28 czerwca, 2015

Czy wiesz,  że dobrobytem cieszą się głównie ludzie, którzy mają pozytywne nastawienie do pieniędzy i uważają że pieniądze są dobre i potrzebne?

Czy wiesz że Twoje myśli i uczucia względem pieniędzy mają ogromny wpływ na Twoją sytuację finansową?

Jeśli chcesz mieć więcej pieniędzy to przede wszystkim  musisz zmienić swoje myślenie na temat pieniędzy.

Zdrowe i pozytywne podejście do pieniędzy wiąże się z zachowaniem równowagi między wydatkami a oszczędnościami. Swoim myśleniem i działaniem tworzysz realia finansowe, w których żyjesz.  Jeśli żyjesz w przekonaniu, że jesteś zamożny i godny pieniędzy, są one na Twoim koncie.  Jeśli jednak cierpisz z poczucia winy, wstydu, lęku, co wynika z niskiej samooceny, nie przyciągniesz w ten sposób dobrobytu do swojego życia.

 

Najczęściej Twoje doświadczenia z pieniędzmi wynikają z tego, jakie wzorce wyniosłeś z domu. Zazwyczaj nieświadomie je powtarzasz, dlatego warto je sobie uświadomić. Przypomnij sobie czy wyrosłeś w przekonaniu, że ,,pieniądze są dobre,,  czy wręcz przeciwnie, że ,,szczęścia nie dają,,.

Przeanalizuj jakie znaczenie mają dla ciebie pieniądze. Czy są czymś złym, stresującym, i nieosiągalnym? Negatywne sformułowania musisz zamienić na pozytywne i przekonać swoją podświadomość że pieniądze są czymś dobrym w Twoim życiu.

Powody Twoich problemów z pieniędzmi mogą tkwić głęboko w dzieciństwie i podświadomości, a to wszystko może na na długo zablokować pozytywne myślenie o pieniądzach.

Wszystkie Twoje myśli związane  z pieniędzmi mają swoje źródło w Twoich przekonaniach.  Jeżeli czujesz, że Cię blokują, wpędzają w poczucie winy – zmień je.

Jak to rozwiązać?  Jak przestawić się na pozytywne myślenie o pieniądzach?

Już dziś zacznij myśleć pozytywnie o pieniądzach, tak jak robią to ludzie bogaci! Aby zmienić swoje negatywne przekonania na pozytywne skorzystaj z  jednej z najskuteczniejszych metod pozytywnego programowania umysłu – Afirmacji Subliminalnych.

Marek korzystał z nagrania Myśl Pozytywnie o pieniądzach i podzielił się z nami swoją opinią:

Codziennie skupiałem swoją uwagę na tym, co tak naprawdę mi nie służy, co mi przeszkadza, czego nie chcę. Ale im bardziej się na tym skupiałem, im bardziej czegoś nie chciałem, tym więcej tego w życiu dostawałem. I tak samo było z pieniędzmi , z rodzinnego domu pamiętam najbardziej powtarzaną myśl że ,,pieniądze szczęścia nie dają,, i sam sobie powtarzałem to w dorosłym życiu i wierzyłem w to dopóki nie postanowiłem tego zmienić. Dzięki Afirmacjom zacząłem pracę ze swoimi złymi przekonaniami na temat pieniędzy i widzę postęp. Od czasu gdy zacząłem pozytywnie myśleć i mówić o pieniądzach zauważyłem że łatwiej jest mi je pozyskiwać i moja sytuacja finansowa bardzo się poprawiła.Liczę też oczywiście na jeszcze większe pozytywne zmiany i czuję że na nie zasługuję. Dziękuję

Marek B.

Jeśli Ty również chcesz zacząć  Myśleć Pozytywnie o Pieniądzach zapraszamy Cię do skorzystania z nagrania Skutecznych Afirmacji:
Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wyglądają nagrania Subliminalne z Afirmacjami to w każdej chwili możesz skorzystać z bezpłatnej próbki nagrania Pokochaj Siebie :

Autor Artykułu: Hubert Pierzchało

Hubert Pierzchało jest doświadczonym psychologiem transpersonalnym, terapeutą oraz certyfikowanym nauczycielem medytacji OSHO. Zasłynął jako pionier podprogowej metody programowania podświadomości w Polsce i twórca pierwszych polskojęzycznych afirmacji subliminalnych na świecie. Dodatkowo, pełni funkcję dyrektora polsko-angielskiej firmy coachingowej M&W Creative Coaching LTD. Jest również autorem pracy naukowej pt. "Afirmacje Podprogowe Jako Metoda Programowania Podświadomości".

"Moją misją jest dostarczenie Ci rzetelnej wiedzy na temat potencjału Twojej podświadomości oraz przedstawienie skutecznych, bezpiecznych i sprawdzonych technik. Możesz zacząć je stosować już dziś, aby realizować swoje pragnienia i marzenia."

>