6 kwietnia, 2016

Matura zbliża się wielkimi krokami? Myśl o niej spędza Ci sen z powiek? Czy uważasz, że brakuje Ci determinacji i motywacji do nauki? Czy masz problem z koncentracją i skupieniem się na nauce? Czy jesteś leniwy i odkładasz naukę na później? Czy wiele niepotrzebnych spraw i działań zajmuje Twój cenny czas? Czy czujesz lęk i strach przed maturą? Zamartwiasz się, że nie zdążysz powtórzyć całego materiału? Czujesz, że zaczyna Cię to wszystko przerastać?

Zupełnie nie wiesz, jak sobie z tym poradzić?

Matura z pewnością kumuluje w Tobie stres i możesz nie radzić sobie z emocjami. Stres jest jednym z głównych czynników, który przeszkadza w przyswajaniu wiedzy, dlatego trzeba go zredukować do minimum, gdy masz przed sobą taki egzamin, jak Matura. Pamiętaj, że stres przed Egzaminem Maturalnym może spowodować pogorszenie pamięci i koncentracji. Możesz wiele zapomnieć, co odbije się na wynikach z Egzaminu Maturalnego. Jeśli pójdziesz na Maturę wyluzowany, spokojny i z poczuciem pełnego przygotowania, zobaczysz, że wtedy znacznie lepiej poradzisz sobie na egzaminie.

 

Co zrobić, żeby zminimalizować stres?

Co zrobić aby zmotywować się do nauki?

Jak uaktywnić posiadaną wiedzę i umiejętności?

Co zrobić aby zwiększyć swoją psychiczną odporność na Maturze?

Poznaj sposób dzięki któremu, zdasz Maturę bez stresów, nerwów i w doskonałej formie psychicznej. Twój Egzamin Maturalny będzie przebiegał znacznie łatwiej i znacznie prościej, dzięki opatentowanej i przynoszącej wspaniałe efekty Technice Subliminalnej.

Dzięki nagraniom Skutecznych Afirmacji osiągniesz stan spokojnego, odprężonego ciała i skoncentrowanego, uważnego umysłu.

Afirmacje użyte w nagraniu pomogą Ci się skoncentrować i efektywniej przyswajać wiedzę.

 

 

Pamiętam jak dziś swoją maturę, chociaż minął już rok– było to dla mnie duże i bardzo stresujące przeżycie. Dzisiaj gdy już mam egzamin za sobą wspominam go z uśmiechem na ustach, ale rok temu przed maturą byłam zestresowana, przestraszona i cierpiałam na bezsenność. Zdawałam sobie sprawę że dobry wynik z egzaminu rozstrzygał czy zdołam się dostać na listę przyjętych na upragnioną przeze mnie uczelnię. Silny lęk który zaczęłam czuć już 4 miesiące przed maturą powodował że reagowałam niekontrolowaną złością i agresją i napięciem nerwowym przed każdą próbą nauki i powtarzaniem materiału. Zrozumiałam, że w ten sposób niczego nie osiągnę i zaczęłam szukać pomocy przez internet. Natrafiłam na stronę skutecznych Afirmacji i czytając pozytywne opinie osób, które skorzystały z tych nagrań postanowiłam spróbować. Napisałam do skutecznych afirmacji i poprosiłam o przygotowanie dla mnie nagrania, które pomogłoby mi zdać bezstresowo maturę i pozwoliłoby na spokojną i efektywna naukę. Po trzech dniach otrzymałam nagranie z Afirmacjami, które zaczęłam słuchać już od pierwszego dnia i słuchałam aż do samej matury przez ponad 2 miesiące. Już po około 10 dniach stałam się spokojniejsza a nastawienie do nauki zmieniło się na lepsze. Szybciej przyswajałam wiedzę i potrzebny materiał, minął paniczny lęk i zwiększyła się moja motywacja. Maturę zdałam bez poprawek z dobrymi wynikami! Afirmacje bardzo mi pomogły w opanowaniu swoich emocji i w nauce. Polecam wszystkim przyszłym maturzystom!  Alicja

Tworząc Nagranie dla osób przygotowujących się do Egzaminu Maturalnego uwzględniliśmy 4 kluczowe aspekty:

1.Motywacja do nauki.

2.Koncentracja i łatwość przyswajania wiedzy.

3.Umiejętność organizowania czasu potrzebnego do nauki.

4.Zachowanie spokoju i maksymalnej koncentracji na Egzaminie Maturalnym.

Afirmacje do Nagrania zostały dobrane w ten sposób, aby każdy z wymienionych aspektów został uwzględniony.

Dzięki Subliminalnym nagraniom AUDIO możesz opanować swoje emocje, stres i pozbyć się tremy i zdenerwowania na Egzaminie Maturalnym. Subliminalne nagranie AUDIO zastąpi Twoje negatywne myśli – myślami pozytywnymi i pomoże Ci bezstresowo zdać Egzamin Maturalny.
https://skuteczneafirmacje.com/zdaj-egzamin-maturalny-afirmacje/

 

 

Autor Artykułu: Hubert Pierzchało

Hubert Pierzchało jest doświadczonym psychologiem transpersonalnym, terapeutą oraz certyfikowanym nauczycielem medytacji OSHO. Zasłynął jako pionier podprogowej metody programowania podświadomości w Polsce i twórca pierwszych polskojęzycznych afirmacji subliminalnych na świecie. Dodatkowo, pełni funkcję dyrektora polsko-angielskiej firmy coachingowej M&W Creative Coaching LTD. Jest również autorem pracy naukowej pt. "Afirmacje Podprogowe Jako Metoda Programowania Podświadomości".

"Moją misją jest dostarczenie Ci rzetelnej wiedzy na temat potencjału Twojej podświadomości oraz przedstawienie skutecznych, bezpiecznych i sprawdzonych technik. Możesz zacząć je stosować już dziś, aby realizować swoje pragnienia i marzenia."

>