Myśli i Zdrowie

Czy znasz moc efektu placebo?  Placebo to coś, co przypuszczalnie nie ma wpływu na ciało. Mówi się pacjentowi, że to poskutkuje, i czasem się okazuje, że placebo odnosi ten sam skutek, może nawet większy niż lekarstwo. A zatem to umysł ludzki jest najsilniejszym czynnikiem w sztuce uzdrawiania, czasem nawet silniejszym niż lekarstwo.

Efekt placebo to potężny fenomen. Kiedy pacjenci myślą i szczerze wierzą, że tabletka jest środkiem leczniczym, nawet jeśli jest to tylko sprasowany w pigułkę talk, otrzymają to, w co wierzą, i zostają wyleczeni.
To Twoja  fizjologia tworzy chorobę, by przesłać Ci informację, by powiadomić Cię, że masz zachwianą perspektywę albo że nie masz w sobie miłości ani wdzięczności. Zatem sygnały i objawy ciała nie są czymś strasznym.

Dzięki myślom możesz znaleźć drogę do idealnego stanu zdrowia, doskonałego ciała, doskonałej wagi i wiecznej młodości. Możesz to urzeczywistnić poprzez konsekwentne myślenie o doskonałości.

Choroba nie może istnieć w ciele, któremu towarzyszą harmonijne myśli. Wiedz, że jest tylko doskonałość, i gdy ją sobie uświadamiasz, przywołujesz ją. Myśli o niedoskonałości są przyczyną wszystkich schorzeń rodzaju ludzkiego, w tym chorób, ubóstwa i braku szczęścia. Kiedy towarzyszą Ci negatywne myśli, odcinasz się od tego co dobre. Złóż deklarację: „Myślę tylko o doskonałości. Widzę tylko doskonałość. Jestem doskonałością”.

Jeśli cierpisz na jakąś chorobę i skupiasz się na tym, rozmawiasz o tym z ludźmi, to tym samym tworzysz więcej komórek chorobowych. Musisz widzieć samego siebie żyjącego w doskonale zdrowym ciele. Chorobą niech zajmą się lekarze.

Kiedy ludzie chorują, to zdarza się często, że nie robią nic innego, tylko rozmawiają o swojej chorobie. Dzieje się tak dlatego, że myślą o niej cały czas, więc werbalizują swoje myśli. Jeśli czujesz się nawet odrobinę niezdrów, nie rozmawiaj o tym – chyba że pragniesz być jeszcze bardziej chory. Musisz wiedzieć, że za wszystko jest odpowiedzialna Twoja myśl, i powtarzać jak najczęściej: „Czuję się wspaniale. Czuję się tak dobrze”, i naprawdę tak się czuć.

Efekt placebo to przykład działania -prawa przyciągania. Kiedy pacjent naprawdę wierzy, że zażywa lekarstwo, otrzymuje to, w co wierzy – zdrowie !
„Skupianie się na doskonałym zdrowiu” jest czymś, co  możesz robić wewnętrznie, bez względu na to, co dzieje się na zewnątrz.
Jeśli chciałbyś skutecznie zamienić swoje negatywne myśli na pozytywne to mogą Ci w tym pomóc Nagrania z Afirmacjami ,,Myśl pozytywnie,,. Dzięki nim szybciej pozbędziesz się blokad i zaczniesz optymistycznie patrzeć na świat.

http://skuteczneafirmacje.com/sklep/zdrowie/emocjonalne/afirmacje-mysl-pozytywnie/

***

Maria, która korzystała z nagrania ,,Myśl Pozytywnie,,  podzieliła się z nami swoimi spostrzeżeniami:

Afirmacje ,,Myśl Pozytywnie,, pomogły mi skończyć z  dołującymi mnie myślami i niedocenianiem siebie.Teraz wiem jak wiele mogę osiągnąć korzystając z siły pozytywnego myślenia i pogodnego postrzegania świata. Czuję że wszystko może się udać, że ja też mogę odnieść sukces. Dzięki mojemu pozytywnemu nastawieniu zaczęłam dostrzegać życie pełne możliwości.Negatywne myśli i przekonania z każdym dniem zastępuję pozytywnymi. Wprowadzam nie znaną mi dotąd energię i pasję do mojego życia. Pięknie dziękuję za wspaniałe, inspirujące Afirmacje.
Maria S.

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>