7 grudnia, 2015

Nie wiesz jak pozbyć się stresu ? Żyjesz w stresie i ciągłym biegu? Każdego dnia masz mnóstwo spraw do załatwienia? Dopadają Cię ciągłe problemy i zmartwienia?

Jeśli wciąż jesteś zmęczony, zdenerwowany i sfrustrowany to znaczy że żyjesz w stresie i potrzebujesz radykalnych zmian w swoim życiu. Wysoki poziom stresu ma duży i negatywny wpływ na Twoje ciało, umysł i emocje. Pomimo tego że odpowiednio niski poziom stresu może być dla Ciebie siłą motywującą do działania, to może on szybko przekształcić się w negatywną siłę o długotrwałym wpływie na organizm.

Stres dopada Cię ze wszystkich stron: media nakręcają lawinę ciągłego zagrożenia, w pracy wszystko ma być dopięte na ostatni guzik i gotowe na wczoraj, w domu dopada Cię szereg obowiązków, problemów i brakuje Ci czasu dla siebie. Trudno Ci nadążyć za wszystkimi oczekiwaniami i wymaganiami, a życie każdego dnia stwarza sytuacje, których nie możesz przewidzieć. Żyjesz w ciągłym napięciu, a poczucie zagrożenia wywołuje negatywne zmiany w Twoim ciele i psychice.

 

Skumulowany i przewlekły stres niszczy Twoje poczucie radości, szczęścia i bezpieczeństwa. Konsekwencją stresu są problemy psychiczne i zdrowotne, depresje, problemy ze snem, fobie i różnego rodzaju zaburzenia. Stres ma też duży wpływ na problemy z koncentracją i pamięcią. Nieodpowiednie metody reagowania na stres takie jak; używki, objadanie się, pracoholizm, zakupoholizm, bezczynność, konsumpcyjny tryb życia – dają mylne i krótkotrwałe wrażenie poprawy i odreagowania. Ogromne tempo życia jakie prowadzisz, niestety nie sprzyja relaksowi i wyciszeniu.

Jak więc można zredukować napięcie fizyczne, umysłowe i emocjonalne? Jak uwolnić się od codziennej gonitwy i tego wszystkiego co nie pozwala Ci dostrzec siebie? Jak pozbyć się stresu ?

Skuteczna Technika Nagrań Subliminalnych pozwoli Ci pokonać stres i pozwoli Ci zmienić swoją postawę w chwilach stresu w taki sposób że systematycznie i skutecznie pozbędziesz się negatywnych reakcji na stres.  Zamawiając Nagranie Skutecznych Afirmacji na Uwolnienie się od Stresu, będziesz miał możliwość rozpoznania swoich negatywnych wzorców myślowych, przekształcając je na pozytywne. W konsekwencji czego będziesz potrafił poradzić sobie w stresujących sytuacjach.

 

Afirmacje Personalne na zamówienie odnośnie Pozbycia się Stresu czy innego interesującego Cię aspektu mają służyć Ci jako forma pomocy połączona z Twoim działaniem w kierunku pozbycia się stresu. Profesjonalnie przygotowane Nagrania wysyłają pozytywne przekazy podprogowe do Twojego umysłu aby pomóc Ci zwiększyć Twoje szanse w Uwolnieniu się od Stresu. Konsekwentne i systematyczne słuchanie nagrania przeprogramuje Twój umysł, a Ty zyskasz przewagę i zmniejszysz swoją podatność na stres.

Dominik, dla którego nagranie zamówiła jego żona przygotowaliśmy Afirmacje na Uwolnienie się od Stresu – Dominik  podzielił się z nami swoją opinią:

Ciągły stres w pracy był powodem bezsenności i problemów z krążeniem. Natłok obowiązków stwarzał straszne napięcie i najczęściej stres odreagowywałem w domu, lub bez powodu krzycząc na dzieci. Po powrocie z pracy nie miałem już sił na nic. Jadłem, kładłem się spać, sen nie przychodził więc kręciłem się po domu, a rano z powrotem do pracy. Żona zamówiła dla mnie Afirmacje z podkładem muzycznym, które miały działać podprogowo. Przyznam że nie wierzyłem że mi pomogą ale teraz widzę że się myliłem. Po około 6 tygodniach słuchania nagrań ( cichych słuchałem również w pracy) wróciłem do normy. Poczułem spokój i wyciszenie, moje reakcje stały się pozytywne i odzyskałem prawdziwy kontakt z moją rodziną. Wiem że jeszcze sporo pracy przede mną ale dotychczasowe efekty motywują mnie do dalszego słuchania nagrań. Dominik

 

https://skuteczneafirmacje.com/afirmacje-nagranie-specjalne-na-zamowienie/

Autor Artykułu: Hubert Pierzchało

Hubert Pierzchało jest doświadczonym psychologiem transpersonalnym, terapeutą oraz certyfikowanym nauczycielem medytacji OSHO. Zasłynął jako pionier podprogowej metody programowania podświadomości w Polsce i twórca pierwszych polskojęzycznych afirmacji subliminalnych na świecie. Dodatkowo, pełni funkcję dyrektora polsko-angielskiej firmy coachingowej M&W Creative Coaching LTD. Jest również autorem pracy naukowej pt. "Afirmacje Podprogowe Jako Metoda Programowania Podświadomości".

"Moją misją jest dostarczenie Ci rzetelnej wiedzy na temat potencjału Twojej podświadomości oraz przedstawienie skutecznych, bezpiecznych i sprawdzonych technik. Możesz zacząć je stosować już dziś, aby realizować swoje pragnienia i marzenia."

>