15 września, 2016

Dzięki dobrze funkcjonującej Czakrze Gardła potrafisz sam kreować własne życie, realizując swoją drogę kariery.

Blokady na tym poziomie przyczyniają się do małomówności, skrytości i niechęci wyrażania własnych opinii. Gdy Czakra Gardła jest zamknięta, trudno Ci porozumiewać się z ludźmi, nie potrafisz bronić własnej pozycji, obawiasz się być indywidualistą, co może skutkować brakiem porozumienia w kwestiach zawodowych i biznesowych.

Przy zbalansowanej i zharmonizowanej Czakrze Gardła zyskujesz niezwykły dar mowy. Komunikacja ulega poprawie, potrafisz korzystnie porozumiewać się z klientami, a Twoje rozmowy biznesowe przynoszą oczekiwane efekty.

Blokada Czakry Gardła jest przytłumieniem jej aktywności. Może się pojawić na skutek błędnych decyzji, nawyków lub po prostu wyuczonych zachowań (np. z dzieciństwa). Przykładowo jeśli w dzieciństwie słyszałeś wciąż od rodziców takie treści jak: bądź cicho, za głośno mówisz, gadasz bzdury, dzieci głosu nie mają ...itp: może dojść do blokady Czakry Gardła. Jako dziecko podjąłeś nieświadomą decyzję o tym, że nie będziesz tak robić i przyzwyczajenie to może pozostać do końca życia skutecznie utrudniając komunikację i realizowanie kariery w życiu dorosłym.

W Czakrze Gardła przechodzisz do polegania na samym sobie, na tym co umiesz, zaczynasz być zaradny i wygadany w życiu i to jest główne wyzwanie tej Czakry. Słabo działająca lub zablokowana Czakra Gardła cechuje osoby nie umiejące się wysłowić, nie umiejące bronić własnego zdania i niezaradne życiowo. Osoba z zablokowaną Czakrą Gardła nie ma siły przebicia, boi się mówić, składać oferty i propozycje. W biznesie Twoje słowa muszą mieć moc. Aby Twój biznes i kariera kwitły musisz mieć siłę przebicia, lekkość wypowiedzi i elokwencję.


Odblokowanie Czakry Gardła zaowocuje lepszą komunikacją z innymi, zwiększeniem jakości Twoich usług, twórczości i wszystkiego co możesz zaoferować swoim klientom. Łatwość wypowiedzi pozytywnie wpłynie na rozwój Twojej kariery i aspekty zawodowe.

Jeśli chcesz  odblokować swoją Czakrę Gardła i uzyskać realne efekty zapoznaj się z informacjami zamieszczonymi na stronie Aktywatora Czakr i pozbądź się blokad i ograniczeń związanych z rozwojem swojego biznesu, kariery i osiągnięciem sukcesu.

AKTYWATOR CZAKR:

http://skuteczneafirmacje.com/sklep/#tab-con-16​Autor Artykułu: Hubert Pierzchało

Hubert Pierzchało jest doświadczonym psychologiem transpersonalnym, terapeutą oraz certyfikowanym nauczycielem medytacji OSHO. Zasłynął jako pionier podprogowej metody programowania podświadomości w Polsce i twórca pierwszych polskojęzycznych afirmacji subliminalnych na świecie. Dodatkowo, pełni funkcję dyrektora polsko-angielskiej firmy coachingowej M&W Creative Coaching LTD. Jest również autorem pracy naukowej pt. "Afirmacje Podprogowe Jako Metoda Programowania Podświadomości".

"Moją misją jest dostarczenie Ci rzetelnej wiedzy na temat potencjału Twojej podświadomości oraz przedstawienie skutecznych, bezpiecznych i sprawdzonych technik. Możesz zacząć je stosować już dziś, aby realizować swoje pragnienia i marzenia."

>