Jak Pokonać Negatywne Myślenie ?

Poprzez zmianę swoich wewnętrznych negatywnych myśli na pozytywne, możesz skutecznie odmienić swoje życie. W rzeczywistości największa moc tkwi w Tobie. Zadaniem Afirmacji jest pomóc Ci uwierzyć w siebie , odkryć Twoje możliwości, pchnąć Cię do działania w kierunku spełnienia marzeń i celów.

Jeśli uda Ci się pokonać negatywne myślenie, zaczniesz wybierać takie działania i podejmować takie decyzje, które zaprowadzą Cię do afirmowanego celu. Twoja wiara w to, że to co afirmujesz jest możliwe, sprawi że stanie się to rzeczywistością. To Ty kreujesz swoją rzeczywistość. Jeśli chcesz aby wszystko wokół było lepsze, zacznij od siebie i sam stań się lepszy. Jeśli będziesz kierował się miłością , akceptował siebie i innych, oczekiwał tylko tego co najlepsze, to zmiany przyjdą szybciej niż się spodziewasz. To co będzie wewnątrz Ciebie, objawi się na zewnątrz.

Aby dobrze dobrać Afirmacje dla siebie musisz szczegółowo przeanalizować wszystkie swoje negatywne myśli i podjąć świadomą decyzję zmian i tego w co tak naprawdę chcesz wierzyć, a z czego musisz zrezygnować. Musisz zdecydować w jaki sposób chcesz postrzegać samego siebie i swoje otoczenie i zacząć kierować swoim życiem z poziomu serca.

 

Korzystanie z odpowiednich Afirmacji pozwala na skuteczną pracę nad własna osobowością i zidentyfikowanie swoich dotychczasowych kodów i blokad. Afirmacje pomagają zmienić to co tkwi głęboko w Tobie i nie pozwala Ci iść do przodu. Od Tego jak długo nosisz w sobie negatywne przekonania i jak wiele musisz zmienić zależy, jak długo musi trwać Twój proces pracy z Afirmacjami.
Za Twoimi uczuciami zawsze kryją się jakieś myśli, przekonania, blokady i wzorce z przeszłości. Mogłeś nieświadomie przejąć przekonania swoich rodziców, dziadków i innych bliskich osób. Jeśli Twoje wnętrze jest pełne negatywnych myśli, blokad i odczuć to trudno Ci jest żyć pełnią życia. Powtarzając cudze fałszywe schematy myślowe skutecznie blokujesz swoje możliwości i hamujesz swój rozwój. Jeśli poziom Twoich negatywnych myśli i uczuć jest bardzo wysoki, pozbawiasz się szansy na szczęście, nieświadomie podejmujesz niekorzystne dla siebie decyzje, nie wierzysz we własne możliwości i nie kontrolujesz swojego życia. Afirmacje pomogą Ci pokonać własne lęki i zacząć w pełni wykorzystywać swoje możliwości i potencjał.

 

Praca z odpowiednimi Afirmacjami umożliwi Ci zidentyfikowanie swojego wewnętrznego negatywizmu, tego co głęboko ukryte i wyparte ze świadomości. Uświadomienie sobie swoich blokad jest najważniejszym krokiem aby zacząć je zmieniać w pozytywne wzorce, nawyki, myśli i uczucia. Na szczęście każdy program można zmienić, na taki, który będzie dla Ciebie bardziej przyjazny i korzystny. Na program, który będzie przede wszystkim służył najpierw Tobie, a potem innym. Przekonasz i nauczysz swoją podświadomość nowych wzorców i zachowań. To czego chciałbyś doświadczać w swoim życiu może stać się dla Ciebie realne.

Witam, jak wiele osób obecnie, miałam problemy finansowe, przestałam patrzeć pozytywnie na świat, straciłam wiarę w siebie i,co najgorsze, straciłam spokój ducha, stałam się znerwicowaną pesymistką…

Czułam się coraz bardziej zmęczona, chora, nie mogłam spać. Przypadkiem trafiłam w internecie na Skuteczne Afirmacje. Pomyślałam: czemu nie, przecież do stracenia nie mam nic…

Zaczęłam stosować Skuteczne Afirmacje :Pokochaj Siebie oraz Przyciągnij Pieniądze.

Pierwszy raz od długiego czasu zaczęłam sypiać normalnie, odzyskałam spokój i równowagę, zaczęłam wierzyć w siebie,swój sukces, zyskałam pozytywne nastawienie do życia i ludzi.

Dostrzegłam też poprawę sytuacji finansowej. Pojawiły się nowe możliwości, wszystko zaczęło się układać pozytywnie.

Widzę jak moje życie zmienia się na lepsze. Jest to ciągły proces, dlatego aby go wspierać, nadal stosuję moje afirmacje.

Dziękuję za taką metodę pomocy sobie samej-to naprawdę działa!!!

Renata

 

Z afirmacjami zapoznałem się dopiero niedawno. Jedną z pierwszych które postanowiłem wypróbować była afirmacja o nazwie „Pokochaj Siebie”. Słuchałem nagrania po kilka razy dziennie. Po kilku dniach zacząłem się czuć całkowicie inaczej. Podchodziłem do życia na spokojnie oraz z radością, śmiejąc się ze wszystkiego. To było piękne i nie do opisania, w jednej chwili wszystko co mnie dręczyło uleciało, a ja czułem się wolny i nieograniczony. Teraz zamierzam poczuć coś jeszcze lepszego, dlatego też z niecierpliwością czekam na nowe albumy, a teraz będę z pozytywnym nastawieniem słuchał tych które są dostępne. Naprawdę warto i działa! Pozdrawiam :

Dominik

 

Jestem w posiadaniu afirmacji …. „Mocne poczucie własnej wartości”

i choć podchodziłam do nich z pewnym dystansem to po miesiącu codziennego

słuchania naprawdę poczułam różnicę w moim samopoczuciu.

Mam w sobie więcej wiary, uspokoiłam się wewnętrznie, uwierzyłam w to, że

jestem wartościowa. Afirmacje bardzo pomogły :). Teraz myślę nad następnymi 🙂

Danuta

 

http://skuteczneafirmacje.com/

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>