2 września, 2015

Uświadom sobie że jeśli tylko tego chcesz to Twoje życie może wyglądać inaczej.

Możesz mieć więcej, robić więcej albo być kimś więcej.

Źródło Twojej wewnętrznej energii jest nieograniczone. A ponieważ masz wszechstronny i twórczy umysł to Twoje możliwości są również nieograniczone. Ty również możesz osiągnąć cel jeśli tylko chcesz.

Ucz się wybaczania, tolerancji i współczucia. To nie zawsze będzie proste ale przyczyni się do twojego rozwoju. Możesz nauczyć się ufać intuicji i działać zgodnie z nią. Zaufanie intuicji to jeden z najlepszych sposobów na ominięcie wielu niechcianych zdarzeń w życiu. Kiedy jesteś rozdarty pomiędzy dwoma możliwościami, wybierz jedną z nich i spraw żeby stała się tą właściwą. Bądź gotowy zrezygnować z własnych przyzwyczajeń i sposobu bycia na rzecz nowych nawyków i nowych metod, które pomogą Ci w osiągnięciu celu do jakiego dążysz. Jesteś w stanie zmotywować się  do wprowadzenia ważnej zmiany w swoim życiu, jeśli tylko podejmiesz właściwą decyzję i będziesz robił wszystko aby odnieść sukces.

 

Czy wiesz że ponad 90% osób ma problemy z niskim poczuciem własnej wartości? Jest to jeden z powodów, który najbardziej powstrzymuje  od dążenia za własnymi marzeniami i od osiągnięcia celu.

Jeśli obecnie odczuwasz niedostatek, zawód miłosny, brak energii, wypalenie w życiu zawodowym lub masz inne negatywne odczucia, to zastanów się jak przyciągnąłeś te rzeczy do swojego życia. Pojawiły się one w Twoim życiu ponieważ świadomie lub nie świadomie się na nich koncentrowałeś. Skupiając się na tym czego nie chcesz- przyciągasz to do swojego życia, skupiając się na tym czego chcesz- przyciągasz to do swojego życia. To proste. To Twój wybór.

Myśli, które skupiają się na biedzie, chorobie, ograniczeniach czy strachu, wywołują odwrotną energię niż byś chciał. Jeśli uaktywnisz swoje odwrotne, pozytywne myśli to staną się one Twoim przyzwyczajeniem i wyeliminują Twój opór pozwalając na urzeczywistnienie marzeń i celów.

 

Twoje oczekiwania wpływają na to co dostajesz od życia. Zawsze myśl pozytywnie o swoich pragnieniach i bądź wdzięczny za to co już masz.  Słuchaj tego co Ci podpowiada przeczucie i działaj.  Pomagaj też innym, to przynosi korzyści obu stronom. Dobro które okazujesz innym wraca z zwielokrotnioną siłą.

Jeśli chcesz aby przytrafiały Ci się niezwykłe rzeczy sam zrób coś niezwykłego. Odważ się zrobić coś wartościowego, osiągaj cele i spełniaj marzenia. Od dziś!

Autor Artykułu: Hubert Pierzchało

Hubert Pierzchało jest doświadczonym psychologiem transpersonalnym, terapeutą oraz certyfikowanym nauczycielem medytacji OSHO. Zasłynął jako pionier podprogowej metody programowania podświadomości w Polsce i twórca pierwszych polskojęzycznych afirmacji subliminalnych na świecie. Dodatkowo, pełni funkcję dyrektora polsko-angielskiej firmy coachingowej M&W Creative Coaching LTD. Jest również autorem pracy naukowej pt. "Afirmacje Podprogowe Jako Metoda Programowania Podświadomości".

"Moją misją jest dostarczenie Ci rzetelnej wiedzy na temat potencjału Twojej podświadomości oraz przedstawienie skutecznych, bezpiecznych i sprawdzonych technik. Możesz zacząć je stosować już dziś, aby realizować swoje pragnienia i marzenia."

>