20 października, 2016

Czakra Korony - to siódmy ośrodek, położony na czubku głowy w okolicach ciemiączka. Czakra Korony odpowiada za pełną integrację osobowości: sfery fizycznej, psychicznej i duchowej. Jeśli Twoja Czakra Korony jest zamknięta, odcinasz się od duchowości i możliwe, że masz też krytyczny stosunek do ludzi uduchowionych.

Jeśli Czakra Korony jest zamknięta lub osłabiona, objawia się to poczuciem zagubienia, duchową pustką, tendencją do podejmowania złych decyzji zawodowych lub osobistych, oraz trudnością w obraniu i podążaniu za życiowym celem.


Jeśli wątpisz w sens życia, odczuwasz rozstrój wewnętrzny i nie panujesz nad swoim ciałem to skup się na Siódmej Czakrze Korony. Gdy funkcjonuje właściwie, czujesz wewnętrzną równowagę duchową. Rozwój tej Czakry ma także decydujący wpływ na jakość medytacji u osób, które chcą osiągnąć lepszy rozwój duchowy.


Czakra Korony jest Twoim łącznikiem z wszechświatem, boską inspiracją oraz z własną duchowością. Energia Czakry Korony wpływa na Twoje podejście do działalności charytatywnej, systemu wartości i wierzeń, pojęcia boskości oraz sił wyższych. Gdy Twoja Siódma Czakra otwiera się, zaczynasz mieć potrzebę rozwoju wewnętrznego.

Nieharmonijne działanie tej Czakry powoduje życie w wyimaginowanym świecie marzeń, złudzenia, frustracje, perfekcjonizm, ucieczkę od rzeczywistości, destrukcję i przygnębienie.


Jej nieprawidłowe funkcjonowanie może prowadzić do skrajnego materializmu i braku perspektyw życiowych. Oddzielenie od pełni bytu, strach, lęki, blokowanie innych Czakr, brak zaufania, bezcelowość istnienia, ucieczka w choroby, strach przed śmiercią, brak wiary, zamknięcie na duchowość, protekcjonalność, arogancja, zamknięcie na ludzi i wywyższanie się.


Pracuj nad czakrą Korony jeśli:


  • rzadko odczuwasz jedność ze wszechświatem, tym co boskie i niewytłumaczalne,

  • często czujesz się samotny,

  • wydaje Ci się, że nie zasługujesz na wsparcie od mocy najwyższych,

  • często wątpisz w istnienie sił wyższych i z trudnością przychodzi Ci zrozumienie faktu, że istnieją inne wymiary życia niż tylko ten cielesny,

  • nie czujesz sensu życia,

  • jesteś zamknięty na duchowość i postrzeganie siebie jako coś więcej niż tylko osobę, w tym konkretnym ciele fizycznym,

  • nie jesteś zainteresowany rozwojem duchowym,

  • nie wierzysz w istnienie wyższych energii, którymi można celowo się posługiwać, tak aby wpływać na materię,

  • nie obchodzi Cię cel i sens istnienia - Twoje życie to bardziej wegetacja, niż prawdziwe, pełne przeżywanie,

  • brak Ci samoświadomości.


A w jakim stanie jest Twoja Czakra Korony i w jaki sposób wpływa na Twoją duchowość i wyższe doznania?


Sprawdź co już dzisiaj możesz zrobić, aby pozbyć się ograniczeń i blokad na poziomie Czakry Korony: http://skuteczneafirmacje.com/aktywator-7-czakry-premium-kup/

Autor Artykułu: Hubert Pierzchało

Hubert Pierzchało jest doświadczonym psychologiem transpersonalnym, terapeutą oraz certyfikowanym nauczycielem medytacji OSHO. Zasłynął jako pionier podprogowej metody programowania podświadomości w Polsce i twórca pierwszych polskojęzycznych afirmacji subliminalnych na świecie. Dodatkowo, pełni funkcję dyrektora polsko-angielskiej firmy coachingowej M&W Creative Coaching LTD. Jest również autorem pracy naukowej pt. "Afirmacje Podprogowe Jako Metoda Programowania Podświadomości".

"Moją misją jest dostarczenie Ci rzetelnej wiedzy na temat potencjału Twojej podświadomości oraz przedstawienie skutecznych, bezpiecznych i sprawdzonych technik. Możesz zacząć je stosować już dziś, aby realizować swoje pragnienia i marzenia."

>