Prawo Jazdy – Afirmacje

Rozpocząłeś kurs na Prawo Jazdy? Zaczynasz jazdy już za dwa tygodnie? A może już za tydzień wybierasz się na egzamin ? Czy wiesz jak poradzić sobie ze stresem przed jazdą lub przed egzaminem?

Wiem, że każdy często się stresuje takimi ważnymi wydarzeniami i chciałaby sobie jakoś pomóc, żeby przygotować się psychicznie do egzaminu, wiem, że sam stres może mieć negatywne skutki i nie możesz sobie pozwolić na trzęsące się nogi czy ręce .

 Czy wiesz że 90% osób, które idą na Egzamin Państwowy, ma wystarczające umiejętności do tego, aby go zdać.

Dlaczego więc statystyki pokazuj,a że 2/3 Kursantów nie zdaje egzaminu praktycznego ?

Na podstawie własnych doświadczeń i rozmów z Kursantami i innymi instruktorami zauważyłam, że jest grupa osób, która potrafi radzić sobie ze stresem i która zdaje egzamin. I jest grupa osób, która nie potrafi radzić sobie ze stresem i która pomimo posiadanych umiejętności – egzamin oblewa.

Jeśli masz przed sobą stresujący etap w życiu, jakim jest egzamin na Prawo Jazdy to chciałabym podzielić się z Tobą techniką dotyczącą Afirmacji, i ich wpływu na sukces podczas części praktycznej egzaminu na Prawo Jazdy.

Oczywiście bardzo ważna jest wiara w siebie i zdobyte dotychczas umiejętności.

Zagospodaruj więc minimum 2 – 3 tygodnie przed egzaminem na intensywne przygotowania , im wcześniej zaczniesz pracę z Afirmacjami tym lepiej.

 Uwierz mi prawie każdy zapisując się na Prawo Jazdy ma wątpliwości typu; Czy sobie poradzę? Nie dam rady nauczyć się tych wszystkich przepisów itp.

Jest to właśnie myślenie negatywne i stawianie siebie od razu na straconej pozycji. Wiadomo, że jest to nowa sytuacja i masz prawo się bać , ale dlaczego masz zaraz mówić, że nie dasz rady. Wręcz przeciwnie. Trzeba na samym początku powiedzieć sobie Dam rade, Poradzę sobie, Zdam egzamin.

Od razu lepiej prawda?

 Dzięki stosowaniu Afirmacji wpłyniesz na swoją świadomość i pokierujesz nią w pożądanym kierunku. Twoja Podświadomość działa zgodnie z przekonaniami, które ma w sobie.

Dzięki nagraniom Personalnym z Afirmacjami ukształtujesz w swojej Podświadomości dobre przekonania odnoszące się do Twojej dobrej jazdy samochodem i jest tylko kwestią czasu, kiedy zaczniesz działać zgodnie z nimi.

Przygotowane specjalnie dla Ciebie nagranie – pozwoli Ci zminimalizować element stresu podczas egzaminu w taki sposób, aby mobilizować Twoje siły. To Ty decydujesz jakie Afirmacje znajdą się na nagraniu , czy potrzebujesz nagrań na pewność siebie, na szybkość uczenia się, na pokonanie stresu, na przekonania związane z prowadzeniem samochodu, czy ogólnie chcesz poprawić swoją kondycję psychiczną przed egzaminem.

Pamiętaj, że stan świadomości w jakim się znajdujesz wpływa na to co i jak robisz. Masz wpływ na swoje myśli i uczucia. Doceniaj swoje postępy.

 

,,No i zdałam. Trafiłam na świetnego egzaminatora, przemiły facet, no do rany przyłóż. Nie jechałam perfekcyjnie ale też nie robiłam takich błędów, żeby nie zdać. Trochę się stresowałam, ale pomogły mi afirmacje za które bardzo dziękuję. Przydał się też mały masaż karku tuż przed egzaminem, który mi zafundował mój partner. Naprawdę bardzo odpręża. Instruktora tez miałam fajnego, bardzo mi pomógł uwierzyć w siebie, w moje możliwości.,,

Milka

Jeśli chciałbyś zdać egzamin na Prawo Jazdy bez stresu, skorzystaj z dostępnego nagrania: Prawo Jazdy

 

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>