16 lutego, 2016

Czy nie potrafisz pozbyć się swoich ograniczeń?

Czy czujesz że stoisz w miejscu i nie potrafisz ruszyć do przodu?

Czy chciałbyś pozbyć się tego co Cię blokuje?

Czy Twoje ograniczenia nie pozwalają Ci skutecznie działać?

Gdy rezygnujesz ze swoich planów jeszcze przed podjęciem działania, pozbawiasz się szans na pozytywne zmiany w swoim życiu. Jeśli będziesz wpadał na genialne pomysły i rezygnował z nich z powodu swoich ograniczeń – musisz mieć świadomość tego, że nic się nie zmieni na lepsze, a Twoje świetne pomysły mogą być wykorzystane przez kogoś innego, kogoś kto działa i nie ogranicza się w swoim działaniu.

Na pewno nie raz miałeś w swoim życiu takie sytuacje, że przed podjęciem działania ograniczał Cię strach przed porażką. Czułeś ogromną chęć do działania, w wyobraźni widziałeś siebie na samym szczycie. Ale w chwili gdy przychodził czas na działanie i postawienie pierwszego kroku w Twojej głowie pojawiał się głos: ,,nie dasz rady,,. Ten głos, to Twoje wewnętrzne ograniczenia.

Słuchając swoich ograniczeń i nie wychodząc im na przeciw możesz zaprzepaścić wiele w swoim życiu zawodowym, prywatnym, w relacjach, związkach, zdrowiu i wielu innych aspektach.

Twoje wewnętrzne ograniczenia mogą mocno wpływać na osiągane przez ciebie wyniki na wielu płaszczyznach życia. Wszystko czego doświadczasz na co dzień jest efektem Twojego sposobu myślenia.

To co Cie ogranicza to Twoje przekonania. Kształtują one obraz Twojego świata, podpowiadają Ci co jest możliwe a co nie możliwe. Ograniczające przekonania nie pozwalają Ci kierować swoim losem tak jakbyś chciał.Ograniczenia istnieją tylko w Twoim umyśle. Sam je sobie narzucasz. To Ty decydujesz i podejmujesz działania dotyczące Twojego życia i wszystko zależy od Ciebie. Pozwalając swoim ograniczeniom na kierowanie Twoim życiem niczego nie dokonasz i zamkniesz sobie szanse na lepsze i ciekawsze życie. Od Ciebie zależy czy uwolnisz się od swoich ograniczeń i pozwolisz na zmiany w swoim życiu.

Jeśli chcesz skutecznie pozbyć się swoich ograniczeń i blokad to jest na to sposób. Sposób na to aby się uwolnić od swoich ograniczeń i zacząć wprowadzać pomysły i plany w swoje życie, uwierzyć w siebie i podejmować skuteczne działania. Pozbywając się swoich ograniczeń zaczniesz żyć pełnią życia i czerpać z niego to co najlepsze.

Skutecznym sposobem na pozbycie się swoich ograniczeń i blokad jest Technika Subliminalna. Zawarte w nagraniach Subliminalnych – Afirmacje pomogły już wielu osobom zmienić na lepsze ich życie i postrzeganie świata. Dzięki Afirmacjom przełamujesz swoje bariery i otwierasz się na nowe, ciekawe doświadczenia. Nagrania działając bezpośrednio na podświadomość wpływają na zmianę Twojego dotychczasowego myślenia dzięki czemu sukcesywnie zaczynasz działać kreatywnie i bez ograniczeń.

Korzystając z nagrań podniesiesz poziom swojej determinacji, zaczniesz odważnie przyjmować możliwości jakie pojawiają się w Twoim życiu.

Dzięki pozytywnym przekazom do Twojej podświadomości będziesz w stanie pozbyć się swoich ograniczeń i osiągnąć dużo więcej niż dotychczas. Rozwiniesz w sobie śmiałość i odwagę do szybkiej realizacji swoich pomysłów, a odważne działanie stanie się dla ciebie naturalną umiejętnością. Twój umysł mocno skoncentruje się wokół wyznaczonych celów, poczujesz się zmotywowany i gotowy do działania, a Twoje ograniczenia i blokady zostaną zastąpione nowymi pozytywnymi wzorcami.

 

Kasia podzieliła się z nami swoimi efektami pracy ze Skutecznymi Afirmacjami:Mnóstwo ograniczeń nie pozwalało mi kierować swoim życiem. Na początku nie byłam świadoma swoich ograniczeń, myślałam że to jest normalne i że nigdy nie byłam i nie będę tak dobra w tym co robię aby moje życie wyglądało inaczej. Moje ograniczenia wzięły się z dzieciństwa, jak byłam małą dziewczynką byłam ciągle za wszystko karcona i niedoceniana. Musiałam mieć najlepsze oceny, a jak je miałam to nie pamiętam żebym była za nie chwalona. Ograniczałam się we wszystkim: uważałam że nie zasługuję na miłość, na rodzinę, ładne rzeczy itd. Moja koleżanka poleciła mi afirmacje ponieważ jej bardzo pomogło nagranie ,,Uwolnij się od przeszłości ,,. Postanowiłam spróbować i zamówiłam nagranie aby uwolnić się od moich ograniczeń. Słucham nagrania już 9 tygodni i muszę przyznać że moje życie stopniowo zaczęło się zmieniać na lepsze. Od dwóch tygodni mam nową lepszą pracę, zaczęłam tańczyć i wybieram się niedługo w podróż moich marzeń. Jestem zaskoczona tymi wszystkimi zmianami i bardzo szczęśliwa. Polecam skuteczne afirmacje wszystkim. Kasia

Autor Artykułu: Hubert Pierzchało

Hubert Pierzchało jest doświadczonym psychologiem transpersonalnym, terapeutą oraz certyfikowanym nauczycielem medytacji OSHO. Zasłynął jako pionier podprogowej metody programowania podświadomości w Polsce i twórca pierwszych polskojęzycznych afirmacji subliminalnych na świecie. Dodatkowo, pełni funkcję dyrektora polsko-angielskiej firmy coachingowej M&W Creative Coaching LTD. Jest również autorem pracy naukowej pt. "Afirmacje Podprogowe Jako Metoda Programowania Podświadomości".

"Moją misją jest dostarczenie Ci rzetelnej wiedzy na temat potencjału Twojej podświadomości oraz przedstawienie skutecznych, bezpiecznych i sprawdzonych technik. Możesz zacząć je stosować już dziś, aby realizować swoje pragnienia i marzenia."

>