Z Tego Artykułu Dowiesz Się:

* Co się zmieni w Twoim życiu gdy odblokujesz swoją Czakrę Serca.

* Za co odpowiada Czakra Serca.

* Jak możesz już dziś zadbać o prawidłowy przepływ energii w Twojej Czakrze Serca.

Czakra Serca, umiejscowiona w środkowej części klatki piersiowej, jest niezwykle ważnym centrum energetycznym Twojego życia uczuciowego. Prawidłowo funkcjonująca Czakra Serca sprawia że z całą intensywnością potrafisz odczuwać radość, miłość, cierpliwość i łagodność.

Czakra Serca łączy to co materialne z tym co duchowe. Tak jak każdy potrzebujesz miłości, ciepła i pozytywnych uczuć aby się rozwijać i żyć. Nieważne na jakim etapie swego życia jesteś obecnie, ważne abyś miał odwagę i chęć podążać ścieżką miłości, oczyścić swoje uczucia i życie uczuciowe, oraz czerpać z tego życiową siłę.

Dzięki odblokowaniu Czakry Serca Twoje życie stanie się emocjonalnie lepsze i bogatsze. Prawidłowe funkcjonowanie tej Czakry da Ci poczucie bezpieczeństwa, miłości, radości z tworzenia związków, otworzy Cię na duchowość i pozwoli korzystać z intuicji.

Mając harmonijnie działającą Czakrę Serca jak magnes będziesz przyciągał do siebie inne osoby i sytuacje pełne miłości i zrozumienia. Będziesz budował w pełni satysfakcjonujące relacje z innymi poznasz uczucie bezinteresownej miłości.

Na poziomie Czakry Serca rozwijasz swoją samoakceptację oraz tolerancję wobec innych. Gdy masz otwarte serce czujesz wewnętrzny spokój, jesteś w harmonii z samym sobą i światem.

Aktywator Czakr Skuteczne Afirmacje

Jeśli dokucza Ci samotność, brak Ci miłości, partnera życiowego, to znak, że powinieneś skupić swoją uwagę na Czakrze Serca. Pomyśl jak wspaniałe to będzie uczucie gdy Twoja odblokowana Czakra, emanująca czystym bezinteresownym uczuciem przyciąga idealnego dla ciebie partnera z zharmonizowaną Czakrą Serca. Odczuwana wtedy miłość jest nieporównywana z żadnym innym uczuciem. Pamiętaj że podobne, przyciąga podobne!

Zdejmując Blokady z Czakry Serca uaktywniasz swoją empatię i chęć pomocy. Ludzie uśmiechają się na Twój widok i chętnie spędzają z Tobą czas. Kierując się SERCEM rozwijasz własną osobowość, otwierasz się na miłość, radość i samowyrażanie własnego istnienia.

Podsumowując:  gdy odblokujesz swoją Czakrę Serca odczujesz zmiany takie jak:

  • Gotowość kochania i dzielenia się uczuciami z innymi.
  • Dobry kontakt z partnerem, dziećmi, współpracownikami, przyjaciółmi...
  • Głębokie i szczere relacjami z innymi.
  • Większa satysfakcja i radość z bycia w związku.
  • Kontrola swojego życia uczuciowego.
  • Wdzięczność za swoje życie.
  • Zdolność do miłości bezinteresownej.
  • Chęć pomocy innym.

Zbalansowanie Czakry Serca pozwoli Ci na życie zgodne z własnym sumieniem i utrzymywanie równowagi między potrzebami własnymi, a potrzebami innych.

A w jakim stanie jest Twoja Czakra Serca i w jaki sposób wpływa na Twoje życie uczuciowe i miłość?

http://skuteczneafirmacje.com/aktywator-4-czakry-premium-kup/

Autor Artykułu: Hubert Pierzchało

Hubert Pierzchało jest doświadczonym psychologiem transpersonalnym, terapeutą oraz certyfikowanym nauczycielem medytacji OSHO. Zasłynął jako pionier podprogowej metody programowania podświadomości w Polsce i twórca pierwszych polskojęzycznych afirmacji subliminalnych na świecie. Dodatkowo, pełni funkcję dyrektora polsko-angielskiej firmy coachingowej M&W Creative Coaching LTD. Jest również autorem pracy naukowej pt. "Afirmacje Podprogowe Jako Metoda Programowania Podświadomości".

"Moją misją jest dostarczenie Ci rzetelnej wiedzy na temat potencjału Twojej podświadomości oraz przedstawienie skutecznych, bezpiecznych i sprawdzonych technik. Możesz zacząć je stosować już dziś, aby realizować swoje pragnienia i marzenia."

>