Stwórz Własne Afirmacje

W jaki sposób Afirmacje pomogą Ci osiągnąć równowagę w życiu?

Czy wiesz że każdego dnia stosujesz Afirmacje? Robisz to bardziej lub mniej świadomie, lecz bardzo często mają one niestety negatywny przekaz.
Afirmacje są stwierdzeniami, których używasz na co dzień.

Ze względu na to, czy Twoje stwierdzenia dotyczą stanu pożądanego, czy niepożądanego, używasz Afirmacji pozytywnych i negatywnych.
Na pozytywne Afirmacje składają się te, które dotyczą stanów, które chcesz osiągnąć. Negatywne Afirmacje to te, które dotyczą stanów, które uważasz za niekorzystne, i których chcesz uniknąć.
Dla przykładu, pozytywną Afirmacją będzie „mam wspaniały dzień”, a negatywną „mam przeczucie że dzisiaj wydarzy się coś złego”. Zbyt często jednak wypowiadasz to czego nie chcesz, zamiast mówić o tym czego chcesz.

Afirmacje to twierdzenia, które wprowadzasz do swojej podświadomości.
Świadomie myśląc i mówiąc świadomie kreujesz swoje życie.

Twoja podświadomość każdego dnia chłonie stwierdzenia, którymi się posługujesz. Dlatego tak ważny jest rodzaj Twojego przekazu. Wyrażając zgodę na swoje  myśli afirmujesz swoje życie.

Jeśli chciałbyś rozpocząć pracę z Afirmacjami i sam napisać swoje Afirmacje powinieneś poznać kilka najważniejszych zasad i się ich trzymać:

-Afirmacje mają mieć tylko i wyłącznie pozytywny przekaz
– Powinny być formułowane w czasie teraźniejszym – afirmując w czasie
przeszłym tworzysz wspomnienia, a w przyszłym oczekiwania
– W Afirmacjach nie używaj słowa  „Nie” – podświadomość nie rozumie „Nie”
np. „nie myśl o czerwonej cegle” – żeby o niej nie myśleć, najpierw trzeba o niej pomyśleć:)
-W Afirmacjach nie używaj manipulacji i wpływu na innych
-Afirmacje powinny być proste i zrozumiałe, podświadomość musi dostać prostą informację: co i  w jakim kierunku chcesz  zmienić.

Zaczynając pracę z Afirmacjami musisz być cierpliwy i systematyczny. Uświadom sobie że budowane latami negatywne przekonania nie zniknął w ciągu kilku dni stosowania Afirmacji i w zależności im głębiej  tkwią Twoje blokady, tym więcej czasu potrzebujesz aby je usunąć.
Bardzo często osoby rozpoczynające swoją pracę z Afirmacjami nie mają cierpliwości i systematyczności i już po kilku dniach rezygnują. Jest to najczęstszy błąd. Poddając się zbyt szybko nie dajesz szans na to, aby Twoja podświadomość zaczęła kodować pozytywne treści i przekazy.
Afirmując przekonujesz podświadomość, że stare wzorce i schematy są już nieaktualne, że chcesz je zmienić, poddać transformacji i zacząć stosować inne, tym razem – pozytywne schematy. Celem stosowania Afirmacji jest wprowadzenie określonych i pożądanych  zmian.

Skuteczne Afirmacje odpowiednio dobrane do sfery życia, którą chcesz poprawić pomogą Ci osiągnąć równowagę w życiu zmieniając sukcesywnie Twoje wewnętrzne  przekonania z negatywnych na pozytywne.

Swoje stare przekonania, wzorce myślenia i schematy postępowania możesz usunąć na wiele sposobów. Możesz skorzystać z metody pisania Afirmacji lub zdecydować się na najnowszą bardziej Skuteczną Technikę Afirmacji Subliminalnych. Są to Afirmacje nagrane podprogowo w formie mp3. W Nagraniach Subliminalnych, Afirmacje trafiają prosto do Twojej podświadomości i dzięki temu, że są niesłyszalne dla ucha to omijają Twojego ,,wewnętrznego krytyka,,.

Jeśli chciałbyś napisać Swoje własne Afirmacje i otrzymać je nagrane w technice Subliminalnej to Skuteczne Afirmacje dają Ci taką możliwość. Wystarczy wejść na Stronę http://skuteczneafirmacje.com/ następnie przejść  do zakładki  http://skuteczneafirmacje.com/sklep/afirmacje-nagranie-specjalne-na-zamowienie
i przesłać swoje zgłoszenie.

W ciągu kilku dni otrzymasz Swoje Nagranie z Afirmacjami i będziesz mógł zacząć pozytywnie kodować swoją podświadomość i zmieniać negatywne wzorce na pozytywne.

 

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>