo szybciej możesz się pozbyć negatywnych przekonań niż korzystając z ogólnodostępnych i klasycznych Technik.

Afirmacje Subliminalne są jedną z najskuteczniejszych metod pozytywnego programowania umysłu.
Dostępność nagrań w formie cyfrowej pozwala Ci na korzystanie z nagrań już kilka minut po dokonaniu zakupu. Nie musisz czekać, ani wydawać pieniędzy na kosztowne przesyłki – nagrania pobierasz z łatwością i bezpośrednio z przesłanego przez nas linku a następnie możesz je przenieść z komputera na dowolne urządzenie do odtwarzania muzyki w formacie mp3.

Mariola, która stosowała Album Skutecznych Afirmacji Kontroluj Swoje wydatki, podzieliła się swoją opinią:

Nigdy nie robiłam żadnych planów finansowych. Kupowałam to, co w danym momencie było potrzebne. Większe zakupy i koszty, np. remontowe, odkładałam na bliżej nieokreśloną przyszłość.Z czasem kupiłam lepszy samochód, nowy telewizor, drogie ubrania. Ale kiedy okazało się, że dach i okna wymagają natychmiastowego remontu, nie posiadałam już żadnych oszczędności. Musiałam skorzystać z nieplanowanego kredytu, który okazał się dla mnie trudny do spłacenia. To dało mi nauczkę i postanowiłam zacząć kontrolować swoje wydatki. Już wcześniej korzystałam z Afirmacji i w tym wypadku tez postanowiłam spróbować. Czuję że jestem na drodze! Dziękuję.

Mariola

Jeśli Ty również chcesz zacząć skutecznie Kontrolować Swoje Wydatki zapraszamy Cię do skorzystania z nagrania Skutecznych Afirmacji: Kontroluj Swoje Wydatki

 

Autor Artykułu: Hubert Pierzchało

Hubert Pierzchało jest doświadczonym psychologiem transpersonalnym, terapeutą oraz certyfikowanym nauczycielem medytacji OSHO. Zasłynął jako pionier podprogowej metody programowania podświadomości w Polsce i twórca pierwszych polskojęzycznych afirmacji subliminalnych na świecie. Dodatkowo, pełni funkcję dyrektora polsko-angielskiej firmy coachingowej M&W Creative Coaching LTD. Jest również autorem pracy naukowej pt. "Afirmacje Podprogowe Jako Metoda Programowania Podświadomości".

"Moją misją jest dostarczenie Ci rzetelnej wiedzy na temat potencjału Twojej podświadomości oraz przedstawienie skutecznych, bezpiecznych i sprawdzonych technik. Możesz zacząć je stosować już dziś, aby realizować swoje pragnienia i marzenia."

>