Prawo Przyciągania

Wprowadź w życie zasady prawa przyciągania, zmaksymalizuj wyniki swoich manifestacji.

Prawo przyciągania, przekonania i zasady, na których ta teoria bazuje, zyskały na popularności dzięki książce i filmowi „Sekret”. Prawo przyciągania mówi, że fizyczna i mentalna rzeczywistość, której doświadczasz, odpowiada Twoim najczęstszym myślom, uczuciom, słowom i działaniom. Wynika z tego, że sprawujesz bezpośrednią kontrolę nad swoją sytuacją życiową i codzienną rzeczywistością poprzez myśli, które notorycznie „pojawiają” się w Twojej głowie. Innymi słowy otrzymujesz to, o czym myślisz, a Twoje myśli określają Twoje doświadczenia.

Ludzie korzystają z prawa przyciągania, aby przyciągnąć do siebie pieniądze, władzę, przyjaciół, związki i partnerów oraz spektakularne zmiany okoliczności życiowych. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na skorzystanie z prawa przyciągania, aby przyciągnąć zainteresowanie płci przeciwnej czy powodzenie w swoim biznesie, wszystko to jest możliwe, jeśli regularnie będziesz korzystać z mocy własnego umysłu do zmaterializowania swoich marzeń w fizycznej rzeczywistości.

 

Być może słyszałeś o prawie przyciągania lub książce czy filmie „Sekret”, ale nie wiesz dokładnie jak i od czego zacząć?

Nagrania Subliminalne inaczej Podprogowe działają poprzez zwrócenie uwagi i czujności Twojego podświadomego umysłu na działanie prawa przyciągania. Znaczy to, że nie tylko Twoje świadome myśli i działania będą nakierowane na osiągnięcie Twoich celów przy użyciu prawa przyciągania, ale Twój podświadomy umysł również będzie ku temu dążył. Tak ukierunkowana uwaga zwiększa energię, którą nakierujesz na manifestację swoich planów, a także zmaksymalizuje rezultaty.

Oto, jak Albumy Skutecznych Afirmacji wpływają na zmianę Twojego życia:

  • Przeprogramują Twój umysł, aby podążał za Twoimi pragnieniami oraz nauczy, jak korzystać z prawa przyciągania.

  • Zestroją Twój podświadomy umysł z zasadami prawa przyciągania.

  • Usuną wszelkie blokady mentalne stojące na Twojej drodze do sukcesu oraz utrzymają z daleka negatywne myśli i energię.

  • Zaprogramują Twój umysł na pozytywne nastawienie.

  • Skoncentrują Twój umysł na silnym przekonaniu, że prawo przyciągania będzie pracować na Twoją korzyść i dzięki niemu będziesz w stanie osiągnąć swoje pragnienia.

  • Podświadomie dadzą Ci zapas optymalnego poziomu motywacji do realizacji Twoich pragnień.

 

Jeśli próbowałeś do tej pory skorzystać z prawa przyciągania, aby wprowadzić w życie swoje marzenia, niestety bezskutecznie, to odpowiednio dobrany Album Skutecznych Afirmacji z nagraniami Subliminalnymi może Ci pomóc. Jego działanie zaktywizuje niewyczerpaną moc Twojego podświadomego umysłu do zamanifestowania Twoich planów i osiągnięcia zamierzonych rezultatów.

W celu odniesienia sukcesu przy użyciu prawa przyciągania niezbędne są trzy elementy:

  • świadome myślenie,

  • fizyczne działanie

  • podświadome myślenie.

Jeżeli naprawdę zależy Ci na otrzymaniu fizycznych, namacalnych rezultatów dzięki prawu przyciągania, Twój podświadomy umysł musi wspierać Cię w 100%. Nagrania Podprogowe Skutecznych Afirmacji pomogą Ci osiągnąć jedność w tym działaniu, dodatkowo zwiększając Twoją zdolność do materializacji Twoich pragnień.

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>