Pomóż Szczęściu

Chyba nie ma na świecie osoby, która chociaż raz nie dostała „kopniaka” od życia, który na jakiś czas pozbawił ją szczęścia. Co można zrobić w sytuacji, gdy coś takiego Ci się przydarzy?

Najważniejsze aby w ogóle coś zacząć robić!  Gdy stajesz się nieszczęśliwy, Twoje życie traci sens, to nic się w nim nie zmieni, jeśli sam tych zmian nie wprowadzisz.  Ale jak ktoś, kto stracił ochotę do działania, kto nie wie, co ma ze sobą zrobić, ma zacząć działać?

Kluczem do rozwiązania tej sytuacji jest zyskanie odpowiedniej motywacji. W tym wypadku mało kiedy pomogą Ci słowa otuchy znajomych w stylu: nie możesz się załamywać, głowa do góry, itd. To ich rady, widziane z ich perspektywy, które do Ciebie wcale nie muszą przemawiać. Dlatego zastanów się nad prezentowanymi poniżej dwoma metodami.

Metoda pierwsza polega na tym, aby skupił się na działaniach, które pozwolą Ci rozwiązać Twój problem – przyczynę Twego nieszczęścia. Mając świadomość, że jesteś w stanie rozwiązać ten problem, zyskujesz motywację, aby ruszyć z energią do działania.

Ale co możesz zrobić w sytuacjach, gdy nie jesteś w stanie podjąć działań mogących bezpośrednio rozwiązać Twoje problemy?

Wtedy powinieneś zająć się czymś innym, co zajmie Cię na tyle skutecznie, że będziesz mógł nie myśleć bez przerwy o przyczynie swojego nieszczęścia. Na przykład: gdy masz kłopoty osobiste, których nie jesteś w stanie bezpośrednio rozwiązać, to skup się na pracy zawodowej. Ideałem jest, aby to zajęcie, na którym się skoncentrujesz, stało się dla Ciebie prawdziwą pasją, której całkowicie się poświęcisz. Dlatego warto przemyśleć, co może się nią stać. Może to być np. jakieś niezrealizowane dotychczas marzenie.

Jeśli marzyłeś o podróżach, to skup się na nich, jeśli chciałeś zająć się fotografią, to zrób to! Jeżeli Twoje dotychczasowe problemy dotyczyły wielu aspektów Twojego życia, to wtedy warto pójść w zupełnie nowych kierunkach, które nie będą Ci kojarzyć się z dotychczasowym życiem i związanymi z nim problemami.

Jeśli w Twoim życiu jest dużo stresu, czujesz się nieszczęśliwy, brak Ci motywacji masz codziennie napięty grafik, zaczynasz się gubić, jesteś rozdrażniony, czy też Twój system nerwowy jest na skraju wytrzymałości…to pomóż szczęściu i skorzystaj z relaksujących i koncentrujących nagrań ze Skutecznymi Afirmacjami.

Pomogą Ci one pozbyć się negatywnych emocji i stresu nagromadzonych w Twoim organizmie, będą wzmacniały Twoja motywację  i poczucie szczęścia.
http://skuteczneafirmacje.com/
Twoje ciało zrelaksuje się a umysł będzie się cieszył zasłużonym odpoczynkiem.

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>