Pomyśl o sobie

Kiedy masz jakiś problem: spójrz wewnątrz siebie, przeanalizuj i poszukaj w sobie.  Jesteś  przyzwyczajony, żeby szukać źródła swoich problemów dookoła siebie, w innych tylko nie w sobie.

Przebaczenia i przemiany są procesami, które pozwalają Ci na interakcję ze swoim wewnętrznym ,,ja,, głównym celem jest odkryć w sobie siebie samego. Jest to głęboki dar, który pozwali Ci rozwinąć jedność współpracy z Twoim  wnętrzem. Jest to proces, który   jest wolnością absolutnego i całkowitego wyzwolenia się z Twojej  przeszłości. Zachęca do poszukiwania odpowiedzi wewnątrz siebie. Jednak trudno jest usłyszeć odpowiedź, kiedy jesteś zagubiony  w dolegliwościach, konfliktach i urazach.

Nie chodzi o wizualizacje, wyznaczanie celów lub tworzenia list celów. Tylko o oczyszczenie i zaufanie sobie samemu. Posiadasz tyle śmieci w sobie, tyle złych wspomnień że, często sobie z tym nie radzisz.
Wszystkie negatywne wspomnienia, są tylko manifestacją Twoich myśli. Jeśli zmienisz swoje myśli to  oczyszczenia zaczynają się wewnątrz Ciebie ,dlatego jest bardzo ważne, żeby podświadomość nauczyła się oczyszczać, bo podświadomość nigdy nie śpi a jeśli nauczysz ją  oczyszczania to będzie to robiła dla Ciebie cały czas.
Rozwiniesz skrzydła w momencie, kiedy uwolnisz się  od ego, czyli od poczucia wstydu, winy, bezsilności, żalu, strachu, złości, pożądania, dumy.

Szczęście i radość życia są już w Tobie. Dlaczego więc tego nie doświadczasz na co dzień? Ponieważ wybierasz ograniczenia w jakie uwierzyłeś. Gdzie jest źródło szczęścia? Co musisz zrobić, aby dotrzeć do niego? Spójrz wewnątrz siebie, spójrz poza umysł, spójrz poza ego, a odkryjesz nieskończone pokłady szczęścia, wolności i bezwarunkowej miłości.

To czego szukasz, to już masz. To tylko ego twierdzi, że jest inaczej. Jeżeli chcesz się z czymś identyfikować, to identyfikuj się ze swoim Nieograniczonym Ja. To jak szybko posuwasz się na ścieżce rozwoju, zależy od tego jak bardzo identyfikujesz się ze swoim Wyższym Nieograniczonym Ja.

Uwalniając ego, uwalniasz ograniczenia, uwalniasz ból i cierpienie. I w ten sposób odkrywasz coraz więcej i więcej tego kim naprawdę jesteś. Pamiętaj, nie tracisz swojej indywidualności, tracisz tylko uczucia, emocje, myśli i przekonania, które ciebie ograniczają.

Twój rozwój zależy tylko i wyłącznie od ciebie. Tylko ty możesz podjąć decyzję o dokonaniu zmian i ich dokonać. Szybkość zmian będzie zależała od determinacji zrobienia tego i od wiedzy jak to zrobić skutecznie.
Zrób to co możesz teraz zrobić, jak to zrobisz pojawią się nowe możliwości i wtedy zrobisz drugi krok. Podróż zaczyna się zawsze od postawienia pierwszego kroku. Jeżeli coś robisz to zrób to najlepiej jak potrafisz.

Twoim pierwszym Krokiem mogą być Afirmacje oczyszczające świadomość i pozytywnie kodujące Twoją podświadomość. To prosty pierwszy krok, który przynosi ogromne korzyści.

Profesjonalne Afirmacje dostępne są na stronie:
http://skuteczneafirmacje.com/sklep/
Każdy moment daje ci możliwość do wzrostu i rozwoju. To od ciebie zależy czy go wykorzystasz, czy nie.

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>