9 marca, 2024

 Cześć Hubert,mieliśmy się podzielić odczuciami z wczorajszego naszego spotkania Alchemii Tańca, no więc mnie wyszedł smutek….Nawet nie spodziewałem się, że go jeszcze tak głęboko trzymam, bo to z dzieciństwa, z lat szkolnych, nawet można powiedzieć już z takiego okresu dojrzewania. I to długi czas miałem ten smutek.

I powiem Ci, że w trakcie sesji Alchemii tańca sporo czas potrzebowałem żeby najpierw się z nim się spotkać a później się z niego otrząsnąć…..dzisiaj jest o wiele, wiele lepiej 🙂

Zapisz się aby otrzymać powiadomienie o terminie kolejnej sesję ONLINE Alchemii Tańca

Autor Artykułu: Hubert Pierzchało

Hubert Pierzchało jest doświadczonym psychologiem transpersonalnym, terapeutą oraz certyfikowanym nauczycielem medytacji OSHO. Zasłynął jako pionier podprogowej metody programowania podświadomości w Polsce i twórca pierwszych polskojęzycznych afirmacji subliminalnych na świecie. Dodatkowo, pełni funkcję dyrektora polsko-angielskiej firmy coachingowej M&W Creative Coaching LTD. Jest również autorem pracy naukowej pt. "Afirmacje Podprogowe Jako Metoda Programowania Podświadomości".

"Moją misją jest dostarczenie Ci rzetelnej wiedzy na temat potencjału Twojej podświadomości oraz przedstawienie skutecznych, bezpiecznych i sprawdzonych technik. Możesz zacząć je stosować już dziś, aby realizować swoje pragnienia i marzenia."

>