3 czerwca, 2014

Tablicę Marzeń możesz stworzyć intuicyjnie w najbardziej odpowiednim dla Ciebie momencie. Wcale nie musisz czekać do Nowego Roku czy też na odpowiednią fazę księżyca.
To mają być Twoje marzenia do spełnienia!

Tablica Marzeń to niezwykła i bardzo skuteczna metoda, która pomaga spełnić marzenia. Pozwala nam także znaleźć drogę do nas samych, oswoić lęki i nabrać pewności siebie, bo to, czego pragniesz zwykle jest w Twoim zasięgu, ale nie wiesz, jak po to skutecznie sięgnąć.

Tablica Marzeń lub Mapa Marzeń to kolaż z powycinanych z pism i gazet ilustracji, tytułów, rysunków, które w symboliczny sposób przedstawiają o czym marzysz. Gdy wybierasz je, wycinasz i nalepiasz na swój arkusz, porządkujesz swoje marzenia, koncentrujesz się na nich i sprawiasz, że stają się możliwe do spełnienia. Robią ją ludzie na całym świecie.

Możesz wycinać i przyklejać lub przyczepiać do tablicy obrazki i zdjęcia przedmiotów, o których marzysz. Samochody, dom, ilość pieniędzy, jaką chciałbyś zarabiać, miejsca, do których chciałbyś się udać itd.

Tablica Marzeń to sposób na tworzenie klarowności wobec życia, jakie pragniesz dla siebie stworzyć. Wybierając szereg silnych, wymownych, znaczących obrazów i mocując je na tablicy, na którą patrzysz wiele razy w ciągu dnia, skupiasz swoją uwagę na tym, co ma dla Ciebie znaczenie i czyni z tego Twój cel.

Stworzenie tablicy marzeń pozwoli Ci przyciągnąć do Twojego życia rzeczy i sytuacje, które chcesz mieć, przeżyć, osiągnąć czy zrobić. Otaczając się obrazami z życia, jakiego pragniesz, sprawiasz, że Twoje życie posuwa się w kierunku pasującym do tych obrazów.

Jeśli nie masz czasu to nie musisz wcale wycinać obrazków i zdjęć z gazet – zrób multimedialną tablicę marzeń! To zajmie niewiele czasu. Jeśli wiesz już, czego pragniesz i masz konkretne marzenia, to ściągnięcie zdjęć z Internetu i stworzenie krótkiej prezentacji zajmie Ci tylko chwilę!

A więc… o czym marzysz? Jak bardzo tego pragniesz? Od jak dawna?
Możesz nalepiać według swojej intuicji i gustu, albo wykorzystać schemat bagua i nalepiać symboliczne ilustracje w miejscach, które oznaczają konkretne sytuacje.

Niektórzy wieszają mapę w centralnym punkcie domu, aby patrzeć na nią i koncentrować uwagę na marzeniach. Jeśli z różnych względów nie chcesz trzymać jej na widoku, to schowaj swoją mapę. Ona i tak będzie działać! Wyjmuj ją jednak jak najczęściej i oglądaj aby dodawać swoim marzeniom energii. Jeśli chcesz wzmocnić działanie Twojej Tablicy Marzeń to możesz Równocześnie korzystać z Wizualizacji i Afirmacji odpowiednio dobranych do tematu Twoich marzeń i celów. Gotowe Nagrania Skutecznych Afirmacji dostępne są pod linkiem: https://skuteczneafirmacje.com/sklep/

Tylko na własnej skórze możesz się przekonać, czy to działa. Sprawdź sam, czy tablica marzeń ma sens!  Wypróbuj ją na sobie.

Autor Artykułu: Hubert Pierzchało

Hubert Pierzchało jest doświadczonym psychologiem transpersonalnym, terapeutą oraz certyfikowanym nauczycielem medytacji OSHO. Zasłynął jako pionier podprogowej metody programowania podświadomości w Polsce i twórca pierwszych polskojęzycznych afirmacji subliminalnych na świecie. Dodatkowo, pełni funkcję dyrektora polsko-angielskiej firmy coachingowej M&W Creative Coaching LTD. Jest również autorem pracy naukowej pt. "Afirmacje Podprogowe Jako Metoda Programowania Podświadomości".

"Moją misją jest dostarczenie Ci rzetelnej wiedzy na temat potencjału Twojej podświadomości oraz przedstawienie skutecznych, bezpiecznych i sprawdzonych technik. Możesz zacząć je stosować już dziś, aby realizować swoje pragnienia i marzenia."

>