Jak pozbyć się stresu ?

Nie wiesz jak pozbyć się stresu ? Żyjesz w stresie i ciągłym biegu? Każdego dnia masz mnóstwo spraw do załatwienia? Dopadają Cię ciągłe problemy i zmartwienia?

Jeśli wciąż jesteś zmęczony, zdenerwowany i sfrustrowany to znaczy że żyjesz w stresie i potrzebujesz radykalnych zmian w swoim życiu. Wysoki poziom stresu ma duży i negatywny wpływ na Twoje ciało, umysł i emocje. Pomimo tego że odpowiednio niski poziom stresu może być dla Ciebie siłą motywującą do działania, to może on szybko przekształcić się w negatywną siłę o długotrwałym wpływie na organizm.

Stres dopada Cię ze wszystkich stron: media nakręcają lawinę ciągłego zagrożenia, w pracy wszystko ma być dopięte na ostatni guzik i gotowe na wczoraj, w domu dopada Cię szereg obowiązków, problemów i brakuje Ci czasu dla siebie. Trudno Ci nadążyć za wszystkimi oczekiwaniami i wymaganiami, a życie każdego dnia stwarza sytuacje, których nie możesz przewidzieć. Żyjesz w ciągłym napięciu, a poczucie zagrożenia wywołuje negatywne zmiany w Twoim ciele i psychice.

 

Skumulowany i przewlekły stres niszczy Twoje poczucie radości, szczęścia i bezpieczeństwa. Konsekwencją stresu są problemy psychiczne i zdrowotne, depresje, problemy ze snem, fobie i różnego rodzaju zaburzenia. Stres ma też duży wpływ na problemy z koncentracją i pamięcią. Nieodpowiednie metody reagowania na stres takie jak; używki, objadanie się, pracoholizm, zakupoholizm, bezczynność, konsumpcyjny tryb życia – dają mylne i krótkotrwałe wrażenie poprawy i odreagowania. Ogromne tempo życia jakie prowadzisz, niestety nie sprzyja relaksowi i wyciszeniu.

Jak więc można zredukować napięcie fizyczne, umysłowe i emocjonalne? Jak uwolnić się od codziennej gonitwy i tego wszystkiego co nie pozwala Ci dostrzec siebie? Jak pozbyć się stresu ?

Skuteczna Technika Nagrań Subliminalnych pozwoli Ci pokonać stres i pozwoli Ci zmienić swoją postawę w chwilach stresu w taki sposób że systematycznie i skutecznie pozbędziesz się negatywnych reakcji na stres.  Zamawiając Nagranie Skutecznych Afirmacji na Uwolnienie się od Stresu, będziesz miał możliwość rozpoznania swoich negatywnych wzorców myślowych, przekształcając je na pozytywne. W konsekwencji czego będziesz potrafił poradzić sobie w stresujących sytuacjach.

 

Afirmacje Personalne na zamówienie odnośnie Pozbycia się Stresu czy innego interesującego Cię aspektu mają służyć Ci jako forma pomocy połączona z Twoim działaniem w kierunku pozbycia się stresu. Profesjonalnie przygotowane Nagrania wysyłają pozytywne przekazy podprogowe do Twojego umysłu aby pomóc Ci zwiększyć Twoje szanse w Uwolnieniu się od Stresu. Konsekwentne i systematyczne słuchanie nagrania przeprogramuje Twój umysł, a Ty zyskasz przewagę i zmniejszysz swoją podatność na stres.

Dominik, dla którego nagranie zamówiła jego żona przygotowaliśmy Afirmacje na Uwolnienie się od Stresu – Dominik  podzielił się z nami swoją opinią:

Ciągły stres w pracy był powodem bezsenności i problemów z krążeniem. Natłok obowiązków stwarzał straszne napięcie i najczęściej stres odreagowywałem w domu, lub bez powodu krzycząc na dzieci. Po powrocie z pracy nie miałem już sił na nic. Jadłem, kładłem się spać, sen nie przychodził więc kręciłem się po domu, a rano z powrotem do pracy. Żona zamówiła dla mnie Afirmacje z podkładem muzycznym, które miały działać podprogowo. Przyznam że nie wierzyłem że mi pomogą ale teraz widzę że się myliłem. Po około 6 tygodniach słuchania nagrań ( cichych słuchałem również w pracy) wróciłem do normy. Poczułem spokój i wyciszenie, moje reakcje stały się pozytywne i odzyskałem prawdziwy kontakt z moją rodziną. Wiem że jeszcze sporo pracy przede mną ale dotychczasowe efekty motywują mnie do dalszego słuchania nagrań. Dominik

 

http://skuteczneafirmacje.com/afirmacje-nagranie-specjalne-na-zamowienie/

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>