30 marca, 2016

Czy nie masz świadomości siły jaka w Tobie drzemie?

Czy chciałbyś z powodzeniem realizować swoje pomysły?

Czy uważasz, że inni osiągają więcej niż Ty?

Czy brak Ci Siły Sugestii i jesteś podatny na wpływy innych?

Czy nie widzisz szans na realne, pozytywne zmiany w Twoim życiu?

Siła Sugestii to najsilniejsza siła, którą masz. Dzięki niej możesz być kim chcesz, możesz decydować o swojej aktywności, życiu, pieniądzach, miłości…Dzięki rozwinięciu swojej Siły Sugestii będziesz mógł łatwiej i skuteczniej realizować swoje pomysły.Czy wiesz, że Twoje frustracje rodzą się z niezrealizowanych pragnień, niepokoju i niepewności, a Twój pesymizm z braku energii i wiary w siebie. Gdy uwierzysz samemu sobie to osiągniesz wszystko czego pragniesz. Wiara w siebie polega na dostrzeżeniu w sobie siły, której pozwolisz działać, aby zmienić swoje życie. Aby skutecznie rozwinąć i wykorzystać swoją Siłę Sugestii i zmienić życie na lepsze skorzystaj ze specjalnego Nagrania Subliminalnego z odpowiednio dobranymi Afirmacjami. Kiedy uświadomisz sobie jak potężne jest narzędzie sugestii, możesz je wykorzystać dla własnego dobra, dla rozwoju i polepszenia jakości życia. Możesz świadomie zdecydować co chcesz zmienić w swoim życiu. Odnajdziesz w sobie siłę i motywację do tych zmian.

Czy zastanawiałeś się kiedyś dlaczego ludzie robią to, co robią i jak możesz sprawić, by robili właśnie to, co Ty im zaproponujesz? Jak w praktyce namówić ludzi do zgodzenia się z Twoją sugestią, jak wywołać pożądany przez siebie efekt?

Sugestia odpowiednio sformułowana ma wpływ na zachowanie i myśli innej osoby. Umiejętnie wykorzystana sugestia może zdziałać cuda. Korzystaj z Siły Sugestii i zwiększaj swoją skuteczność. Uwierz w siebie, a inni dostrzegą i podzielą tę wiarę.

Siła Sugestii, pomoże Ci zwiększyć efektywność w każdej dziedzinie życia. Dzięki Nagraniom Subliminalnym z Afirmacjami ,, Rozwiń swoją Siłę Sugestii,, w krótkim czasie nauczysz się, jak zmieniać marzenia w rzeczywistość. Nagranie ,,Rozwiń Swoją Siłę Sugestii,, dostępne jest na zamówienie. Nagranie zamówić możesz korzystając z formularza dostępnego na stronie Skutecznych Afirmacji. Aby przejść do formularza skorzystaj z odnośnika poniżej:

Afirmacje Nagranie Specjalne na Zamówienie

Znałem już wcześniej moc wizualizacji i Afirmacji, jednak słuchanie normalnych nagrań afirmacyjnych było strasznie nudne już po kilku razach, ciągle to powtarzanie o rozluźnianiu się itp…Mój problem dotyczy finansów, wszystko inne idzie mi naprawdę dobrze i rozwijanie innych sfer życia mam już opanowane, jednak tylko te finanse pozostają u mnie problemem, słucham waszych afirmacji już z 2 miesiące i muszę przyznać, że czuje i widzę ogromne zmiany. Niedługo po rozpoczęciu słuchania nagrania Rozwiń Swoją Siłę Sugestii, (już po 2 tygodniach) pojawili się ludzie, którzy zaczęli wspierać mój projekt, pojawił się też człowiek, który tak od siebie postanowił mi pomóc. Teraz prowadzę swój biznes i świetnie prosperuję. Zauważam, że wszystko co związane jest z finansami wychodzi na plus. Dziękuję.

Michał

Dzięki Nagraniu z Afirmacjami Rozwiń Swoją Siłę Sugestii będziesz mógł tak jak Michał:

  • pobudzić umysł do stosowania Siły Sugestii,
  • rozwinąć swoje możliwości,
  • świadomie kierować i kontrolować swoją Siłę Sugestii.

Już od dzisiaj zacznij Rozwijać Swoją Siłę Sugestii i w pełni wykorzystaj możliwości swojego umysłu!

Autor Artykułu: Hubert Pierzchało

Hubert Pierzchało jest doświadczonym psychologiem transpersonalnym, terapeutą oraz certyfikowanym nauczycielem medytacji OSHO. Zasłynął jako pionier podprogowej metody programowania podświadomości w Polsce i twórca pierwszych polskojęzycznych afirmacji subliminalnych na świecie. Dodatkowo, pełni funkcję dyrektora polsko-angielskiej firmy coachingowej M&W Creative Coaching LTD. Jest również autorem pracy naukowej pt. "Afirmacje Podprogowe Jako Metoda Programowania Podświadomości".

"Moją misją jest dostarczenie Ci rzetelnej wiedzy na temat potencjału Twojej podświadomości oraz przedstawienie skutecznych, bezpiecznych i sprawdzonych technik. Możesz zacząć je stosować już dziś, aby realizować swoje pragnienia i marzenia."

>