Stwórz Swoje Własne Afirmacje

Stosowanie Afirmacji na co dzień polega na powtarzaniu pozytywnych przekonań odnoszących się do własnej osoby i do otaczającego świata. Dobra Afirmacja to dobre myśli.

Ułóż swoje własne Afirmacje powtarzaj je i odsłuchuj korzystając z nagrań mp3, aby dzięki temu uzyskać pożądane efekty. Mogą nimi być: większa pewność siebie, pozbycie się lęków i stresów, poprawa funkcjonowania w pracy, lepsze stosunki z otoczeniem, i wiele innych. Cała sztuka polega jednak na tym, żebyś dobrze sformułował swoje Afirmacje. Tak, żeby – po pierwsze – były realne, a po drugie, żeby kładły nacisk na sedno problemu.

Oto przykłady właściwego formułowania myśli:

1. Jeśli jesteś na przykład w trakcie nauki jęz. angielskiego, na pierwszym miejscu nasuwa się Afirmacja „znam angielski”. Odpowiedniejsze jednak w tym wypadku będzie sformułowanie „z każdym dniem coraz lepiej znam angielski”. Afirmacja nie może budzić w Tobie sprzeciwu. Oczywiste kłamstwo, jakim w tym wypadku jest znajomość angielskiego, taki sprzeciw bez wątpienia wzbudzi.

2. Powiedzmy, że masz problem z zabieraniem głosu publicznie. Afirmowanie „nie boję się” nie jest najlepszym wyjściem. Zawiera odniesienie do strachu i w rezultacie każe o nim myśleć, nie dając nic w zamian. Poza tym zawiera zaprzeczenie „nie”, niewskazane przy afirmowaniu. Powiedzenie sobie: „NIE myśl o zielonym słoniu” spowoduje, że Twoje myśli będą krążyły właśnie wokół zielonego słonia. W tym konkretnym przypadku o wiele lepsza będzie Afirmacja „jestem spokojny, jestem coraz spokojniejszy, wszystko pójdzie dobrze”.
Praktykowanie Afirmacji możesz zacząć od wypisania kilku, kilkunastu pozytywnych w Twoim odczuciu przekonań. Na przykład: dobrze gotuję, jestem cierpliwy, lubię sport, mam wspaniałą pracę itp. Swoje Afirmacje możesz przesłać do Skutecznych Afirmacji a my stworzymy nagranie specjalnie dla Ciebie.

3.W trakcie pisania swoich Afirmacji możesz odczuwać w stosunku do nich wewnętrzny opór. To znak, że trzeba je przeformułować. Zamiast „dobrze gotuję”, napisać: „gotowanie idzie mi coraz lepiej”, zamiast „jestem cierpliwa”: „z dnia na dzień jestem coraz cierpliwsza”, zamiast „lubię sport”: „aktywność fizyczna mnie relaksuje”.

Mając gotowe nagranie ze swoimi Afirmacjami, możesz korzystać z nich wszędzie: pod prysznicem, w windzie, na spacerze, w pracy lub tuż przed snem. Afirmacje muszą jak najczęściej i regularnie  Tobie towarzyszyć. Rano i wieczorem, kiedy masz wyciszony umysł, ich słuchanie jest wyjątkowo skuteczne.

Unikaj negatywnych Afirmacji!

Przygotowując Afirmacje do swojego Personalnego Nagrania wystrzegaj się powtarzania sobie w różnych sytuacjach, np.: „jestem beznadziejny”, „mam dosyć”, „jestem wykończony”. To są właśnie negatywne Afirmacje, które – często powtarzane –  również działają ale niestety na Twoją niekorzyść.  Afirmacje powinieneś wybierać bardzo rozważnie. Dlatego jeśli będziesz miał z tym problem, możesz zwrócić się o pomoc do nas, a my pomożemy Ci w przygotowaniu Twojej profesjonalnej Listy z odpowiednimi Afirmacjami.

Afirmacje mają mówić o tym, czego naprawdę chcesz i nie mogą wyrażać ambicji innych ludzi w stosunku do Ciebie.
Swoje Personalne Nagranie z Afirmacjami możesz zamówić korzystając z linku:

http://skuteczneafirmacje.com/sklep/afirmacje-nagranie-specjalne-na-zamowienie/

Umiejętne stosowanie odpowiednich Afirmacji umocni Cię w Twoich dążeniach do szczęścia, spełnienia i dobrego samopoczucia.

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>