Podświadomość i Afirmacje

Afirmacje możemy podzielić na dwie grupy: pozytywne i negatywne. W obu przypadkach Afirmacje działają i tylko od Ciebie zależy czy w Twoim życiu mają szansę urzeczywistnić się przekazy pozytywne czy negatywne.

Afirmacja jest aprobowaniem, potwierdzeniem, zgodą na coś, uznaniem czegoś na dobre. Są to stwierdzenia na temat siebie, otoczenia świata i zdarzeń.

Pozytywne Afirmacje dotyczą tego co chcesz osiągnąć, co jest dla Ciebie dobre, co przyniesie szczęście, radość i dobrobyt. Negatywne Afirmacje to te, które uważasz za niekorzystne, to stany których chcesz uniknąć. Wypowiadając i myśląc o tym czego nie chcesz niestety przyciągasz to do siebie.

Myśląc i wypowiadając poszczególne stwierdzenia każdego dnia kreujesz swoją rzeczywistość.

Zastanów się teraz jaka jest Twoja rzeczywistość, czy więcej na co dzień kreujesz i wypowiadasz negatywnych czy pozytywnych przekazów?

Twoje myśli i wypowiedzi wpływają na Twoją podświadomość, to co Ci się wydaje całkiem niewinne może mieć ogromny wpływ na Twoje życie.

Każda Twoja myśl dąży do realizacji, wypowiadając swoje myśli Afirmujesz swoje życie, zgadzasz się na ich realizację. Dlatego każda Afirmacja powinna być pozytywnym stwierdzeniem, nie zawierającym negacji i wywołującym pozytywne emocje.

 

Ważne jest abyś przekonał swoją podświadomość, że stare wzorce i schematy są już niepotrzebne i chcesz je zmienić stosując nowe, pozytywne stwierdzenia, myśli, wzorce i nawyki.

Początki nie są łatwe, będziesz się musiał przestawić na pozytywne myślenie, ale z biegiem czasu będzie Ci coraz łatwiej i zaczniesz dostrzegać pozytywne efekty zmian. Celem Afirmacji jest wprowadzenie pozytywnych zmian.
Swoje dotychczasowe przekonania, schematy i wzorce możesz usunąć sam przestawiając swoje negatywne myślenie na pozytywne, zajmie Ci to trochę czasu ale ważne abyś był cierpliwy i zmotywowany. Jeśli jednak potrzebujesz szybszych i efektywniejszych zmian w swoim życiu możesz skorzystać z Afirmacji Podprogowych inaczej Subliminalnych, które omijają Twój świadomy umysł i Twojego wewnętrznego krytyka i są w łatwiejszy sposób kodowane przez Twoją podświadomość.
Afirmacje Podprogowe, są zapisane w wysokich częstotliwościach i są słyszane przez Ciebie jako szumy lub inne dźwięki. Twój mózg i podświadomość odbiera je tak samo jak zwykłe Afirmacje – są one jednak o tyle lepsze, że nie słysząc ich nie możesz ich w żaden sposób blokować – dlatego są tak bardzo skuteczne .

Nie ma sytuacji, której nie można by zmienić. Każde wydarzenie złe czy dobre jest częścią Ciebie, masz swoją przeszłość i nagromadzone w głowie negatywne myśli i doświadczenia. Dlatego może upłynąć trochę czasu zanim osiągniesz wybrany cel i zmieni się Twoja rzeczywistość. Ale kiedy rozpoczniesz już pracę z Afirmacjami to proces zmian i odzyskiwania sił z dnia na dzień będzie mobilizował Cię do kontynuowania pracy nad sobą.

Afirmacje z którymi będziesz pracował staną się Twoimi nowymi przekonaniami, staną się dla Ciebie prawdziwe, a Twój umysł będzie się ich trzymał z determinacją.

Zacznij od akceptacji siebie samego, dopiero gdy akceptujesz siebie, swoje niedoskonałości to będziesz gotowy do dalszych zmian. Na początek możesz wypróbować i przetestować działanie Nagrania ,,Pokochaj Siebie,,. Na stronie Skutecznych Afirmacji dostępna jest bezpłatna wersja nagrania, którą w każdej chwili możesz zacząć stosować.
Nawet nie wiesz jak wiele osób, które skorzystały z Afirmacji Podprogowych zmieniło swoje życie, osiągnęło cel i spełniło marzenia . Ty też masz do tego dostęp, warto spróbować i się przekonać . Kiedy już pozwolisz sobie skoncentrować się na własnych potrzebach, Twoje życie stopniowo nabierze nowego znaczenia i będziesz zdolny osiągnąć swój cel.

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>